Salt Lake City School District پاک به باز تحت تغییرات جدید

سالت لیک سیتی — مدارس در سراسر ایالت یوتا اجازه خواهد داشت برای باز کردن, برای آموزش این سقوط پس از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در روز پنج شنبه اعلام کرد یک اصلاح در دولت های رنگی سیستم هدایت.

او گفت: مدارس می توانند باز حتی اگر یک منطقه از دولت است که در نارنجی خطر ابتلا به دسته در حالی که قبلا نوشته شده دستورالعمل مانع آن است.

“این ضروری است که ما برای باز کردن مدارس” هربرت گفت: در جلسه هفتگی خود در COVID-19. “ما نمی توانیم به آنها بسته شده است. این نسل نیاز به یک فرصت برای آموزش و توسعه مهارت ها.”

Salt Lake City, مدرسه منطقه برگزار کرده است به عقب, تا حدودی به دلیل این شهر هنوز هم در نارنجی خطر دسته که نشان دهنده متوسط تهدید در حالی که بقیه دولت منتقل شده به رنگ زرد و با برخی از رنگ سبز در مناطق روستایی بیشتر از بخش دولتی که در آن اجتماعی فاصله گرفتن بخشی از هنجار.

خطر دسته بندی ها راه اندازی شد برای راهنمای بهبود اقتصادی لزوما نشان دهنده خطر است.

Registered nurse Sarah Smith tests Jeremy Riley for COVID-19 as University of Utah Health’s Wellness Bus visits a neighborhood in West Valley City on Wednesday, July 15, 2020. The 40-foot RV was specially designed to travel to underserved neighborhoods to provide health consultations, screenings and education.
پرستار ثبت شده سارا اسمیت آزمون جرمی رایلی برای COVID-19 به عنوان دانشگاه یوتا بهداشت, سلامتی, اتوبوس, بازدید از یک محله در غرب دره شهر در چهار شنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. 40-پا RV بود به خصوص طراحی شده برای سفر به محله های محروم به ارائه مشاوره سلامت قراضه و آموزش و پرورش.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

Salt Lake City School District سخنگوی Yándary Zavala Chatwin گفت: مدرسه رهبران منطقه را بررسی فرماندار و راهنمایی خود را تعیین گام های بعدی.

“خط پایین این است که ما می خواهیم به بچه ها در مدرسه است اما ما می خواهیم به آن را در یک راه است که امن برای دانش آموزان و همچنین امن برای ما معلمان است. ما مطمئن هستیم در حال حاضر چه تغییراتی ممکن است این را برای ما برنامه های آموزشی برای سال تحصیلی آینده. بدون در نظر گرفتن آنچه در آن مانند به نظر می رسد برای خانواده هایی که احساس نمی راحت از آمدن به مدرسه در فرد آنلاین-تنها هنوز هم یک گزینه برای آنها” او گفت:.

هیئت مدیره مدرسه برنامه ریزی شده است برای دیدار روز سه شنبه اما هنوز نهایی نشده است آن دستور کار است. مدارس دولتی ایالت یوتا تا Aug. 1 برای ارسال طرح های خود را به ایالتی یوتا هیئت مدیره آموزش و پرورش.

Chatwin گفت: زودتر پدر و مادر بررسی نشان داد اگر از شهرستان بود و در زرد خطر دسته که 69 درصد از خانواده ها خواهد بود “راحت” و یا “خیلی راحت” فرستادن فرزندان خود را در شخص بخشی از این هفته و شرکت در آموزش آنلاین باقی مانده از هفته است.

کلی لیر, که, کودکان, شرکت نمک دریاچه مدارس گفت: او قدردانی فرماندار پرداختن به این شهر وضعیت منحصر به فرد به عنوان یوتا تنها مدرسه منطقه عملیاتی تحت یک پرتقال سطح خطر.

هربرت اعلام “اعتصاب تعادل خوب” آن را به عنوان اجازه می دهد تا دانش آموزان یا حضور در مدرسه در فرد را انتخاب کنید ترکیبی از گزینه های حضور در مدرسه در فرد بخشی از روز و آنلاین بقیه یا در خانه باقی می ماند و یا حضور در مدرسه از طریق آموزش از راه دور, او گفت:.

تنها گزینه در دسترس تحت نارنجی سطح خطر شده اند آموزش آنلاین است که برخی از والدین بر این باورند خواهد منجر به اثرات منفی در دانش آموزان و مدرسه منطقه “به صورت بالقوه سال,” او گفت:.

“بسیاری از والدین به دنبال انتقال مدارس به مناطق دیگر اجازه داده است که فرد در یادگیری است. به عنوان یک پدر و مادر در دریاچه نمک منطقه مدرسه, من نگران هستم برای ایمنی از معلمان و کارکنان مدرسه. من همچنین فکر می کنم آن را باید به یک اولویت است که دانش آموزان می توانند رزومه فرد در یادگیری به خصوص برای بسیاری از دانش آموزان کم درآمد در منطقه ما است که با تکیه بر این منابع از مدارس آنها حضور” لیر گفت.

