شهرستان سان برناردینو راه اندازی کرده است رسیدگی به شهردار جان ولدیویا پس از دو نفر از کارکنان استعفا داد, برای پایان دادن به آنچه که آنها را به عنوان یک مجموعه از اتهام جنسی دیدگاهها خاموش-رنگ جوک ها و تهدیدات شغل خود را.

ارشد سابق نماینده خدمات مشتری میرنا کیسنرس 30 و کارن سروانتس, 24, Valdivia سابق دستیار ارائه استعفا نامه on Jan. 29 به ولدیویا است رئیس ستاد مت براون ادعا یک الگوی از اذیت و آزار و رفتار ولدیویا که ترویج خصمانه محیط کار.

سابق سان برناردینو ارشد نماینده خدمات مشتری میرنا کیسنرس (سمت چپ) و کارن سروانتس (مرکز) سابق معاون شهردار جان ولدیویا (راست) استعفا داد Jan. 29 به دلیل آزار و اذیت جنسی توسط ولدیویا که آنها ادعا استمرار خصمانه محیط کار. (حسن نیت ارائه میدهد تریستان Pelayes)

ولدیویا با توجه به این زنان خواستار آن شدند که آنها اغلب همراه او در سفر کسب و کار و ارسال متعدد متون و عکس ها به کیسنرس مملو از innuendos جنسی از جمله یک عکس از یک توپ گلف teed کردن آلت تناسلی خود را.

بیماری های فیزیکی

سروانتس در استعفای او نامه گفت: او را تحمل خیلی استرس از ولدیویا در طول چند ماه گذشته که سمت راست صورت و بازوی او شد بی حس و سفت است.

سروانتس مدعی ولدیویا بارها و بارها در معرض خود را به حمله جنسی نظرات و تحریک کننده جنسی, حرکات شامل حرکت در او هر زمان که او ساخته شده از تماس با چشم.

در یک رویداد Oct. 12 در پاسادنا ولدیویا گفت سروانتس یک زن آسیایی است که توسط آنها بود “تا” و گفت: “شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد زنان آسیایی!” او گفت سروانتس او “پس از رفتن آن زن.”

مانند Cisneros سروانتس مدعی ولدیویا اغلب اصرار داشت او در حوادث با او که برخی از آنها رخ داده است در تعطیلات آخر هفته که نمی افتد در شرح شغل.

نیاز به ساخت یک دوستی’

“او حتی تا آنجا پیش رفت به من بگویید که اگر من می خواستم یک رابطه خوب با او من نیاز به ماندن بعد از ساعت در دفتر کار خود به ساخت یک دوستی با او’ ” سروانتس گفت: در نامه اش. “زمانی که من حاضر او از من پرسید” چه نوع اسکناس به شما پرداخت ؟ آیا شما یک وام مسکن ؟ من فقط می خواهم به می دانم که شما نگران در مورد این کار؟’ “

سروانتس گفت: Valdivia با استفاده از “نفرت جنسی زبان” در مقابل او و زن دیگر همکاران عار و یک پسر قلدر که اغلب تضعیف کار و آشکارا توصیف او “جنسی escapades و خواسته در مقابل من و دیگران” با توجه به استعفای او نامه. او گفت: Valdivia رفتار شده است و از نزدیک شاهد با مدیریت و حتی سایر مقامات منتخب و در عین حال هیچ چیز تا کنون انجام شده است.

هر دو مورد شکایت از شهردار اتهام انجام به ولدیویا است رئیس ستاد مت قهوه ای است. کیسنرس همچنین گزارش داد او را به بخش منابع انسانی. براون پس از آن گزارش هر دو زنان اتهامات به منابع انسانی و شهرستان مدیر Teri Ledoux به گفته وکیل تریستان Pelayes که نشان دهنده کیسنرس و سروانتس.

اما شکایت شنوا گوش کیسنرس و سروانتس ادعا.

Ledoux تایید شنبه, فوریه. 3 که این شهر راه اندازی کرده است رسیدگی به این ادعا است.

“من می توانم تایید می کنند که ما دریافت شکایات و ما در حال برداشتن گام مطابق با شهر سیاست” Ledoux گفت: در یک ایمیل. “به عنوان مورد نیاز توسط کسانی که سیاست و قانون من باید حفظ رازداری در مورد این پرسنل مهم است. من نمی توانم اظهار نظر بیشتر است.”

شهردار تماس اتهام ‘سیاسی رانده’

ولدیویا در بیانیه منتشر شده روز شنبه به اتهام “نادرست” و “سیاسی هدایت می شود.”

“این یک پرسنل با توجه به تحقیقات در حال حاضر در جریان است و به عنوان مثل من willhave بدون نظر بیشتر تا اتمام تحقیقات” Valdivia گفت.

مدیر منابع انسانی Edelia Eveland در نامه به کیسنرس و سروانتس به تاریخ Jan. 30 گفت: این شهر حفظ کرده است یک محقق خصوصی برای بررسی اتهامات آنها.

Eveland نیز مطلع کیسنرس و سروانتس از گزینه های خود را از جمله پرونده شکایت با وزارت امور خارجه از نمایشگاه اشتغال و مسکن و فدرال کمیسیون فرصت های برابر شغلی و پر ادعای غرامت کارگران برای هر گونه مشکلات مرتبط با سلامت ممکن است آنها را تحمل کرده اند به عنوان یک نتیجه از اتهام آزار و اذیت.

به مدیر منابع انسانی گفت: مسئولان شد تا برای دیدار با زنان در Jan. 29 اما کارکنان لغو جلسه و به جای استعفا داد و آن روز است.

