سندی — هنگامی که Maygan مارتینز تازه از سیستم نگهداری در خود و شروع به کالج در دانشگاه ایالتی وبر او می گوید: او به زودی خودش را غرق کار و مدرسه و مهمانی که اغلب همراه با زندگی یک دانش آموز جدید.

یک شب او خوابش برد در چرخ پس از دور ماندن از اواخر کردم و به یک تصادف جدی.

“و پس از آن من را به این واقعا بد افسردگی است. برای یک زن و شوهر خوب ماه من متوقف رفتن به مدرسه متوقف رفتن به کلاس های شکست خورده کلاس های من از دست رفته من مسکن. بنابراین من نقل مکان کرد و در با یک دوست — که همیشه کار نمی کند ، بنابراین من به پایان رسید تا در خیابان” مارتینز به یاد می آورد.

او سپس در آنجا ماند در داوطلبان آمریکا پناهگاه جوانان برای چند ماه قبل از او با اشاره به Salt Lake County بخش از خدمات جوانان’ نقطه عطف برنامه انتقالی زندگی برنامه که با هدف کمک به افراد جوان بین 18-21 یافتن کار است که پرداخت دستمزد زندگی می کنند و مسکن پایدار.

وجود دارد و 80 درصد به 83 درصد میزان موفقیت مشتریان پس از ترک برنامه معنی آنها هنوز هم قرار دارد و شاغل گفت: مدیر برنامه مینا Roryswish. در ماه ژوئن, انجمن ملی از استان ها به رسمیت شناخته شده نقطه عطف با یک جایزه دستاورد در این دسته از خدمات انسانی.

روز شنبه, Salt Lake County جشن افتتاح اضافی نقطه عطف خانه که به چهار تخت به زمان 15-ظرفیت تخت. خانه های اجاره ای به برنامه های همسایه خوب, چوپان کلیسای لوتری در هزینه مقرون به صرفه.

به تازگی اضافه شده صفحه اصلی چندین ماه نیاز نوسازی و 70.000 دلار در هزینه زمان و منابع اهدا شده توسط داوطلب — کار که رفت با وجود همه گیر Roryswish گفت.

تنظیم احساس متفاوت تر از سنتی بی خانمان سیستم. نقطه عطف یک گروه از خانه ها در سندی و غرب دره شهر, که در آن در مورد چهار مشتریان در هر یک از ماندن در یک زمان. خانه های شبیه به کسانی که از هر گونه دانشجویان با روشن و مد روز دکور — شاید به جز پاک کن.

“این چیزی است که خدا می خواهد ما را به انجام” کشیش جیمز ویکفیلد گفت: از جماعت خود را در تعهد به برنامه است. “و من می دانم داستان آن را فقط آن را برکت و من همیشه احساس می کنم مثل ما خیلی بیشتر از ما.”

قبل از سفر در خانه در پنج شنبه, Salt Lake County شهردار جنی ویلسون گفت: افتتاح آن نشان دهنده پیشرفت مداوم حتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. وی تاکید کرد: جوانان وجود دارد به “خود” و نگاهی به چالش های روز به روز.

“شما نمی توانید تکیه به موفقیت بدون پایه و اساس است. و وجود دارد یک پایه و اساس در اینجا یک خانه زیبا و من واقعا هیجان زده در مورد آنچه در آن نشان دهنده برای همه شما” ویلسون گفت:.

مارتینز گفت: کار بازگشت به ثبات پس از بی خانمانی بود که به چالش کشیدن و “آن را تسکین بود که من در واقع تا به حال از یک تخت برای رفتن به خانه در شب.”

“این فقط نوع یک آه امداد زیرا شما هستید که در حالت زنده ماندن دیگر شما لازم نیست که به نگرانی در مورد … ماندن تمام شب دیگر, من در نهایت می توانید یک شب از خواب احساس امن” مارتینز گفت.

اما دانستن وضعیت موقت مارتینز ادامه کار و بازگشت به مدرسه. در حال حاضر او باقی مانده است با این برنامه به عنوان یک مدیر خانه و آگهی های بخش خدمات جوانان’ شورای جوانان.

“همه چیز در مورد نقطه عطف است که در مورد ایجاد یک محیط است که مسکن پسند است که برای آنها آن را خاص به آنها احساس که” من در یک فضایی که من امن هستم و من برای مراقبت و من پس از آن می تواند کار بر روی خودکفایی و من می تواند کار بر روی اهداف,'” Roryswish توضیح داد.

سال گذشته نقطه عطف در خدمت 33 بزرگسالان جوان — پنج نفر از آنها از دبیرستان فارغ التحصیل شده و یا به دست آورده خود را GEDs در آن زمان. دیگران هستند یا آماده شدن برای کالج و یا آموزش فنی و حرفه ای و کار.

این برنامه اجرا می شود با شهرستان و بودجه فدرال و هزینه های $517,000 در سال Roryswish گفت.

جوان, بزرگسالان مراجعه کننده توسط نیروی کار خدمات بخش کودک و خانواده, خدمات, جوانان مرکز و یا در شهرستان اطفال مرکز دریافت و بحران مسکونی مرکز درمان. برخی مانند مارتینز در حال انتقال از نگهداری فرزند و در حال حاضر غلبه بر بسیاری از چالش های Roryswish گفت.

آنها می توانید اقامت تا یک سال و نیم اما متوسط اقامت محدوده بین نه و 10 ماه. در آن زمان نقطه عطف ارائه می دهد درمان و دیگر منابع است.

مشتریان پرداخت “هزینه های برنامه” اگر آنها در حال کار بر 50 $و سپرده 100 دلار در ماه است که افزایش تدریجی. این پول قرار داده می شود به یک حساب پس انداز می شود که بازگشت به آنها را زمانی که آنها به خروج از برنامه — آن را تقریبا $3,000 در پایان سال Roryswish گفت.

بسیاری از مشتریان با استفاده از این پول برای خرید اتومبیل های خود را در مسیر خودکفایی, او گفت:.

هنگامی که یک مشتری حرکت در آنها دریافت یک “حرکت در کیت” و یک تخت خواب جدید است که آنها را با آنها را پس از آنها به عنوان به خوبی به عنوان یک “حرکت کردن کیت” با ملزومات برای کمک به آنها در راه اندازی خانه جدید خود را. یک داوطلب در می آید و کمک می کند تا مشتریان تزئین هنگامی که آنها حرکت می کند به سمت نقطه عطف خانه را از آن خود Roryswish گفت.

“کل فلسفه از نقطه عطف است که ما می خواهیم برای ایجاد یک جامعه برای این افراد جوان است. بنابراین ما می خواهید یک فضای که در آن آنها در حال امن و با آنها خوش و پس از آن شما باید مربیان و شما دیگر افراد در جامعه هستند که مایل به در آمده و می گویند ” این چیزی است که این همه برای. و این چیزی است که ما می توانید انجام دهید,'” Roryswish گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de