این مهم است که خانواده ها به دلیل برخی از گزینه های در حال راحت با فرزندان خود از بازگشت به مدرسه برای فرد آموزش.

“به عنوان مناطق دیگر باید کشتی با چگونه به تعادل نیاز دارد و سلامت همه دانش آموزان خود من اعتماد به نفس, Salt Lake منطقه مدرسه می تواند به عنوان به خوبی. من امیدوارم که آنها را با استفاده از منابع خود و رویکرد خلاقانه وضعیت” لیر گفت.

تجمع انجام شد در مقابل مدرسه منطقه دفاتر شنبه شب با پدر و مادر و دانش آموزان ابراز نا امیدی که نمک دریاچه دانش آموزان را همان آموزشی و فوق برنامه به عنوان گزینه های دانش آموزان در مدرسه دیگر مناطق تحت نارنجی, وضعیت.

اوایل روز چهارشنبه Gov. گری هربرت ملاقات با قانونی رهبران به بحث در مورد مخمصه از نمک دریاچه دانش آموزان است. او نمی گویند که آیا او خواست به اصلاح و یا اینکه آیا او آن را با منطقه و برکت.

“این اجازه می دهد تا اعضای هیئت مدیره مدرسه در شهر سالت لیک مدرسه منطقه به باز کردن به طور مشابه, اما نه دقیقا به عنوان دیگر مدارس باید آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار” هربرت گفت.

Lexi Cunningham, مدیر اجرایی, یوتا, مدرسه Superintendents انجمن گفت: مدارس سراسر کشور در حال انجام کارهای مختلف از جمله توجه به جنبش مدت نزدیکی, گروه اندازه تنفسی خروجی را لمس کنید و تراکم. گزینه های به صورت آنلاین و آموزش از راه دور نیز در دسترس خانواده است.

“انتخاب مهم است که مدارس ما به ما مناطق به خانواده های ما به دانش آموزان ما” کانینگهام گفت:, و اضافه کرد که در شخص آنلاین و/یا راه دور آموزش خواهد بود گنجانیده شده “که در آن امکان پذیر است.”

او گفت: منطقه در حال تمرکز بر روی دانش آموز و کارکنان ایمنی و تجدید تعهد به نگه داشتن ساختمان های تمیز و به خصوص اجتماعی-سلامت احساسی از دانش آموزان و معلمان.

دولت سرپرست آموزش عمومی سیدنی Dickson گفت: او قدردانی فرماندار در پاسخ به نیازهای دریاچه نمک منطقه مدرسه.

هربرت هدایت نه تنها تاثیر می گذارد مدرسه منطقه بلکه منشور عمومی مدارس در سالت لیک سیتی در مرزهای پس از ارائه انعطاف پذیری بیشتر “بسیار مفید است,” او گفت:.

“این فقط به ارائه انعطاف پذیری که مورد نیاز” Dickson گفت.

هربرت گفت: ماسک مورد نیاز خواهد بود در همه یوتا مدارس از جمله برای دانش آموزان و معلمان و کارکنان و هر بازدید کننده به مدارس. و که آنها ارائه خواهد شد برای هر دانش آموز.

روز پنج شنبه اعلام کرد که برخی از “عرف عام استثنا” به حکومت گفت: ماسک نخواهد بود در صورت نیاز اجتماعی مناسب فاصله را می توان جایگزین و همچنین در طول ناهار. استثنا نیز خواهد بود ساخته شده برای کودکان بسیار جوان و کسانی که با معلولیت که “آن را بی دست و پا و یا دشوار به پوشیدن ماسک ،” هربرت گفت.

علامت شکارچی رئیس ایالتی یوتا هیئت آموزش و پرورش گفت: فرماندار اعلام ایجاد امکان گزینه های بیشتر برای نمک دریاچه خانواده.

“هر زمان یک پدر و مادر دارای گزینه های چیز خوبی است, بنابراین من می خواهم بگویم آن را پیشرفت و بهبود” شکارچی گفت.

COVID-19 هنوز هم در حال افزایش است در یوتا

یوتا وزارت بهداشت گزارش افزایش 954 موارد در روز پنج شنبه اما گفت جدید رکورد روزانه تعداد شامل 251 موارد که مشخص شد بیش از شش هفته گذشته و قبلا شامل می شمارد.

تعداد کل شناسایی موارد در ایالت یوتا در حال حاضر 31,845 از جمله آنتی ژن تست که در آن فعال عفونت COVID-19 شناسایی شده است گفت: دولت اپیدمیولوژی دکتر آنجلا دونن.

او گفت: آخرین شماره که شامل نتایج حاصل از تست آنتی ژن به دقیق ترین عکس از زمان وقوع.

دولت را آزمایش کرده است 439,845 مردم و نورد هفت روز به طور متوسط مثبت نرخ 10.4% با هفت روز به طور متوسط از 619 موارد جدید در هر روز است.

“وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب وجود دارد … مردم تعجب که چگونه ما برای زنده ماندن اقتصاد ما چگونه باز خواهد شد, مدارس خواهد من گرفتن ویروس را فرزندان من تحت تأثیر این واکسن در چگونه و چه آنها مجاز به انجام در زندگی” هربرت گفت.

“ما بسیاری از چالش های وجود دارد خارج وجود دارد,” او گفت: “من معتقدم که ما می تواند به نوبه خود جزر و مد.”

هربرت تصریح کرد قبلی خود را به چالش برای دولت به کاهش هفت روز نورد به طور متوسط به روزانه 500 مورد و یا کمتر توسط Aug. 1 اما ایستاده بود پشت تصمیمات خود را به پیاده سازی یک ایالت ماسک قیمومیت.

“من بسیار به جای انجام این کار به صورت داوطلبانه ما می خواهم همان نتیجه,” او گفت:.

با پوشیدن ماسک هربرت گفت: خواهد “به حداقل رساندن خطر ابتلا به دیگران” و نمک دریاچه نشست و همانند شهرستانهای در حال حاضر دیده می شود یک ضربه با الزامات اجباری در هر یک از این مکان است.

“پایان نتیجه کاهش بروز,” او گفت:, و اضافه کرد که هر کس به همان هدف به کم کردن سرعت و متوقف کردن گسترش COVID-19.

دکتر تام میلر افسر ارشد پزشکی در دانشگاه یوتا در بیمارستان گفت: “هیچ کس را دوست دارد به دستور.”

“ما می دانیم که ماسک کار برای جلوگیری از گسترش بیماری است. به همین دلیل جراحان آنها را می پوشند,” او گفت:, و اضافه کرد که “ما مجبور به قرار دادن آنها را برای همیشه.”

“قرار دادن آنها را در حال حاضر و اجازه دهید نگه داشتن آنها را در” میلر گفت. “ماسک پزشکی ما در حال حاضر تا زمانی که ما یک درمان موثر و یا یک واکسن. اجازه دهید ماسک مبلغان.”

هربرت اذعان قربانی و ناراحتی های اعمال شده توسط ماسک, اما گفت: “کسی نمی تواند ادعای عشق به همسایه در حالی که قرار دادن آنها در معرض خطر است.”

یوتا یکی از 37 متحده است که تا به حال موج از عفونت پس از چند هفته آرامش با توجه به مراحل مختلف مستندات در اوایل این بیماری همه گیر. هربرت گفت: هیچ یک از آنها را به عنوان به خوبی واقع شده و در ایالت یوتا به خصوص وقتی که می آید به پایین بودن نرخ مرگ و اقتصادی کنونی انرژی و زنده دلی.

“ما هر چه زودتر این کم کردن سرعت هر چه زودتر ما می توانید به حالت عادی بازگشت,” او گفت:, و اضافه کرد که “این مشکل را نمی توان حل شد اگر ما یک بخش و یا بخش در صفوف.”

وزارت بهداشت گزارش یک مرگ به علت COVID-19 روز پنج شنبه یک سالت لیک کانتی زن بین سنین 65 و 84 بود که زندگی در دراز مدت مراقبت از تاسیسات هنگامی که او درگذشت.

دولت در نظر حداقل 19,214 از شناسایی موارد COVID-19 در ایالت یوتا به بهبود در حال حاضر و با وجود 199 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری بیماری ناشی از رمان coronavirus.

آخرین شکست یوتا موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر توسط بهداشت و درمان منطقه:

 • Salt Lake County 15,655; 1,056 بستری; 133 مرگ و میر.
 • یوتا, شهرستان, 5,794; 287 بستری; 30 مرگ و میر.
 • جنوب غربی ایالت یوتا 2,239 فتح کرد گرفته شد; 128 بستری; 19 مرگ و میر.
 • Davis County, 2,113; 123 بستری; 7 مرگ و میر.
 • Bear River (Box Elder, کش, غنی), 1,837; 72 بستری; 4 مرگ و میر.
 • وبر-مورگان 1,829; 116 بستری; 18 مرگ و میر.
 • Summit County, 605; 49 بستری; 1 مرگ است.
 • San Juan County, 494; 62 بستری; 18 مرگ و میر.
 • Wasatch شهرستان 472; 21 بستری; 4 مرگ و میر.
 • یوتا کانتی 387; 17 بستری; 0 مرگ و میر.
 • مرکزی یوتا 284; 18 بستری; 0 مرگ و میر.
 • TriCounty (Uinta حوضه), 82; 6 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • جنوب شرقی یوتا 54; 1 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>