شهرستان دریاچه نمک صدور دور جدید از کسب و کار کوچک مالی برای کمک به زنده ماندن همه گیر

SALT LAKE CITY — Salt Lake County کسب و کارهای کوچک هنوز هم با توجه به اثرات coronavirus shutdown دیگر فرصتی برای دریافت بشدت مورد نیاز کمک های مالی برای حفظ عملیات خود را رفتن.

مقامات اعلام کرد دور دوم آن کسب و کار کوچک تاثیر گرانت برنامه که با هدف کسب و کارهای محلی بسته COVID-19 سلامت عمومی سفارشات. این آخرین دور است با هدف رسیدن به کسب و کارهای کوچک نادیده گرفته شده در عجله اولیه فدرال تلاش های امدادی.

“هدف از این کمک مالی برنامه از همان ابتدا (بود) برای کمک به این کسب و کار است که در حال لغزش از طریق ترک اند و نه حمایت و یا کمک یا کمک های مالی آنها نیاز به از طریق هر دو چک حفاظت از برنامه و یا اقتصادی آسیب امداد رسانی برنامه” گفت: دینا Blaes مدیر سالت لیک کانتی دفتر توسعه منطقه ای. “باقی می ماند که تعهد ما برای کمک به کسانی که کسب و کارهای کوچک. ما همچنین می خواستم به ارائه پشتیبانی مستقیم به کسب و کار است که تا به حال شده است به طور مستقیم تحت تاثیر توسط گروه بهداشت و سلامت سفارشات صادر شد.”

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری سهشنبه خارج از شهرستان های پیچیده او اشاره کرد که از اواسط ماه ژوئن این شهرستان اهدا کرده 2.4 میلیون دلار در کمک های مالی به 142 کسب و کار همراه با $2.1 میلیون دلار کمک مالی درخواست شده توسط کسب و کار هنوز هم تحت بررسی است. متوسط اعطای جایزه در دور اول بود $17,000 او اضافه شده است. $40 میلیون برنامه است که از طریق تامین این شهرستان تخصیص از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند — و یا مراقبت عمل می کنند.

اعطای حداکثر در دسترس است $35,000 که تعدادی از کسب و کار قادر به استفاده از, از جمله یکی از سالت لیک سیتی کارآفرین که تنها شده بود در عمل از ژانویه زمانی که این بیماری همه گیر ضربه قرار دادن کسب و کار خود را در خطر مالی.

“COVID قطعا ما را در بدترین زمان از نظر وضعیت مالی گفت:” دیوید چون صاحب Nohm رستوران واقع در منطقه انبار غذا. “ما گرفتن آویزان از مواد غذایی ما هزینه های نیروی کار و چیزهایی مانند آن. اما ما به نوعی در حال اجرا از پول در حال حاضر.”

در زمان موظف تعطیلی Chon گفت: او با توجه به درخواست برای وام خود را به نگه داشتن استقرار رفتن زمانی که او شنیده ام در مورد شهرستان گرانت برنامه.

“ما نمی PPP بنابراین ما فقط به فکر در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید و سپس این اعطای آمد,” او گفت:. “من کاملا شگفت زده شده بود که ما رو مقدار کامل از کمک مالی است که به ما کمک کند برای زنده ماندن حداقل سه یا چهار ماه.”

Nicholas Huynh and Kathy Nguyen are served their meal by server Ellie Lee at Nohm in Salt Lake City on Tuesday, July 28, 2020. Salt Lake County Mayor Jenny Wilson announced an expansion of the Small Business Impact Grant program to a variety of businesses hurt by COVID-19.
نیکلاس Huynh و کتی Nguyen در خدمت وعده های غذایی خود را توسط سرور Ellie لی در Nohm در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه 28 ژوئیه سال 2020 است. شهرستان دریاچه نمک شهردار جنی ویلسون اعلام کرد که گسترش کسب و کار کوچک تاثیر گرانت برنامه برای انواع کسب و کار صدمه دیده توسط COVID-19.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

Blaes گفت که در اولین بودجه, دور, Salt Lake County مشخص شد که 45 درصد از متقاضیان خارج شد صنایع اصلی که مجبور شدند به طور موقت اما هنوز موضوع به تاثیر COVID-19. علاوه بر این برخی از متقاضیان فدرال دریافت کمک از آمریکا اداره کسب و کار کوچک ‘s چک حفاظت از برنامه و یا اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام وام نمی شد به اندازه کافی برای نگه داشتن شرکت های شناور از طریق این مدت طولانی از وقوع, او گفت:.

