سالت لیک کانتی ضبط هشدار ساکنان ‘درنده’ ارزیابی ملک درخواست

سالت لیک سیتی — اگر شما اموال خود را در بیشتر منطقه دریاچه نمک, شما ممکن است دریافت یک نامه از یک شرکت کالیفرنیا به نام ملک سایت درخواست 95 دلار برای یک “ارزیابی ملک profile.”

“آیا پرداخت آن” هشدار داد, Salt Lake County ضبط Rashelle هابز.

در طول سه ماه گذشته بیش از 40 نفر آمده اند به Salt Lake County ساختمان دولت به پرداخت 95 دلار هزینه فکر نامه رسمی دولت سند است.

“در حالی که آن را غیر قانونی نیست, آن را کاملا گمراه کننده و درنده گفت:” لسلی Reburg, Salt Lake County معاون ضبط.

“من به شما اطمینان می تواند ضبط خواهد شد و هرگز ایمیل هر کسی درخواست پول برای اطلاعات عمومی در اموال خود را” اضافه شده هابز.

با یک هدر بزرگ است که بار خوانده شده “ثبت شده عمل متوجه” نامه ای به یک مهلت برای پرداخت هزینه ارائه می دهد سه حالت مختلف روش های پرداخت و هشدار می دهد صاحب خانه است که اگر آنها نمی, منظور ارزیابی آنها می تواند تا پایان پرداخت بالاتر مالیات بر املاک.

Reburg گفت: مهلت بلندی انتقال یک حس فوریت و می تواند ترفند صاحبان اموال به فکر چیزی بد اتفاق می افتد اگر آنها نمی پرداخت هزینه. او نگرانی در افراد مسن و یا افرادی که زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به خصوص آسیب پذیر است.

با توجه به مالکیت سایت ارزیابی می دهد ساکنان جزئیات مهم در مورد اموال خود را مانند ارزش بازار حقوقی شرح سند و فیلم مربع — چیزهایی که هابز گفت: در حال رکورد های عمومی.

“این اطلاعات عمومی است که ما می تواند آنها را برای یک زن و شوهر از دلار” هابز گفت. “آن را غم انگیز به فکر می کنم وجود دارد که افرادی که بیشتر در معرض خطر است که فقط ممکن است ارسال در پرداخت بدون تماس با دفتر ما.”

یک نماینده خدمات مشتری از سایت ملک گفت: Deseret News که در حالی که اطلاعات ارائه شده در ارزیابی است که ثبت عمومی املاک و صاحبان امر صرفه جویی در وقت با پرداخت 95 دلار هزینه.

“شما را مجبور به رفتن را از طریق تمام بخش های مختلف از طریق سوابق و تحقیقات خود را کامپایل اطلاعات” نماینده گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر