سالت لیک سیتی — تحت عظیم فشار افکار عمومی در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس نمک دریاچه شورای شهرستان در روز پنج شنبه قرار خود را به محل کنترل در کسری از پلیس شهر بودجه و صندوق بدنه دوربین برای هر افسر در میان دیگر حرکت می کند.

اما بودجه تنظیم که نمک دریاچه اعضای شورای شهر ممکن است تصویب در جمعه نمی تکه عمیق به Salt Lake City Police Department بودجه به عنوان خواستار صدها نفر که آب گرفتگی شورا جلسات مجازی در دو هفته گذشته فراخوانی برای $30 میلیون نفر قطع می شود به این شهر نیروی پلیس.

در آغاز روز پنج شنبه در این خصوص برنامه ریزی شده کار شورای شهر, جلسه رئیس شورای کریس وارتون توضیح داد: شورای رویکرد و به همین دلیل آنها نیست با توجه به $30 میلیون برش از اداره پلیس پیشنهاد مبلغ 84 میلیون دلار بودجه این سال است.

“ما سپاسگزار برای کسانی که نظرات” وارتون گفت اما اشاره کارکنان در بررسی منشاء است که 30 میلیون دلار رقم آن را برای اولین بار مطرح شده توسط طرفداران خواستار کاهش در مینیاپولیس و “محاسبه و اعمال متناسب” به Salt Lake City. یک درصد کاهش در اندازه ها را به خطر اندازد ضروری خدمات پلیس و نیست را به حساب برنامه, Salt Lake City, بودجه با جامعه فکر اهداف در ذهن وارتون گفت.

“همه ادارات پلیس برابر خلق شده اند و ما در اداره پلیس اعتقاد ما بر این است که بیشتر همراه در رسیدن به بسیاری از این اهداف بسیاری از این نظر بیان شده است که آنها می خواستند برای دیدن” او گفت:.

اما “صرف نظر از مقدار خاصی دلار,” وارتون تاکید کرد: “ما شما را بشنود. … ما نیز درک آب و هوا در کشور ما و سهم ما از نگرانی هایی که مطرح شده است.”

“بنابراین در حالی که هیچ جادویی در 30 میلیون دلار کاهش بودجه وجود دارد این است که یک شورای شهر است که می شنود آنچه شما می گویید و متعهد به حرکت رو به جلو بسیار جدی در این موضوع” وارتون گفت. “لطفا چوب با ما در این گفتگو و به رسمیت شناختن تصویب بودجه نیست و یک نقطه پایان آن را یک نقطه شروع است. شورای شهر ادامه خواهد داد و به دیدار و به بررسی این گزینه ها در ماه های آینده.”

به جای آن در روز پنج شنبه کارکنان ارائه شده به شورای شهر بودجه پیشنهادی مانور که “حرکت ما رو به جلو در پرداختن به این مسائل که مطرح شده” وارتون گفت.

“این بیشتر از یک رویکرد جراحی از فقط یک پتو $30 میلیون, برش,” او گفت:.

که رویکرد که شورای شهر به اتفاق آرا مورد تایید رسمی رأی پیش از روز سه شنبه بودجه, جلسه, خواهد, اضافه کردن اضافی $687,000 به ارائه همه سوگند افسران پلیس با دوربین های بدن با داده ها و اسلحه تیزر. آن را نیز شامل یکی دیگر از $93,000 برای فن آوری مجهز به پلیس موبایل به طور خودکار به نوبه خود بر روی بدن دوربین های دیجیتال به جای تکیه بر افسر به فشار دکمه دوربین.

که بودجه تنظیم نیز برروی آن بکشید بودجه از اداره پلیس و بودجه به “nondepartmental” صرف به “افزایش شفافیت و اولويت” از آن خط خاص موارد با توجه به شهرستان سرمایه گذاری کارکنان. در علاوه بر این به بدنه دوربین و بودجه آن را نیز شامل یکی دیگر از $267,800 برای اطمینان از هر افسر پلیس دریافت د-تنش های آموزشی در هر سال و همچنین در مورد 80.000 دلار به اضافه سه مددکاران اجتماعی.

علاوه بر این شورای شهر نشانه حمایت قرار داده و در حدود 2.8 میلیون نفر از اداره پلیس این بودجه به حساب برگزاری به صورت بحث های آینده به عنوان رهبران شهر کار برای راه اندازی یک کمیسیون متمرکز نژادی سهام و پلیس برای کمک به تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از آن پول است. آنها همچنین ابراز پشتیبانی از قرار دادن حدود 1.6 میلیون به برگزاری جداگانه حساب می شود “انجمن سرمایه گذاری” پروژه ها یا برنامه های “جوامع از رنگ است.”

این شورا همچنین نشانه حمایت از کاوش “قانونی قصد” زبان به زبان “re-بررسی نقش ما به اداره پلیس بازی و چه بودجه مورد نیاز است را به بازی است که نقش” — یک بحث است که ممکن است منجر به یک فرمان که محل احتمالات در برخی کمک های مالی و یا کمک های مالی.

برای پرداخت هزینه های این طرح این شورا همچنین ابراز پشتیبانی از قضاوت لوی (یا یک بار افزایش مالیات بر دارایی) برای حدود $456,000 و کشیدن پول از این شهر صندوق روز بارانی در حالی که نگه داشتن آن را بالاتر از آن 13 درصد هدف در مورد دوران سخت اقتصادی.

“ساختاری کسری بودجه برای سال آینده در حال رفتن به جدی” اذعان جنیفر Bruno شورای معاون دفتر مدیر. “اگر اقتصاد نیست دوباره بجای اول برگشتن تا سال آینده وجود دارد رفتن به حتی بیشتر جدی کاهش است.”

اما این شورا اقدام ابراز اشتیاق به اولویت بندی کوتاه مدت و بلند مدت اقدام به نشانی عمومی ناآرامی بیش از پلیس.

این شورا موکول جلسه روز پنجشنبه با انتظار آن را نهایی بودجه در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de