San Francisco Giants star شکن Posey مردد از سال 2020 فصل

جولای 10 (UPI) — San Francisco Giants گیر شکن Posey تصمیم گرفتند از سال 2020 MLB فصل بیش از نگرانی درباره سلامت خود را به تازگی به تصویب رسید دوقلو نوزاد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Posey به خبرنگاران گفت: روز شنبه که نوزاد خود را — ادا و Livvi — متولد شد حدود هشت هفته قبل از موعد مقرر در هفته گذشته و تضعیف سیستم ایمنی بدن بیش از چند ماه آینده. Posey گفت که او و همسرش, کریستن نهایی تصویب پنج شنبه.

تبلیغات

“در وضعیت فعلی که ما در حال حاضر و این نوزادان به عنوان شکننده به عنوان آنها را برای چهار ماه آینده حداقل در نهایت این نبود که مشکل از تصمیم گیری برای من” Posey گفت. “از یک بازی بیس بال, نظر, این یک تصمیم دشوار. از یک خانواده نظر و احساس من تصمیم به محافظت از کودکان ما, من فکر می کنم آن را نسبتا آسان است.”

Posey-یک و شش-زمان-ستاره های انتخاب سه بار سری جهانی قهرمان و 2012 NL MVP — می شود یکی از بالا ترین مشخصات بازیکنان به نشستن در خارج از فصل. او پیوست قابل توجه دیگر بازیکنان به انتخاب کردن از جمله لس آنجلس داجرز پارچ دیوید قیمت اتباع واشنگتن infielder Ryan زیمرمن و رشته کوه های راکی کلرادو outfielder ایان دزموند.

غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی و مدیر گیب Kapler گفت: آنها پشتیبانی Posey تصمیم و خواست خانواده خود را بهترین.

“من فکر می کنم شکن ساخت باور نکردنی و متفکر تصمیم برای او و خانواده اش و یک است که باعث می شود بیشتر حس” Kapler به خبرنگاران گفت: جمعه. “من واقعا افتخار می کنم به اینجا در این تماس گوش دادن و حمایت از امروز.”

Posey برنامه ریزی شده بود برای به دست آوردن حقوق و دستمزد پایه در حدود 8 میلیون دلار در این فصل است. تحت شرایط توافق بین لیگ و اتحادیه بازیکنان این غول نیست موظف به پرداخت حقوق و دستمزد خود را.

Posey, 33 تا به مبارزه آسیب های متعدد در طول دو فصل گذشته. او یک حرفه ای-کم .257 طور متوسط پنبه حلاجی شده در فصل گذشته به پایان رسید و با هفت خانه اجرا می شود و 38 RBIs در 405 در خفاش.

MLB است مجموعه ای برای شروع آن سال 2020 فصل جولای 23. لیگ برنامه ریزی شده دو بازی برای روز افتتاحیه از جمله غول بازدید داجرز.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>