سن کلمنت را کول Batson طول می کشد رویکرد خلاق برای رسیدن به دانشگاه, استخدام در coronavirus shutdown


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


مدارس از نظر فیزیکی بسته شده است. در دانشگاه ویترین برای دانشگاهی مربیان به احتمال زیاد نمی خواهد اتفاق می افتد ممکن است. بهار فوتبال و اردوگاه ها شده اند به نام.

پس چگونه یک مدرسه فوتبال بازیکن گرفتن متوجه شده توسط کالج استخدام در طول رمان coronavirus بحران ؟

فقط بپرسید سن کلمنت junior کول Batson.

قوی ایمنی/گسترده گیرنده دریافت کرده است و چندین کالج ارائه می دهد پس از مدرسه خود را توقیف و با تمرکز بر آموزش از راه دور برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 ویروس.

یکی از Batson اصلی استراتژی ارسال فیلم کوتاه به حساب توییتر خود را در اوایل این ماه نشان او انجام انواع تمرینات و دریل در خانه اش و زمینه های مختلف.

با تشویق سان کلمنته مربی تیم فوتبال Jaime اورتیز Batson با هدف به اشتراک گذاشتن پیشرفت خود را با مربیان دانشگاهی که نمی توانید به تماشای او را در شخص به دلیل coronavirus.

تصویری شد بهترین جایگزین است.

“که واقعا مهم است” Batson گفت. “برای نشان دادن مربیان من در حال حاضر آنچه که من تهیه کرده ام و به آنچه من انجام این offseason برای دریافت بهتر و آماده سازی خودم برای ارشد سال است. … (Ortiz) به من گفت: ‘این مربیان نمی تواند بیرون می آیند به دیدن شما در حال حاضر, بنابراین شما نیاز به آنها را نشان می دهد آنچه دوست دارید نگاه کنید ، ”

در این ویدئو 6-پا-4, 192-محدود Batson انجام می دهد دشوار است, یک پا چمباتمه در یک تعادل دستگاه در حالی که برگزاری یک توپ پزشکی. او همچنین جهش در بالای یک جعبه با یک متعادل کننده دستگاه و کامل دفاعی به عقب دریل و مسیر در حال اجرا است که نمایش خود را در رفت و آمد و انفجاری.

پدر برایان که بازی فوتبال در دانشگاه استنفورد و برادرش Trey یک دانشجوی سال اول بازیکن فوتبال در سن کلمنت کمک کرد با این ویدئو.

برخی از فیلم های جمع آوری شده قبل از coronavirus shutdown اما Batson همچنین نشان داده شده است در انزوا انجام pull-ups و مشت زدن به کیسه های سنگین در حالی که با پوشیدن دستکش بوکس.

سن کلمنت خود را آغاز دانشگاهی نمایشگاه در سال 2013 با کارفرمایی سام Darnold که در ادامه به USC و در حال حاضر شروع می شود برای نیویورک جتز. Batson است bummed او و هم تیمی های خود را از دست شانس خود را در این بهار اما پس از او نوشته شده تصویری از او ارائه شده توسط Arizona, نیروی هوایی کلمبیا و پرینستون.

“تمام مدارس ارائه شده است که من بعد به من گفت که آنها عاشق تصویری و آنها واقعا مانند تمرینات من انجام شده بود گفت:” Batson که حامل یک 3.9 درجه-نقطه متوسط.

“من فکر می کنم این بسیار مهم است که قادر به انطباق با زمان و این چیزی که ما در حال رفتن را از طریق با کروناویروس … و سعی کنید برای کمک به آن را به نفع شما و نه اجازه دهید آن را به شما را پایین بیاورد.”

Batson دارای 14 ارائه می دهد به طور کلی از جمله واشنگتن و ایالت سن دیگو ایالت کلرادو دولت فرسنو ایالت مریلند دانشگاه هاروارد و پن.

اما با وجود این ارائه می دهد همه شهرستان و همه CIF انتخاب همچنان به فشار رو به جلو برای آنچه که او خواستار یک “رویای ارائه دهد”.

Batson متصل در گوشی با private سرعت مربی امانوئل مودی سابق در حال اجرا پشت در کالیفرنیای جنوبی و فلوریدا و خصوصی پشت دفاعی coach Matt Clark که بازی در UCLA.

به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز Batson دریافت آموزش از مربیان برای تکمیل در خود و سپس در مورد تمرینات با آنها پس از آن.

Batson نیز شده است در حال اجرا تپه در شناخته شده Las Ramblas مسیرهای پیاده روی در جنوب شهرستان.

“من بسیار سپاسگزار برای ارائه می دهد که من دریافت کردم اما من همیشه می خواهم بیشتر,” او گفت:. “من بیش از حد سخت برای رسیدن به حد. … من می خواهم برای اثبات که من یکی از بازیکنان برتر در کشور است.”

Batson نیز تمرینات سخت برای دبیرستان فصل است که او امیدوار است شروع می شود در زمان و یا فقط کمی به تاخیر افتاد.

این Tritons هدف به دوباره بجای اول برگشتن از یک کابوس 2019 در آن بودند حذف از CIF-اس اس نیمه نهایی برای داشتن یک بازیکن فاقد شرایط لازم و مجبور به پرداخت تاوان همه پیروزی های خود را.

سن کلمنت را offseason تلاش خواهد شد عبارتند از داشتن بازیکنان ملاقات خود را با موقعیت مربیان از طریق زوم.

این Tritons نیز باید فکر در مورد کسانی که مبتلا به کوروناویروس. بازیکنان باید نامه های نوشته شده به محلی بازنشستگی جامعه است که اجازه می دهد تا محدود و یا بدون بازدید.

اورتیز برنامه ای برای دعوت از بازنشستگان به یکی از Tritons’ بازی در پاییز. Batson, یک تیم کاپیتان فصل گذشته در حال حاضر می داند که چه نوع از سن کلمنت تیم خواهد بود در این زمینه است.

“ما می خواهیم آن را در تمام این سال,” او گفت:. “ما بی قرار است. … همه ما در حال قرار دادن کار برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de