شهرستان اقدام نمی کند در ایمان خوب است

Pelayes از رانچو کوکامونگا دفتر حقوقی Pelayes و یو روز سه شنبه گفت او و مشتریان خود را اعتقاد بر این شهر بود نه بازیگری در ایمان خوب است. مقامات شهر موافقت کرده بود برای دیدار با کیسنرس و سروانتس تنها پس از یادگیری آنها تا به حال حفظ یک وکیل.

“آنها استعفا داد چرا که آنها می دانستند این جلسه با منابع انسانی شم و آنها فقط می خواستم اطلاعات از آنها. …” Pelayes گفت. “آنها شده ایم شکایت برای ماه می باشد. هر چه مصاحبه آنها می خواستند از مشتریان من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با بررسی اتهامات آنها و همه چیز را با گرفتن اطلاعات از آنها را به وکلای آنها و پوشش دادن آهنگ خود را.”

شهرستان مقامات نزدیک به این تحقیقات گفت: Valdivia کارکنان — قهوه ای معاون اجرایی رنه Brizuela, سیاست, مشاور الکس عموزاده و زمینه نماینده دونالد اسمیت — در حال نقل مکان کرد و از طبقه هشتم در ونیر برج که در خانه های دفاتر شهردار و اعضای شورای شهر به شهرستان و مدیر دفتر در طبقه سوم. چه ارتباطی بین ولدیویا و کارکنان خود را انجام خواهد شد هنوز در حال درهم است.

در شکایت کیسنرس ذکر یک Jan. 10 تلفن تماس هنگامی که ولدیویا به نام دفتر گفت که او مست بود و نیاز به کمک برنامه ریزی قرار ملاقات با عضو شورای هنری نیکل است. اگر او نیاز به آن را انجام داده او گفته به او گفت انجام یک جنسی را به نفع یکی از نیکل را کارکنان.

در استعفا نامه به قهوه ای کیسنرس ادعا می کند او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط ولدیویا برای ماه ها و گزارش رفتار “بسیاری از مردم در پرداخت هزینه به فایده ای نداشت.”

‘هر کسی چیزی می تواند انجام دهد’

“من شخصا دیده ولدیویا آزار و اذیت زنان دیگر و هنگامی که آنها نیز داده اند و نه به او نفرت خواسته های او انتقام در برابر آنها را به عنوان” کیسنرس گفت: در نامه اش. “هنگامی که این زنان باید گزارش خود را آزار و اذیت آنها گفته شد چیزی وجود دارد هر کسی می تواند انجام دهد چرا که شهردار ولدیویا است ‘انتخاب شد.’ ظاهرا او بالاتر از قانون است.”

ولدیویا نیز خواسته کیسنرس اگر او با خوشحالی ازدواج کرده و اگر او را در نظر سفر بیشتر با او به کشورهای مختلف. در ماه سپتامبر او گفت: شهردار به او کارت اعتباری خود را و به او گفت که او می تواند خرید هر آنچه که او می خواست و او “فقط می خواستم به مراقبت از خود” و که همسر خود را نمی دانم.

ولدیویا اغلب ارائه شده برای خرید کیسنرس کفش و از او پرسید که چه مارک او دوست داشت او ادعا می کند.

در ماه دسامبر پس از کیسنرس به نام به حال در بیمار به مدت سه روز ولدیویا گفته به او گفت که او نیاز به “کسی که در حال رفتن به اینجا هر روز تنها و بیمار نیست.”

Pelayes وکیل گفت: در بیانیه ای که در ولدیویا را “سوء استفاده از قدرت است و هزینه مشتریان من شغل خود و نهفته خود را در سلامت جسمی و روانی, نه به ذکر است زیانی به کسانی که قرار دادن اعتماد خود را در او را به عنوان رهبر جامعه.”

Pelayes گفت: او قصد دارد برای فایل ادعا در برابر شهر پیشرو به طرح دعوی در دادگاه در این هفته است. او برنامه ریزی شده یک کنفرانس خبری برای پنج شنبه صبح.

فرد Shorett یک دشمن از ولدیویا در شورای شهر گفت: او غافل از این اتهامات تا اطلاع جنوب کالیفرنیا اخبار ، اما او گفت که او را شگفت زده کرد.

“دانستن ولدیویا راه من و او چگونه درمان, مردم, و چگونه او در واقع مرا درمان دولتی و خصوصی و همچنین هیچ شگفتی من در مورد او” Shorett گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

قبلی اتهامات

کیسنرس و سروانتس هستند که برای اولین بار به عموم متهم ولدیویا از آزار و اذیت و تبعیض و ایجاد و تداوم یک کار دشمن محیط زیست است. سابق شهرستان مدیر آندره میلر شکایت این شهرستان در ماه سپتامبر ادعا ولدیویا و دیگر “مرد تصمیم سازان” که در اواخر سال 2018 آغاز شد “تلاش هماهنگ” برای حذف او به عنوان شهر manager.

در موارد متعدد میلر می گوید: در کت و شلوار کسانی که مردان “سوال چرا این شهر به یک شهر مدیر و یا حکمت داشتن زنان در دولت است.”

برخی از اعضای شورا که خود را تراز وسط قرار دارد با ولدیویا شد nonresponsive به اتهامات علیه او.

عضو شورای تئودور سانچز کاهش یافته است به نظر سه شنبه ، “این یک پرسنل ماده” او گفت:. Councilwoman Bessine ریچارد پاسخ نمی دهند به تماس های تلفنی به دنبال نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de