سن آنتونیو اسپرز’ پتی میلز اهدای حقوق و دستمزد به عدالت اجتماعی باعث

جولای 8 (UPI) — San Antonio Spurs جانباز گارد پتی میلز اهدای حقوق و دستمزد خود را از NBA 22-تیم راه اندازی مجدد در اورلاندو فلوریدا., به سیاه و سفید زندگی می کند و مهم دیگر عدالت اجتماعی باعث می شود.

در یک ویدیو ارسال شده توسط اسپرز در رسانه های اجتماعی شنبه میلز گفت: او اهدا بیش از 1 میلیون دلار به مبارزات Black Lives Matter, استرالیا, سیاه مرگ در دوران بازداشت و از ما به شما — یک سازمان اختصاص داده شده برای پایان دادن به نژاد پرستی در ورزش سراسر بومی استرالیا است.

تبلیغات

“من با افتخار می گویند من هر درصد از این هشت بازی که ما در حال بازی است که برای من تبدیل خواهد شد به $1,017,818 و 54 سنت و اهدای آن به طور مستقیم به زندگی ماده استرالیا سیاه مرگ در دوران بازداشت و به های اخیر کمپین که به نام ما به شما — اختصاص داده شده برای پایان دادن به نژاد پرستی در ورزش در استرالیا” میلز گفت.

“بنابراین من در اورلاندو چون من نمی خواهم به ترک هر گونه پول در جدول است که می تواند در رفتن به طور مستقیم به جوامع است.”

آسیاب 31 شده است یکی از NBA آوازی رهبران در مبارزه علیه بی عدالتی اجتماعی و نژاد پرستی.

برخی از بازیکنان NBA ابراز نگرانی می کند که در لیگ بازگشت می تواند منحرف کردن اذهان مردم از سراسر جهان تظاهرات که اتفاق افتاده اند پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در پایان ممکن است.

بوستون سلتیکز ستاره Jaylen براون گفت: اوایل این هفته بود که او در برابر از سرگیری فصل خواهد شد اما با استفاده از پلت فرم خود را برای گسترش آگاهی در مورد بی عدالتی اجتماعی. لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد که به نام بسکتبال یک “انحراف” در ماه مه نیز بازی خواهد کرد در راه اندازی مجدد و اهدا مانده از حقوق و دستمزد خود را برای این فصل است.

NBA و بازیکنان NBA انجمن شده اند کار بر روی ایده های برای ایجاد آگاهی برای عدالت اجتماعی باعث می شود که لیگ نزدیک شدن بازگشت این ماه از جمله داشتن پیام مانند “Black Lives Matter” و “برابری” در پشت کشباف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>