شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی a ‘شهر ارواح’ در میان همه گیر

سالت لیک سیتی — شارون و هنجار اسکات تن فولاد ماسک و دستکش به عنوان آنها را نشسته در کنار یکدیگر در نزدیکی خالی ترمینال در شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی در روز پنج شنبه.

سالمندان زن و شوهر تا به حال یک توقف در شهر سالت لیک در راه خود را به خانه تابستانی در ایتاکا نیویورک. در سنین 79 و 83 به اسکاتس گفت: آنها در مورد برای تحمل و قدرت آریزونا جوش درجه حرارت در زمستان خود را در توسان.

Braving جدید جهان مسافرت هوایی میان رمان coronavirus همه گیر شد و ارزش قمار آنها گفت: “حتی اگر آنها به خوبی آگاه مردم سن خود در معرض خطر هستند اگر آنها گرفتن COVID-19.

“ما در حال پیر پیر پیر پیر,” شارون اسکات گفت:.

او گفت که او و همسرش در حال انجام بهترین خود را برای محافظت از خود را در حالی که همچنین اجازه می دهد این ویروس به عمل خرد کردن یا اسیاب زندگی خود را متوقف.

In this composite image, Norm Scott, 83, left, and his wife, Sharon Scott, 79, sit together during a layover at the Salt Lake International Airport while traveling from Tucson, Ariz. to Ithaca, N.Y. on Thursday, April 30, 2020.
در این تصویر ترکیبی, هنجار, اسکات, 83, سمت چپ, و همسرش شارون اسکات 79 نشستن با هم در طول یک توقف در سالت لیک در فرودگاه بین المللی در حالی که سفر از Tucson, Ariz. به ایتاکا, n. y. روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است.
Spenser انبوه Deseret News

“من معنی نیست که به صدا Pollyanna اما شما نمی تواند به توقف زندگی” شارون اسکات گفت. “منظورم این است که با این ویروس بیایید واقع بینانه باشد. این می تواند یک سال دیگر — یک سال دیگر در انتظار واکسن و یا آنچه شما باید.

“و هنگامی که شما به سن و سال ما را, شما لازم نیست که یک سال به دور انداختن” او گفت:. “بنابراین ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.”

این اسکاتس در میان تعداد بسیار کمی از مسافران در حال انتظار برای پرواز در سالت لیک در فرودگاه که در آن یک بار شلوغ گردشگاهها در حال حاضر تقریبا خالی و امتداد ترمینال صندلی های خالی.

بیل وایت مدیر اجرایی فرودگاه به تازگی توصیف آن به عنوان “شهر ارواح” در مصاحبه با Deseret News. با سفر جهانی در نزدیکی وقفه و فروش بلیط راه پایین شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی کردم حدود 82.4 میلیون در اقتصادی کمک از دولت فدرال است.

A Delta employee, who asked not to be named, walks through a nearly empty concourse in Terminal 1 at Salt Lake City International Airport on Thursday, April 30, 2020. Like airports all over the world, Salt Lake’s airport has seen air traffic plummet due to the COVID-19 pandemic.
یک دلتا کارمند که خواسته بود به نام پیاده روی از طریق تقریبا خالی تلاقی چند خیابان یا جاده در ترمینال 1 در شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. مانند فرودگاه ها در سراسر جهان دریاچه نمک را در فرودگاه دیده است ترافیک هوایی شاقول با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.
Spenser انبوه Deseret News

تا کنون شش کارمند است که کار در فرودگاه ملک تایید شده است به آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به فرودگاه سخنگوی نانسی Volmer: یکی TSA عامل یک کارگر ساختمانی دو نفر از کارکنان که مشغول به کار برای یک صاحب امتیاز و دو که مشغول به کار برای یک کسب و کار مستاجر. بسیاری از کسانی که موارد گزارش شده در اوایل زمانی که این بیماری همه گیر اولین بار وارد Volmer گفت.

“زمانی که در قدرت فرودگاه بود با دیدن 15,000 کارکنان به کار در اینجا روزانه” بین شرکت های هواپیمایی امتیازات TSA و بخش های دیگر Volmer گفت. “بنابراین ما احساس خوش شانس چند تا تست مثبت است.”

تمیز کردن و سایر اقدامات احتیاطی باید ramped تا در همه مناطق برای جلوگیری از گسترش این ویروس Volmer گفت.

Volmer که عینک یک ماسک سیاه و سفید را به عنوان او نشان داد Deseret News اطراف غیر منتظره ای آرام فرودگاه دوشنبه گفت: از آنجایی که این بیماری همه گیر ضربه فرودگاه مسافری روزانه تعداد غوطه ور به حدود 2000 نفر و یا کمتر از یک روز به پایین از میانگین 22,000 هر روز این زمان از سال است.

