سالت لیک مرد به اتهام سوختن ماشین پلیس در طول شورش به باقی می ماند در زندان

سالت لیک سیتی — یک مرد متهم به کمک به مشعل نمک دریاچه ماشین پلیس در اعتراض به مرگ جورج فلوید باقی خواهد ماند پشت میله های زندان در انتظار محاکمه است.

پس از دو ساعت از استدلال یکشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه یک قاضی تعیین می شود که جکسون استوارت Tamowski پاتون به شمار خطری برای جامعه به دلیل عملیات ادعایی خود را در طول 30 مه در مرکز شهر شورش.

“سوال این است که چه شد سهم خود را. متاسفانه برای شما سهم قابل توجهی بودند,” دادرس قاضی داستین Pead گفت پاتون که به نظر می رسد از طریق ویدئو کنفرانس از وبر زندان شهرستان است.

Patton, 26 متهم به آتش سوزی مؤثر بر تجارت بین ایالتی. او چهره تا 20 سال در زندان از جمله حداقل حکم اجباری از پنج سال اگر محکوم کرد. او صحبت نمی کنم در طول جلسه.

ماشین گشت در 400 جنوبی در نزدیکی 200 شرق هنگامی که معترضان بدبختانه آن را بر روی خود هود و در نهایت تنظیم آن را به آتش کشیده. سوختن ماشین پلیس شد یکی از قابل رویت ترین لحظات از اعتراض.

دستیار آمریکا وکیل جلب Yeates نشان داد و تصویری از یک مرد که به نظر می رسد به پاتون چیدن سوزاندن ورق تخت و یا تکه پارچه و قرار دادن آن بر روی لغو ماشین گشت. ثانیه بعد مرد ریخته چه Yeates به نام accelerant از یک می تواند در کنار ماشین بر روی شعله های آتش باعث آنها را به بزرگتر.

Patton, 26, نمی, نور, ورق آتش و نه او پرتاب آن به سمت ماشین Yeates گفت.

A police car is engulfed in flames as people protest police brutality in Salt Lake City on Saturday, May 30, 2020. Protesters joined others across the nation to decry the death of George Floyd, a black man, who died while being taken into custody by police in Minneapolis earlier this week.
یک ماشین پلیس فرا گرفته است در شعله های آتش که مردم در اعتراض به خشونت پلیس در شهر سالت لیک در شنبه 30 مه سال 2020 است. معترضان پیوست و دیگران در سراسر کشور به نگرانی از مرگ جورج فلوید, مردی که فوت کرد در حالی که به زندان گرفته شده توسط پلیس در مینیاپولیس در اوایل این هفته.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

پاتون دستگیر شد 2 ژوئن پس از یک بار دیگر در منطقه مرکز شهر و نقض شهر اجباری حکومت نظامی, پلیس می گویند. افسران گفت: آنها به رسمیت شناخته شده او را با خود خالکوبی.

فدرال مدافع Wojciech shelby kaplan استدلال کرد که پاتون کمک نمی کند تلنگر بیش از ماشین پلیس و نبود کسی که آن را در آتش. Shelby kaplan نشان داد که تصویری از مرد دیگری این ادعا را شروع کرده اند ،

پاتون او گفته شد تا احساسات مردم شعار آن را بسوزاند.

“این بود که در لحظه نوع جرم که تحریک شده توسط جمعیت” shelby kaplan افزود دیگران سوخت این آتش سوزی پس از پاتون رفت. “این بود که به تمام معنی یک جامعه تلاش اگر شما خواهد شد در از بین بردن این ماشین.”

Pead گفت که در حال حاضر نیست آن را کمتر خطرناک است.

“شما عقب نشینی برای چند ثانیه و سپس شما برگردید و همه چیز بدتر” قاضی گفت. “کسانی که همه چیز زنگ من است.”

پاتون یکی از دو مرد به اتهام در دادگاه فدرال با آتش سوزی در ارتباط با سوختن ماشین پلیس.

دادستان ها می گویند LaTroi Newbins, 28, از, Salt Lake City, انداخت نورد کاغذ به سوختن ماشین به شدت آتش. Newbins گفت: در جلسه روز شنبه او تا به حال خیس کردن کاغذ در تلاش برای douse شعله های آتش.

Pead توافق برای آزادی Newbins از زندان به خانه حبس در زیر یک لیست از شرایط خاص در انتظار محاکمه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im