سن کلمنت زن محکوم به مستی تصادف که منجر به کشته شدن 3 لاس وگاس, نوجوانی

یک سان کلمنت که parejo سقوط به یک وسیله نقلیه متوقف در هانتینگتون بیچ تقاطع قتل سه لاس وگاس نوجوانان محکوم شد پنج شنبه به 51 سال به زندگی در زندان است.

پس از ساعت ها از شهادت عاطفی از خانواده و دوستان قربانیان Orange County Superior Court Judge Gary S. Paer محکوم بنی Marcela Duarte, 29, به حداکثر مجازات ممکن برای مستی تصادف که منجر به کشته شدن بروک هاولی 17 آلبرت “A. J.” رسی 17 و دیلان مک, 18 و در سمت چپ یک چهارم نوجوانان به طور جدی زخمی شدند.

“به مجموع آن را در یک جمله این است که یک تراژدی حماسی” Paer گفت. “این مثال کلاسیک از خطرات نوشیدن و رانندگی و عواقب قانونی است که به دنبال … امیدوارم این مورد را با ارسال یک پیام در جامعه است که این رفتار نمی تواند تحمل شود.”

سانتا آنا داوران سال گذشته دوارت به جرم قتل درجه دوم برای 2018 سقوط. قاضی اشاره کرد که در زمان برخورد مرگبار دوارت تا به حال یک سطح الکل خون از .30 نزدیک به چهار برابر حد قانونی برای رانندگی.

یک گریان Duarte, 29, گفت: او در زمان مسئولیت کامل برای مرگ سه نوجوان اما قاضی برای رحمت و این فرصت را به روزی بود با چهار فرزندش دوباره.

“من شرمنده پشيمان و بسیار پشیمان از اعمال من ساخته” دوآرته گفت: به اعضای خانواده ، “من درک می کنم شما از من متنفر شما آرزو می کنم من مرده و شما می خواهید مرا به رنج می برند. من فقط می خواهم بگویم من واقعا متاسفم … این چیزی است که من را به زندگی می کنند برای بقیه زندگی من است.”

دانش آموزان بازدید شد اورنج کانتی در طول بهار و رانندگی شد از یک حزب ساحل به هتل خود را زمانی که آنها زده بودند و کشته شدند. اعضای خانواده آنها را به عنوان کاریزماتیک محبوب و امیدوار کننده دانش آموزان با روشن آتی جلوتر از آنها.

هالی خانواده گفت: او یک محور کاریزماتیک و یک ورزشکار با استعداد بود که در حال استخدام به بازی فوتبال در سطح دانشگاهی.

“ما از دست چنین روشن و روح زیبا” گفت: Rhonda هاولی بروک ، “در این روند ما خودمان را از دست داده و این امکان که ما تمام می شود … او تا به حال به معنای واقعی کلمه همه چیز را به زندگی می کنند.”

رسی پدر و خواهر و گفت: او یک ورزشکار مشتاق است که افراد با خود شخصیت خروجی. آلبرت رسی, AJ پدر و دریایی مبارزه با جانباز گفت: قاضی او دچار یک حمله قلبی پس از خواب و مرگ است.

“ویتنام بود یک جهنم زندگی اما نسبت به این شد یک پیاده روی در پارک” رسی گفت.

“شما قادر خواهید بود برای دیدن فرزندان خود در زندان, شما قادر خواهید بود به آنها را لمس” رسی افزود کارگردانی نظرات خود را در دوارت. “زمانی که من می خواهم برای دیدن پسرم من باید برای رفتن به یک گورستان با تشکر از شما.”

مورگان ماک, Dylan پدر گفت که او پر از انرژی, سرگرم کننده, محبت, مراقبت و قوی است. او با توجه به پیوستن به نیروی هوایی بود و در نهایت امید به تبدیل شدن به یک آتش نشان.

“خنده او روشن یک اتاق گفت:” رنه ماک دیلن را. “من هنوز هم می تواند آن را بشنود.

“او در شکستن بهار و هرگز از آن ساخته شده صفحه اصلی,” او گفت:. “من خیره در جلوی درب تمام زمان انتظار برای او را به رفتن را از طریق. اما او هرگز نمی خواهد.”

دوآرته خیره شد در این وکیل را در جدول قبل از او به عنوان قربانی خانواده صحبت کرد گاهی اوقات پاک کردن صورت خود را با یک بافت.

ارشد معاون دادستان منطقه دن فلدمن اذعان کرد نامه دست نویس یکی از Duarte کودکان نوشت: دادگاه از جانب خود توصیف آن به عنوان “فراتر از روده غم انگیز.” اما دادستان همچنین با اشاره به “شیوه ای وحشتناک” از مرگ و میر و دوارت تصمیم به گرفتن در پشت چرخ در حالی که مست.

“من هیچ شکی نیست که خانم دوارت است پشیمان است که این باعث شده است که او و خانواده اش درد و غم و اندوه” فلدمن گفته قاضی. “اما کسانی که همه چیز می تواند وجود داشته باشد به طور همزمان به عدالت و خدمت در این مورد. کاملا رک و پوست کنده من نمی حسادت دادگاه در این لحظه است.”

در طول محاکمه فلدمن توصیف دوارت به عنوان مصرف یک “ژرف مقدار الکل” در نیوپورت بیچ نوار و سپس به اشتباه رانندگی بر روی عازم شمال بزرگراه ساحل اقیانوس آرام با وجود قصد در جنوب سر به خانه او در سان کلمنت.

چند مرد در نزدیکی یک خودرو کشف دوارت ضربه محدود در حالی که عطف بر روی PCH سعی در متقاعد کردن او را به توقف و سپس به دنبال پس از او و به نام 911.

دوآرته sped تا او به عنوان نزدیک یک نور قرمز در PCH و ماگنولیا تقاطع خیابان سقوط کرد و به پشت یک متوقف شد, تویوتا کرولا در حدود 80 مایل در ساعت.

در یک مصاحبه چند دقیقه پس از سقوط گرفته شده بر روی یک افسر بدن فرسوده دوربین به شدت inebriated ظاهرا اشتباه و گاهی اوقات استدلالی دوارت بارها و بارها درخواست یک خانه سوار ابراز نا امیدی که تصادف رخ داده در یک شب نادر و دور از فرزندان و پرسید: “آیا کسی فقط می میرند ؟ چه می گذرد؟'”

در طول محاکمه Duarte وکیل جاستین گلن اذعان دوارت نوشید یک “مقدار بیش از حد” از الکل سوار کشته و نوجوانان است. اما گلن استدلال کرد که او باید رو یک بار کمتر از فضایی قتل نفس به جای قتل درجه دوم.

“هر بار که من با این زن او گریه” گلن گفت: قربانیان از اعضای خانواده در مدت کوتاهی قبل از قاضی اعلام کرد این حکم است. “شما لازم نیست که به او بخشش فقط می دانم که او می داند آنچه که او انجام داد و آماده است تا در زندان ابد.”

دوآرته قبلا به جرم رانندگی تحت تاثیر در سن کلمنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>