“ما هیجان زده برای دیدن 30,000 مسافران و در حال حاضر اگر شما بیش از 2000 آن را مانند,” عجب چیز در حال چیدن,'” Volmer گفت.

پروازها در فرودگاه باید اساسا به نصف کاهش دهد و انتظار می رود افت به 63 درصد کمتر است. در آوریل سال گذشته در فرودگاه دیدم 10,165 پروازها در مقایسه با سال جاری 5,267 با توجه به فرودگاه داده است. در مارس 2019 در فرودگاه به حال 10,473 پروازهای اما فقط 3,852 در حال برنامه ریزی در این ماه.

گله های استفاده نشده هواپیما نشسته پارک شده در فرودگاه انتظار تا زمانی که آنها دیگر مورد نیاز است. فقط زمان خواهد شد بگویید که خواهد شد.

داخل فرودگاه بیشتر خرده فروشی مغازه ها بسته بودند و در قفس از آنجا باز شد. حدود نیمی از دادگاه های مواد غذایی و رستوران ها باز بود اما ناهار خوری خود را در مناطق باقی مانده تقریبا خالی برخی با صندلی و میز انباشته شده در گوشه و کنار. ناهار خوردن در مجاز است در فرودگاه, اما تنها اگر کاربران در حال نشسته دور از هم.

بسیاری از مسافران دیده می شود در فرودگاه دوشنبه به تن انواع انواع پوشش صورت از N95 ماسک به bandanas. دیگران نیست.

اکثر خطوط هوایی ایالات متحده آمریکا, ایالات, دلتا شمال غرب آلاسکا مرزی و جت آبی — اعلام کرده اند آنها می شود نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک صورت با برخی از شرکت های هواپیمایی اجرای قوانین خود را در روز دوشنبه.

به جز خانواده خوشه مسافران نگه داشته اسکله گسترده از یکدیگر که آیا آنها در حال انتظار برای حمل و نقل اداره امنیت غربالگری و یا نشستن در پایانه است.

TSA خطوط شد حداقل. چمدان چک کردن کارکنان انتظار طولانی مدت بین مشتریان. لابی و راهروها و پایانه بودند به طرز عجیبی آرام به جز موسیقی ملایم پخش بیش از سخنرانان بین صدای ضبط شده از سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall و رژیم صهیونیستی است. گری هربرت دفتر اطمینان مسافران فرودگاه مقامات ساخت بهترین تلاش خود برای اطمینان از ایمنی در میان همه گیر.

در هنگام چک کردن شبانه روزی عبور و شناسه TSA عامل خواسته مسافران به اسلاید ماسک خود را به طور خلاصه کردن چهره خود را به طوری که او می تواند مقایسه چهره در برابر شناسه.

ورود مسافران که نیاز به تکمیل خود اعلام در عرض سه ساعت از دست زدن به دریاچه نمک خاک سپرده شدند مقالات توسط یک نقاب و دستکش کارمند آموزش آنها را به بازدید از coronavirus.utah.gov برای پر کردن فرم با اطلاعات در مورد سفر خود را.

در برخی از پایانه های بیشتر کارکنان مجهز به تمیز کردن چرخ دستی در حال حاضر از مسافران است. طبقه برق زد. کابینت آشپزخانه شد و بی عیب. بالا-سطوح تماس مانند دستگیره های نرده پله برقی بودند که برود را اغلب.

“خالی است. خالی است. آرام. بسیار تمیز” شارون اسکات گفت. “دستشویی درخشان هستند.”

این اسکاتس گفت: آنها تا به حال سفر از ماه نوامبر و قبل از همه گیر دنیا را تغییر داد. اولین سفر خود بود و تا حدودی خسته کننده اعصاب اما به برخی از درجه هنجار اسکات گفت: این احساس تا حدودی امن تر چون از همه تمیز کردن.

Siblings Robert Olson, of Farmington, and Carole Larson, of Logan, walk through Terminal 1 at Salt Lake City International Airport as they travel to Dallas on Thursday, April 30, 2020. Like airports all over the world, Salt Lake’s airport has seen air traffic plummet due to the COVID-19 pandemic.
خواهر و برادر رابرت اولسون از فارمینگتون و کارول لارسون از لوگان راه رفتن را از طریق ترمینال 1 در شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی به عنوان آنها سفر به دالاس در روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. مانند فرودگاه ها در سراسر جهان دریاچه نمک را در فرودگاه دیده است ترافیک هوایی شاقول با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.
Spenser انبوه Deseret News

برای برادر و خواهر duo رابرت اولسون از فارمینگتون و کارول لارسون از لوگان که عینک ماسک به عنوان آنها بريدن توشه خود را آماده به هاپ در یک هواپیما به دالاس برای کمک به لارسون پسر حرکت آنها نمی دانم چه در انتظار زمانی که آنها سوار.

