سالت لیک سیتی شهردار خواستار صلح پس از تظاهرات خشونت آمیز

جولای 10 (UPI) — Salt Lake City, شهردار خواهان صلح و جلوتر از انتظار تظاهرات شب جمعه یک روز پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد.

ارین Mendenhall خواسته تظاهرکنندگان به بیمار به عنوان یک تازه تشکیل کمیسیون برای بررسی نژادی سهام در پلیس و تنظیم تغییرات به اداره پلیس در پی خشونت پلیس تظاهرات.

تبلیغات

“ما نمی خواهید به دست کم گرفتن پتانسیل تظاهرات امشب و من درخواست مردم برای جلوگیری از صدمه زدن به مردم و برای جلوگیری از شکستن چیزهایی که دلیل آن را نمی مؤثر بر تغییر آنچه,” او گفت: Deseret News.

تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان دفاتر شهرستان دریاچه نمک منطقه وکیل سیم گیل در پنج شنبه شب و در اعتراض به این دفتر را یافته است که دو افسر پلیس بودند توجیه در مارس 23 تیر اندازی مرگ برنارد Palacios-کربجل.

برخی از تظاهرکنندگان تخریب ساختمان شکستن سه پنجره و گسترش گالن قرمز رنگ بر روی دیوار و مراحل. مقامات گفتند که تظاهرکنندگان باعث ده ها هزار دلار خسارت.

یک افسر پلیس پایدار یک پا آسیب و چندین معترض بازداشت شدند و به صورت “غیر قانونی مجمع” رئیس پلیس مایک براون گفت.

گیل گفت که با وجود این خرابکاری او می خواهد به “تشویق قوی مدنی گفت و گو است.”

“این خرابکاری از چند نمی تضعیف و یا منحرف کردن اذهان ما را از ادامه کار ما در جامعه به عنوان ما به دنبال بهبود اصلاحات درک و احترام در سراسر جامعه ما,” او گفت:.

Mendenhall گفت که او قصد ندارد به پیاده سازی یک citywide مقررات منع رفت و آمد هر چند یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی اعلام وضعیت اضطراری.

ضد پلیس و ضد نژادپرستی تظاهرات خشونت فنر در سراسر کشور — و جهان — در اواخر ماه مه پس از پلیس-درگیر قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. جنبش موجب شده است برخی از ادارات پلیس و شهرستانها به بررسی شیوه اجرای قانون و پیاده سازی سیاست های جدید برای کار به سمت کاهش تعصب نژادی.

معترضان مارس برای عدالت اجتماعی

قائم مقام دادگاه ساختمان بیرونی باقی مانده تخریب در حالی که اشغال تالار شهر ادامه اعتراضات در خارج از شهر هال در شهر نیویورک در ژوئن 30. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>