در این دور جدید برخی از الزامات تغییر به نفع طیف وسیع تری از متقاضیان بالقوه او اضافه شده است.

“معیارهای واجد شرایط بودن که یک کسب و کار می رود از طریق به عنوان اولین گام برای برنامه از آنها خواست تا در مورد اینکه آیا یا نه که کسب و کار دریافت کرده بود قبل از بودجه” Blaes توضیح داد. “اگر آنها آنها فاقد شرایط لازم برای این دور اما آنها در حال حاضر واجد شرایط.”

در دور دوم همه کسب و کار صنایع واجد شرایط به درخواست و همچنین به عنوان کسانی که موفق به دریافت دیگر فدرال و ایالتی یا محلی COVID-19 کمک, او گفت:. متقاضیانی که دریافت کمک از طریق مراقبت در قانون بودجه در حال حاضر واجد شرایط اگر مقدار اولیه کمتر از $35,000. هیچ مهلت به درخواست و کمک های مالی توزیع خواهد شد تا پول اجرا می شود, او گفت:.

برای Craig Silverstein صاحب آزادی پارک سواری و امتیازات قادر به دسترسی به منابع مالی در دور اول کمک های مالی نمی تواند در یک زمان مناسب تر.

“در یک نقطه ما فکر باز نمیشه. هنگامی که ما نگاه ما فروش از کمک مالی اولیه دوره از 16 مارس تا ژوئن 16, ما تا به حال انجام داده $70,000 حدود سال گذشته و در این سال ما $4,000,” او توضیح داد. “پس در واقع آنچه در آن است انجام شود این است که به ارائه یک راه نجات برای ما در حال حاضر. ما $35,000 که ما می توانید استفاده کنید برای هزینه های نیروی کار و مواد غذایی و بیمه را ادامه دهد و این باعث می شود آن را به طوری که ما زنده خواهد ماند.”

“اعطای آن ساخته شده, بنابراین من می تواند باز بماند,” سیلوراستاین گفت. “گرانت در حال رفتن به آن را به طوری که من حتی می توانید شکستن و این واقعا مهم است چرا که پس از آن عمل می کنیم و پرداخت صورتحساب.”

Craig Silverstein, owner of Liberty Park Concessions, smiles as Salt Lake County Mayor Jenny Wilson speaks of him during a press conference in Salt Lake City on Tuesday, July 28, 2020, regarding the expansion of the Small Business Impact Grant program to a variety of other businesses hurt by COVID-19.
Craig Silverstein صاحب آزادی پارک امتیازات لبخند به عنوان Salt Lake County شهردار جنی ویلسون صحبت می کند از او در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر سالت لیک در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 با توجه به گسترش کسب و کار کوچک تاثیر گرانت برنامه به انواع دیگر کسب و کار صدمه دیده توسط COVID-19.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

متقاضیان آینده نگر با سوالات می توانید با تماس با بخش کسب و کار امداد و تدریس خصوصی در (385) 468-4011 و یا بازدید slco.org/covid-19/ برای اطلاعات بیشتر.

در حالی که بهبود اقتصادی ادامه خواهد داد و در دراز مدت استراتژیک تلاش شهرستان متعهد به کاهش اثرات کوتاه مدت در تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد محلی گفت: Salt Lake County شهردار جنی ویلسون.

“من می خواهم به اطمینان می دهم هر کس در سالت لیک کانتی که من متعهد هستم هر دو به سلامت و امنیت ساکنان ما اما من نیز متعهد به ما (فعلی و آینده اقتصادی, رفاه,” او گفت:. “ما در داده های ما می بینیم برخی از وعده در حال حاضر در کشور ما و در شهرستان ما.”

Salt Lake County Mayor Jenny Wilson speak during a press conference in Salt Lake City on Tuesday, July 28, 2020, about expanding the Small Business Impact Grant program to a variety of businesses hurt by COVID-19.
شهرستان دریاچه نمک شهردار جنی ویلسون صحبت می کنند در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر سالت لیک در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 در مورد گسترش کسب و کار کوچک تاثیر گرانت برنامه برای انواع کسب و کار صدمه دیده توسط COVID-19.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید