سالت لیک سیتی درخواست عمومی برای کمک به طراحی یک شهر جدید پرچم

سالت لیک سیتی — پس از سال ها از شنیدن این شهر پرچم سبز كوهها و افق و متن را ترک کرده اند افرادی که مایل شهرستان رهبران صدور فراخوان برای طرح جدید پرچم. می شود vexillographers دعوت به ارسال تا دو نوشته با 30 ژوئن.

“به خوبی انجام می شود پرچم می تواند تسخیر قلب و روح یک جامعه و پرورش یک حس واقعی از غرور و افتخار است. من هیجان زده برای سالت لیک سیتی به یک پرچم که بهتر است نشان دهنده این مکان منحصر به فرد و مردم ما” شهردار ارین Mendenhall در بیانیه ای گفت. “با همه چیز اتفاق می افتد در جهان, خلاق, جامعه پیگیری مانند این است که یک تغییر خوش آمدید.”

ارسالی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و فینالیست خواهد بود انتخاب شده توسط Salt Lake City, طراحی پرچم کمیته که در نظر هر طرح اختلاط پرچم استانداردهای طراحی و نمایندگی خود را از سالت لیک سیتی.

این کمیته شامل تد کی آمریکای شمالی Vexillological انجمن و “نویسنده خوب پرچم بد پرچم” شورای شهر رئیس کریس وارتون, Felicia باکا, مدیر, Salt Lake City, هنر کمیسیون سابق رژیم صهیونیستی. مایک لیویت و دیگران.

فینالیست خواهد شد امتیاز در یک آنلاین رتبه پنجره قبل از شهردار و شورای شهر تصمیم نهایی. از ورود برنده اهدا خواهد شد $3,000 جایزه و رسیدن به خود را ایجاد تکان دادن از تبلیغاتی برای سال آمده است.

طراحی معیارهای ورود به مسابقه و اطلاعات بیشتر را می توان در یافت slc.gov/flag

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im