‘ایده های مشابه هر فاجعه’: جناح راست بنیاد میراث جهانی خواستار مدرسه کوپن برنامه برای Coronavirus بازیابی

ترقی خواهان و طرفداران آموزش در روز پنج شنبه را محکوم کرد یک پیشنهاد از محافظه کار و بنیاد میراث برای ایالات متحده بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که شامل یک توصیه برای جهانی مدرسه کوپن برنامه از طریق آنچه که یک منتقد به نام “به خصوص وحشیانه” اجرای طرح.

گروه ملی Coronavirus بازیابی کمیسیون گزارش (pdf) این هفته مشاوره متحده به “بلافاصله بازسازی” آموزش و پرورش خود را صرف نگه داشتن پول مالیات دهندگان را از رفتن به مدارس دولتی است.

“این یک سیاست بد ایده برای انواع دلایل اما اجرای این خواهد بود به خصوص وحشیانه اگر چه آنها به طور جدی پیشنهاد این است که به مدارس دولتی از تمام بودجه باقی مانده از سال است.”
—پیتر گرین, آموزش و پرورش, وبلاگ نویس

با کودکان در تعدادی از کشورهای در حال حاضر در خارج از مدرسه برای بقیه مدت و با تعطیلی انتظار می رود در برخی از مناطق به طور بالقوه گسترش از طریق سقوط, بنیاد میراث گفت که ایران باید پیشنهاد “آموزش و پرورش حساب پس انداز (ESAs) به خانواده ها آنها را قادر می سازد برای دسترسی به فرزند خود را به اشتراک گذاری دولت برای هر دانش آموز کمک های مالی برای پرداخت آنلاین دوره های آموزشی آنلاین, آموزگار, برنامه درسی و کتاب های درسی به طوری که کودکان خود را می توانید در ادامه یادگیری است.”

آموزش و پرورش, وبلاگ نویس, پیتر گرین نوشت که این طرح مقدار به “برش” عمومی آموزش و پرورش برای آینده قابل پیش بینی و به طور بالقوه برای دراز مدت تماس ESAs “سوپر کوپن—کوپن است که اجازه پدر و مادر صرف مالیات عمومی دلار با کمی نظارت و یا پاسخگویی.”

“این یک سیاست بد ایده برای انواع دلایل اما اجرای این خواهد بود به خصوص وحشیانه اگر چه آنها به طور جدی پیشنهاد این است که به مدارس دولتی از تمام بودجه باقی مانده از سال” گرین نوشت. “به طور جدی ؟ فقط در پایان سال با صفر دلار چون ما فقط در حال رفتن به دست بقیه از بودجه عملیاتی خود را به عنوان کوپن وجود دارد؟”

مدرسه دولتی مدافع Diane Ravitch گفت: برنامه ریزی—یک حیوان خانگی باعث از محافظه کاران در دهه خواهد “کمک امریکا غرق در حداقل یک قرن در آموزش کودکان خود را, شاید حتی دو قرن است.”

به عنوان Ravitch اشاره کرد کمیسیون شمارش در میان اعضای آن Kevin Chavous, “مدیر عامل شرکت بدنام برای سود K-12, Inc. آنلاین منشور زنجیره ای اشاره کرد برای بالا فرسایشی پایین نرخ فارغ التحصیلی و پایین نمرات آزمون–و مهمتر از همه سود بالا.”

“در طبیعت برای سود شرکت وجود دارد همیشه دنیای جدید برای تسخیر بازارهای جدید برای باز کردن” Ravitch نوشت.

نائومی کلاین از منتقدان از “سرمایه داری فاجعه” که در آن برای سود اشخاص امکان استفاده از بحران به اتخاذ سیاست های اقتصادی که به نفع بخش خصوصی و نه بخش دولتی پیشنهاد بنیاد میراث توصیه های قابل پیش بینی بود. به عنوان کلاین نوشت: در کتاب دکترین شوک, دهها میلیون نفر از فدرال دلار شد مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل نیواورلئان به آنچه که نیویورک تایمز به نام “ملت برجسته آزمایشگاهی برای استفاده گسترده از منشور مدارس” پس از طوفان کاترینا با 31 خصوصی-اجرای عمومی بودجه مدارس در شهر و فقط چهار مدارس دولتی باقی مانده است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“ایده های مشابه هر فاجعه ایم” کلاین.

این کمیسیون گزارش همچنین توصیه می شود تغییر مورد نیاز برای معلمان گفت: “عرضه آنلاین معلمان و مربیان” باید به آموزش در کنار مربیان خبره.

“دولت محدودیت های گواهینامه معلم باید برداشته شود بلافاصله” بنیاد نوشت: “اجازه می دهد هر کسی با یک مدرک لیسانس به ارائه K–12 آموزش آنلاین است.”

این بنیاد با هدف “McDonaldize” کار آموزش “به طوری که هر shmoe می توانید آن را انجام دهید و کارفرمایان می توانند پرداخت shmoe-سطح دستمزد” گرین نوشت.

“اگر سایبر مدارس در حال رفتن به آنها نیاز به دسترسی به نیروی کار ارزان” او اضافه شده است.

کمیسیون “بازگشایی امریکا” طرح مقدار به یک فشار “برای از بین بردن عمومی آموزش و پرورش ایم” جنیفر برکشایر میزبان از سیاست های آموزش و پرورش پادکست “شما شنیده ام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de