سن کلمنت اسکیت پارک پر شده با شن و ماسه به نگه داشتن اسکیت بازان در خلیج

نولی استارک و مادرش نشسته در ماشین خود را در پارکینگ به دنبال در سن کلمنت محبوب اسکیت پارک, دروازه بسته و شن و ماسه پوشش سطح زمین بازی مورد علاقه خود را.

“آخرین بیت از آزادی” مادر خود را از جن گفت و اشاره کرد که استارک دیابتی است و نیاز به ماندن در حال حرکت است. “این بود که همه او را ترک کرده بود. او ویران شد.”

  • الکس Ciuca, 12 آماده هواپیماهای بدون سرنشین خود را برای یک مسابقه در یک پارکینگ زیرزمینی در یوربا لیندا. او بخشی از اورنج کانتی آگهی های باشگاه.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • بری استیل از Mission Viejo, حمل leprechaun در شانه خود را در Leprechaun جهش 5K نژاد در توستین در سال 2015. آنا VENEGAS اورنج کانتی ثبت نام

  • Cal State فولرتون را کتی Roux چپ و گرانبها مانو لبخند و خنده قبل از شروع بازی سوم در طول بازی خود را در برابر ساحل طولانی دولت در روز جمعه.

این حرکت توسط شهر برای پوشش بتن در رالف اسکیت دادگاه با ریگ دانه دانه شن و ماسه محلی اسکیت بازان irked بدانم اگر اقدامات شدید مورد نیاز برای نگه داشتن مردم از پارک. برخی تعجب می کنم اگر سندی سطح آسیب اسکیت پارک جمع شده در این تپه های ساحلی جامعه است.

“من می دانم که این چیزی است که بسیاری از مردم نگران هستند” گفت: استفانی اگویلار دو لا فرانترا, رئيس جمهور از سن کلمنت Skatepark ائتلاف. “این قطعا یک سوال ما و بسیاری از افراد دیگر: این رفتن باعث آسیب دائمی?”

سن کلمنت تفریح مدیر سامانتا وایلی گفت: اسکیت پارک مانند دیگر شهرستان, پارک, توپ, زمینه, زمین تنیس و پارک سگ بسته شد در مارس 1 برای تضعیف جمع آوری در طول شیوع کروناویروس.

“ما همچنان به شنیدن نظرات نا امید از گروه های مختلف,” وایلی گفت: از پارک اسکیت.

اگویلار دو لا فرانترا گفت: شهر را ندارد تلاش برای تماس با سازمان های غیر انتفاعی است که می تواند با استفاده از آن کانال های رسانه های اجتماعی به اصرار مردم به دور ماندن.

“ما بسیار دور برسد با اسکیت جامعه ما خوشحال شده اند برای گسترش پیام” او گفت:. “اما وجود دارد هیچ هشدار و یا هر چیزی.”

شهر ارزیابی آنچه در شهرهای دیگر با اسکیت پارک ها انجام شد برای دلسرد کردن استفاده کنید. برخی از شهرستانها نصب نرده, اما وجود دارد ادامه داد: مشکلات مردم با برش قفل و یا رقص نرده ها. وجود دارد برخی از نمونه هایی از شهرستانها استخدام ماموران امنیتی اما این گزینه پر هزینه است.

بنابراین شهر ریخت و حدود 37 تن از شن و ماسه – در مورد 3 اینچ به 4 اینچ عمیق – برای پوشش دادن به سطح.

وایلی وجود دارد گفت: هیچ شهر هزینه متحمل شده است. شن و ماسه و آمد از شهرستان حیاط بازیافتی از بسته جمع بسیاری در اطراف شهر قرار داده شد در توسط کارگران تعمیر و نگهداری.

“وجود خواهد داشت هیچ هزینه ای برای خلاص شدن از آن,” او گفت:.

وایلی گفت: این شهرستان احساس اعتماد به نفس وجود خواهد داشت بدون آسیب به سطح بتن و اما اگر وجود دارد این شهر را بررسی و رفع خسارت. تخلیه پوشش داده شد قبل از شن و ماسه ریخته بود.

“ما قطعا ما به دلیل سعی و کوشش” وایلی گفت.

او گفت: این شهرستان به طور مستمر ارزیابی تعطیلی تکیه بر شهرستان برای راهنمایی.

اگویلار دو لا فرانترا شگفتی که چرا زمین تنیس و یا ورزشی دیگر مناطق است که در ادامه به دیدن کاربران نیست که پوشش داده شده با شن و ماسه. وجود دارد ممکن است چند متخلفان او گفت: اما نمی شد جمعیت بزرگ از مردم تا هنوز به اسکیت بازی کردن.

“این احساس مثل همیشه وجود دارد یک استاندارد دوگانه وقتی که می آید به ورزش اسکیت بورد,” او گفت:. “بسیاری از مردم ریخت و قلب خود را به ساخت یک بهتر جامعه برای اسکیت بورد سواری. برای دیدن یک عکس از اسکیت پارک در این حالت من فکر می کنم آن را واقعا زده یک طناب با بسیاری از مردم است.”

Nathan Scott شد در اسکیت پارک در چهار شنبه جارو کردن یک بخش از شن و ماسه برای پیدا کردن یک نقطه روشن به اسکیت بازی کردن, قبل از اینکه یک کارگر شهرستان نشان داد تا به پا زدن او و دو نفر از دوستان ،

او گفت: این شهرستان می تواند آمد تا با یک راه حل بهتر اما اذعان می کند اگر یک دروازه قرار داده بود در او خواهد هاپ آن است.

“مردم فقط در حال حرکت به خیابان ها پس از آن فقط قصد خراب کردن بقیه از شهرستان” او گفت:. “شما نمی توانید مبارزه با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im