اما در حال حاضر لارسون زده بود چقدر آرام فرودگاه شد.

“آن خالی,” او گفت: از طریق ماسک خنده. “امنیت خط عالی بود.”

“این عجیب و غریب” اولسون گفت. “ما کمی عصبی در مورد آن.”

برای مایکل چشمه یک ابزار مشاور و مادر غاز یک کتاب کودکان نویسنده نبود اول خود را در بازار مال فروشان. آنها بیش از حد, ماسک عینک در سفر خود به هوستون.

Michael Springs and his wife, Mama Goose, her legal name, walk through Salt Lake City International Airport as they travel home to Houston on Thursday, April 30, 2020. Like airports all over the world, Salt Lake’s airport has seen air traffic plummet due to the COVID-19 pandemic.
مایکل چشمه و همسرش, مادر غاز های حقوقی نام پیاده روی را از طریق شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی به عنوان آنها سفر خانه به هوستون در پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. مانند فرودگاه ها در سراسر جهان دریاچه نمک را در فرودگاه دیده است ترافیک هوایی شاقول با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.
Spenser انبوه Deseret News

چشمه گفت: او اغلب برای کار او به یاد می آورد داشتن عملا کل هواپیما را در ماه مارس است. در حال حاضر چشمه گفت: فرودگاه شروع به گرفتن کمی بیشتر مشغول است. هنوز هم چشمه گفت که او و همسرش لذت می برد داشتن کل ردیف از صندلی خود را در هواپیما.

Children’s book author Mama Goose, her legal name, poses for a photo while traveling with her husband, Michael Springs, back to Houston at Salt Lake City International Airport on Thursday, April 30, 2020. Like airports all over the world, Salt Lake’s airport has seen air traffic plummet due to the COVID-19 pandemic.
کتاب کودکان نویسنده مادر غاز های حقوقی, نام, به شمار, به صورت یک عکس در حالی که سفر با شوهرش مایکل چشمه به هوستون در شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. مانند فرودگاه ها در سراسر جهان دریاچه نمک را در فرودگاه دیده است ترافیک هوایی شاقول با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.
Spenser انبوه Deseret News

چشمه گفت: او آموخته هواپیمایی پرواز هواپیماهای کوچکتر تمایل به بسته مسافران کمی به هم نزدیک بنابراین او تلاش می کند به کتاب هواپیمایی پرواز هواپیماهای بزرگتر. برای بیشتر قسمت ها این چشمه گفت: شرکت های هواپیمایی انجام شده است و یک کار خوب اجتماعی فاصله مسافران است.

اما اگر کسی سرفه در هواپیما, چشمه گفت: مسافران فورا کرده است. او پیش بینی ماسک در فرودگاه و هواپیما را تبدیل به جدید طبیعی است.

“من یک احساس است که آن را برای رفتن به دائمی تغییر پارادایم” او گفت: “این ماسک ممکن است چیزی است که شما باید با شما 100 ٪ از زمان.”

همه گیر آمد و در یک زمان بسیار مهم برای سالت لیک در فرودگاه. هزاران نفر از کارگران ساخت و ساز شده اند وظیفه با تکمیل آن نسل, $4.1 میلیارد خوبی توسعه توسط Sept. 15 — مهلت که هنوز در مسیر ملاقات کرد Volmer گفت.

COVID-19 ایجاد کرده است یک چالش جدید برای ساخت و ساز کارگران اما کار همچنان ادامه دارد. آنها نیاز به ایستادن حداقل 6 فوت از هم جدا هنگامی که آنها خط تا همین تجهیزات حفاظت فردی قبل از آنها وارد ساخت و ساز سایت. هر کسی با وارد کردن باید درجه حرارت خود را چک Volmer گفت و ملزم به پوشیدن ماسک.

پس از یک کارگر ساختمانی در شمال تلاقی چند خیابان یا جاده تست مثبت Volmer گفت: این سایت کاملا تعطیل بود و کاملا تمیز و سپس بازگشایی شد.

Volmer گفت: خدمه در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی نه فقط برای امنیت, اما همچنین برای جلوگیری از هر گونه تاخیر و تا فرودگاه جدید اولین مرحله می تواند به روی عموم باز در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

البته هیچ کس انتظار یک بیماری همه گیر به مسائل پیچیده فقط جلوتر از فرودگاه جدید را باز Volmer گفت.

“چه کسی می داند چه چیز دیگری می تواند آمد تا” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de