سن کلمنت مرد به زندان فرستاده شده برای هک و اخاذی طرح

یک مرد در کالیفرنیا بوده است محکوم به بیش از هفت سال زندان برای هک کردن یک آتلانتا مبتنی بر شرکت و تلاش برای گرفتن پول در ازای بازگشت از مالکیت معنوی شرکت.

یک قاضی فدرال دستور داده مسیحی ویلیام Kight, 29, از سن کلمنته برای خدمت به هفت سال و هشت ماه در زندان پس از سه سال تحت نظارت انتشار دادستان فدرال گفت: در انتشار اخبار چهارشنبه. Kight شد و همچنین دستور داد به پرداخت 900 دلار جریمه و $42,000 در جبران.

Kight همچنین به عنوان شناخته شده Drillo محکوم شد هفته گذشته پس از شفاعت گناه در ماه دسامبر به اتهام اخاذی از کامپیوتر تقلب و تقلب سیم.

“این متهم پنهان در پشت کامپیوتر خود را به گرفتن شرکت در این منطقه و در جای دیگر” ایالات متحده وکیل Byung J. “BJay” پاکستان گفت. “این مورد نشان از نتایج مثبت است که ممکن است برای کسب و کار و جامعه زمانی که بخش خصوصی کار می کند با اجرای قانون را به مجرمان اینترنتی برای عدالت است.”

Kight دسترسی شبکه های کامپیوتری و سرورهای متعدد شرکت ها و سازمان ها در گرجستان بدون مجوز دادستان گفت. او پنهان هویت خود را در زمان و اطلاعات فایل ها و اطلاعات حذف شده و فایل ورود به سیستم. او سپس با ارسال ایمیل خواستار پول برای انتشار اطلاعات شرکت دادستان گفت.

زمانی که این شرکت گفت: این برنامه ریزی برای تماس با اجرای قانون Kight تهدید به ارسال نامه های است که می تواند آسیب شهرت خود را به مشتریان خود و برای انتشار به سرقت رفته, اطلاعات, دادستان گفت. اما این شرکت تماس FBI به هر حال محققان شناسایی Kight. یک جستجوی تجهیزات کامپیوتر و حساب ایمیل تبدیل شده تا شواهد این جنایت و یک طرح برای گرفتن دیگر قربانیان.

“Kight طرح در برابر این شرکت است که متاسفانه همه بیش از حد معمول و برجسته در حال رشد نیاز به هوشیار باشند در امنیت سایبر تلاش” گفت: Chris هکر که رئیس FBI در آتلانتا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im