سالت لیک سیتی, شهردار, ‘التماس برای صلح پس از مخرب اعتراض

سالت لیک سیتی — پس از مرکز شهر تظاهرات دوباره خشونت تبدیل شد پنج شنبه, Salt Lake City, شهردار ارین Mendenhall گفت که او نمی تواند صدور سراسر شهر بود حکومت نظامی است اما التماس برای صلح جلوتر از آنچه مسئولان شهرستان انتظار خواهد بود یکی دیگر از شب از ناآرامی های مدنی.

“ما آماده برای امشب هر آنچه در آن ممکن است به” Mendenhall گفت: Deseret News و KSL تحریریه در جمعه, و اضافه کرد که این شهرستان در همکاری با مقامات دولتی در آماده سازی خود را برای بیشتر ناآرامی.

“ما نمی خواهید به دست کم گرفتن پتانسیل تظاهرات امشب و من درخواست مردم برای جلوگیری از صدمه زدن به مردم و برای جلوگیری از شکستن چیزهایی که دلیل آن را نمی مؤثر بر تغییر ندارند.”

شهردار گفت که او “نا امید که فضای ما داده ام معترضان پس از مارس 30 به ورزش اول خود را اصلاح حقوق منجر به دیروز در چنین تخریب و خشونت است.”

به جای Mendenhall خواسته معترضان برای نشان دادن مسالمت آمیز و بیمار به عنوان جدید سالت لیک سیتی نژادی سهام در پلیس کمیسیون انتخابات عراق به اکتشاف سیستماتیک تغییرات به Salt Lake City Police Department.

پس از Salt Lake County District Attorney سیم Gill صادر شده خود را یافته است که دو سالت لیک افسران پلیس بودند از نظر قانونی توجیه در استفاده از نیروی مرگبار در عکسبرداری از برنارد Palacios-کربجل خود دفاتر دچار ده ها هزار دلار خسارت هنگامی که معترضان در هم شکسته حداقل سه ویندوز و پخش متعدد گالن رنگ قرمز در سراسر دیوارهای آن و مراحل.

حداقل یک افسر پلیس در بیمارستان بستری شد برای “قابل توجه آسیب های پا” با توجه به دریاچه نمک ، چندین معترض بازداشت شدند و پس از رئیس پلیس مایک براون اعلام اعتراض یک “غیر قانونی مجمع” هنگامی که آنها شروع به خرابکاری ،

Mendenhall نظرات آمده و پس از او با صدور بیانیه ای روز شنبه ارائه تسلیت به پالاسیوس ” خانواده و تصدیق کرد که گیل تصمیم ندارد “احساس عدالت” به برخی از.

مفهوم “عدالت” Mendenhall گفت: با استفاده از انگشتان دست خود را برای قرار دادن نقل قول در اطراف کلمه جمعه تبدیل شده است بی ربط در سراسر کشور می آید به آنچه که از نظر قانونی مناسب در مقایسه با آنچه که از نظر اخلاقی یا اخلاقی درست است.

“این تظاهرات به صورت محلی و در سراسر کشور را خواستار شده است برای عدالت است که ما می بینیم با سیم تصمیم را دیروز به معنی قصاص خارج از قانون” او گفت:. “اگر ما قادر به ترجمه قصد تظاهرات شب گذشته … که نبود عدالت برای بسیاری از مردم است. وجود دارد بسیار به وضوح در محلی ما گفتگو و در سطح ملی اخلاقی قطع برای بسیاری از مردم بین آنچه که امروز توجیه و چه قانون باید به شکل منعکس کننده نظر اخلاقی به نحوی در آینده است.”

Mendenhall که گفت Gill است “انجام می شود کار خود را با توجه به سیستم ما انتخاب او را به کار در داخل گفت:” شواهد گیل ارائه شده نشان داد “شواهد بیشتری از من انتظار می رود برای نشان دادن توجیه اقدامات Salt Lake City, افسران پلیس” و کسانی که افسران “عمل کاملا با توجه به قانون و آموزش.”

اما Mendenhall نیز گفت: این قانون به افسران پلیس بیش از حد نرمی وقتی که می آید به استفاده از نیروی کشنده — وجود دارد و باید تغییرات در استان و سطح ملی است.

“ما در حال شروع کار فنی برای چگونه است که می تواند تغییر” او گفت:.

شهردار شهر گفت: رهبران تکیه “به شدت” در سالت لیک نژادی سهام در پلیس کمیسیون که ساخته شده است تا رهبران از جوامع اقلیت را توصیه ها در تغییرات برای پلیس به سیاست ها و بودجه. او اذعان کرده کلی “بی اعتمادی” از دولت و مقامات منتخب را به انجام این کار در خود را دارند.

“من که. مردم بی اعتماد سفید منتخب مردم است,” او گفت: با اشاره به خودش. “من که. من شنیدن این که. و همین دلیل است که ما قرار داده ایم با هم این کمیسیون است.”

Mendenhall همچنین گفت که او امیدوار خواهد بود وجود دارد یک حالت مکالمه در مورد تغییرات در یوتا کشنده استفاده-از-نیروی کد در حالی که شهر در نظر تغییرات به کد آن — با هدف “را که سیاست بهتر است بنابراین ما باید کمتر کشنده تعامل بین پلیس و مردم است.”

Mendenhall گفت که او می خواهد رهبران شهر به “گفتگو” با رهبران دولت در تغییرات کشنده استفاده-از-نیروی اساسنامه به عنوان مسئولان شهرستان در نظر گرفتن تغییرات خود را, احکام, اما او گفت: آن را بیش از حد به زودی به آنچه این تغییرات ممکن است.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de