سالت لیک سیتی — در پاشنه, Salt Lake City, تخته, آموزش و پرورش اتخاذ یک به روز رسانی برای آن جنس گنجاندن سیاست ها و برنامه های برای تغییر جنسیت دانش آموزان و کارکنان سهشنبه طرفداران آن می گویند کلیدی است که سیاست های جدید و شیوه های تقویت حس امنیت و تعلق.

رابرت Moolman, مدیر اجرایی, یوتا, غرور مرکز گفت: “این مهم است که مدارس شروع به رسمیت شناختن است که آنها دارند و همیشه در حال تغییر جنسیت و جنس nonconforming دانش آموزان و کارکنان در آن فضاهای. آن مهم است برای همه ما و به رسمیت شناختن اهمیت کسی که دیده خود را خودشان تمام و مورد قبول خود را تمام كنيد.”

هالی زنگ, سهام و حمایت متخصص برای ایالتی یوتا هیئت آموزش و پرورش گفت: او را تشویق می کند هر منطقه مدرسه و مدرسه منشور هیئت مدیره به منظور توسعه یک جنس گنجاندن سیاست “اما تعداد بسیار کمی وجود دارد خارج وجود دارد.”

“که مسئولیت بالقوه برای همه, پس از آن قطعا بهتر است که به خوبی برشمرده سیاست هنگامی که ما در حال برخورد با مسائل تغییر جنسیت,” او گفت:.

نمک دریاچه هیئت مدیره مدرسه نقل مکان کرد و سیاست از بحث و گفتگو در مورد اقدام به آن دستور با کمی بحث و رای 7-1 به آن را تایید کند.

عضو هیئت مدیره کاترین کندی گفت: “به روز رسانی “به ارمغان می آورد برخی از زبان ما به زمان استفاده و همچنین اجازه می دهد تا کارکنان برای شرکت در این حمایت است که ما ارائه کرده ایم به دانش آموزان ما.”

“ما احساس کردیم این بسیار مهم است بر اساس یک زن و شوهر از شرایط ما در منطقه و ما واقعا می خواهید مطمئن شوید که کارکنان باید از همان حقوق از نظر محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی به عنوان ما دانش آموزان انجام,” او اضافه شده است.

عضو هیئت مدیره ملیسا فورد گفت که او امیدوار است همه اعضای هیئت مدیره تا به حال فرصتی برای خواندن محرمانه دانشجو جنسیتی حمایت از طرح و محرمانه در محل کار طرح انتقال.

“من فکر می کنم این واقعا یک فرصت خوب به مکالمات خوب و مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از دانش آموزان و کارکنان. بنابراین من می خواهم برنامه” فورد گفت.

بل گفت: تغییر جنسیت دانش آموزان در افزایش خطر خودکشی پردازی خودکشی و خودآزاری بنابراین سیاست ها و شیوه های محافظت از دانش آموزان و خانواده ها بسیار مهم است.

با توجه به 2019 سلامت دانش آموزان و پیشگیری از خطر نظرسنجی نتایج جستجو برای نما دانشجويان 60 درصد به طور جدی در نظر گرفته و اقدام به خودکشی در طول 12 ماه گذشته. نزدیک به 50 درصد از فراجنسیتی دانش آموزان گزارش آنها ساخته شده است یک طرح از آنها چگونه خواهد خودکشی و بیش از 30 درصد اقدام به گرفتن زندگی خود را.

بررسی طراحی شده است برای ارزیابی نوجوان از مصرف مواد anti-رفتار اجتماعی و همچنین عوامل خطرساز و محافظت کننده است که می تواند پیش بینی رفتارهای مشکل در جوانان. این اداره به دانش آموزان در کلاس شش و هشت و 10 و 12 در بسیاری از مدارس دولتی در ایالت یوتا در هر سال است. مشارکت داوطلبانه است و پدر و مادر باید رضایت برای کودک خود را به بررسی.

هنگامی که یک مدرسه آمادگی برای کمک به تغییر جنسیت دانش آموزان و یا هیچ طرح مقامات اشاره کرد ممکن است دانش آموزان را ناامن انتخاب است که خود را تحت تاثیر قرار عاطفی و جسمی خوبی بودن.

بل گفت: او رخ داده است به انجام آموزش در مدرسه هنگامی که او شنید گفتگو میان مربیان و مدیران در مورد تغییر جنسیت دانش آموز که نیاز به استفاده از دستشویی اما نمی دانم کدام یک برای استفاده از “بنابراین او فقط نگه داشتن آن” مربی گفت.

“این خوب نیست برای هر یک از دانش آموزان ما را به احساس مانند این که” او گفت:.

بل گفت: به عنوان او مشاهده مربیان او فکر کرد: “شما بچه ها در حال انجام یک کار خوب به دلیل آن بود که همه در مورد او مانند آنچه تو به او احساس امن است.”

سیاست روز رسانی شامل یک “محرمانه دانشجو جنسیتی حمایت از طرح” است که آدرس این که آیا دانش آموزان می خواهند خود را جنسیتی هویت فاش و به آنها; ایمنی طرح که برای شناسایی بزرگسالان دانش آموزان می توانید به اگر آنها احساس ناامنی و تعیین اینکه آیا یک دانشجو یا سرپرست خود را درخواست کرده اند در مدرسه ثبت نام مواد مورد نظر نام و یا ضمیر.

طرح پیشنهادی تعیین سطح حمایت از این دانش آموز از پدر و مادر و سرپرستان و در مواردی که پدر و مادر یا نگهبان آگاه نیست و یا حمایت از دانشجو جنسیت وضعیت چگونه خواهد مدرسه رسیدگی ارتباطات از مدرسه و یا زمانی که کارکنان نیاز به تماس با پدر و مادر.

دانش آموز طرح نیز پوشش می دهد که آیا برخی از فعالیت های مدرسه مانند رقص, غرور, حوادث و یا عدالت اجتماعی واحد “نیاز به در نظر گرفتن.”

این طرح نیز مشخص می کند که حمام و سرویس بهداشتی و رختکن دانشجویی استفاده خواهد شد در محوطه دانشگاه و در صورتی که دانشجو درخواست اضافی حریم خصوصی در دستشویی یا اتاق های قفل, چگونه زمینه سفر و اقامت یک شب در مدرسه سفرهای به کار گرفته خواهد شد و اگر دانشجو قصد دارد برای شرکت در فعالیت های فوق برنامه.

پیشنهاد سیاست می گوید: “هر دانش آموز ممکن است بیان یک نیاز و یا تمایل برای افزایش حریم خصوصی در سرویس بهداشتی یا اتاق قفل استفاده است.”

این سیاست همچنین شامل یک طرح محرمانه در محل کار طرح برای انتقال کارکنان.

بل گفت که او “خیلی سر در گم را تحت تاثیر قرار” با دریاچه نمک منطقه را تغییر سیاست ها و برنامه های.

بل گفت: او را به اشتراک بگذارید نمک دریاچه به روز شده در سیاست با دیگر مناطق آموزش و پرورش و یا مدارس که می خواهید برای ایجاد سیاست های خود را “به طوری که مردم می دانند چه یک سیاست خوب به نظر می رسد. این یک سیاست است که ما را محافظت کودکان و نوجوانان و خانواده خود را.”

Moolman گفت: او نشد و یوتا است “یک نوع محل و یک نوع فرهنگ است.”

هنوز هم سیاست ها و شیوه ها باید “اولین و مهمترین” تمرکز بر سلامت روانی و جسمانی از تغییر جنسیت دانش آموزان و کارکنان و “دستورالعمل نمی غار به ترس و سوء تفاهم و عدم وجود آموزش و پرورش در اطراف این مسائل است.” Moolman گفت.

پیشگیری از خودکشی منابع

اگر شما یا کسی که شما می دانید این است که مبارزه با افکار خودکشی تماس پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در 1-800-273-TALK.

بحران در خطوط تماس ویژه

  • یوتا کانتی بحران خط: 801-226-4433
  • سالت لیک کانتی/UNI بحران خط: 801-587-3000
  • Wasatch سلامت روانی بحران خط: 801-373-7393
  • ملی پیشگیری از خودکشی نجات: 1-800-273-TALK
  • Trevor پروژه خط برای تجاوز نوجوانان: 1-866-488-7386

منابع آنلاین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im