سان فرانسیسکو سفارشات 6 استان ها به پناهگاه در محل بیشتر کشورهای نزدیک غیر ضروری کسب و کار

مارس 16 (سلامت) — سان فرانسیسکو دستور داد شش شهرستان به پناهگاه در محل برای مبارزه با شیوع COVID-19 شیوع به عنوان متحده در سراسر کشور دستور داد کسب و کار ،

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت که بر اساس توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی در حدود 7 میلیون نفر خواهد بود دستور به ماندن در خانه به جز “نیازهای اساسی” تا 7 آوریل.

به منظور اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه های خود را به خرید مواد غذایی و پزشکی و سایر موارد لازم و هدایت کسب و کار است که فروش این اقلام برای باز باقی می ماند در حالی که سفارش همه غیر ضروری کسب و کار ،

“این است برای رفتن به یک تعریف لحظه برای شهر ما و همه ما باید مسئولیت را به انجام بخشی از ما را برای محافظت از همسایگان ما و آهسته گسترش این ویروس با ماندن در خانه مگر اینکه آن را کاملا ضروری به خارج گفت:” نژاد است.

وجود دارد 4,661 تایید موارد coronavirus و 85 و میر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام که از دوشنبه شب.

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات روز دوشنبه اعلام کرد که بسیاری از غیر ضروری کسب و کار در سراسر ایالات متحده خواهد شد تا اطلاع ثانوی برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Govs. اندرو کومو نیویورک ند لمانت کانکتیکات و فیل مورفی نیوجرسی اعلام کرد این اقدام در یک کنفرانس خبری در اواخر صبح روز دوشنبه.

تحت نظم همه سالنهای سینما و قمار نیز نزدیک آغاز در 8 p. m. EDT دوشنبه.

آنها تاکید کرد که فروشگاه های مواد غذایی, اما, باز باقی خواهد ماند و رستوران ها و کافه ها باز باقی خواهد ماند برای بایگانی اطلاعات تنها. همچنین آنها گفت: گردهمایی بیش از 50 نفر مجاز نیست.

“Coronavirus نیست در مورد مراقبت از مرزهای دولتی پس از این توافق با رژیم صهیونیستی. ند لمانت و [فیل] مورفی کمک خواهد کرد که حفاظت از کل سه جانبه دولت منطقه” کومو توییتی. “این به طور موقت تعطیل خواهد داشت تا زمانی که لازم است برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

کومو گفت: دولت تصمیم به اقدام از آنجا که آنها هنوز به دریافت رهبری از دولت فدرال است.

“من به نام در فدرال جلالی به پیاده سازی پروتکل های سراسر کشور اما در غیاب ما در خودمان” او اشاره کرد.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio و شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد اقدامات مشابه یکشنبه شب.

د Blasio گفت: او را به امضای یک فرمان اجرایی را وادار همه کاباره ها و فیلم تئاتر و سالن های کنسرت به نزدیک در حالی که محدود کردن رستوران ها و کافه ها به مواد غذایی را خارج و تحویل خدمات.

“این یک تصمیم من را به آرامی” د Blasio گفت. “این مکان بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر. اما شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

Garcetti اعلام سفارش خود را در یک پیام پخش یکشنبه در Facebook, که در آن او گفت: منظور می رود به اثر در نیمه شب اجرا می شود و تا 31 مارس مگر اینکه بیشتر افزایش یافته است.

“این خواهد بود که یک زمان سخت اما آن را برای همیشه لطفا برای نیست,” او گفت:. “Angelenos همواره افزایش یافته است برای دیدار با لحظات دشوار و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

د Blasio گفت: شهر نیویورک تعطیلی را حداقل تا مارس 20, اما این بسته می تواند تا پایان سال تحصیلی, تاثیر برخی از 1.1 میلیون دانش آموز. هفته گذشته de Blasio, اعلام وضعیت اضطراری اما گفت: بیشتر اقدامات شدید مورد نیاز است.

“این یک تصمیم گرفته اند با هیچ شادی آنچه با بسیاری از درد” او گفت:, و اضافه کرد که او هرگز تصور “در یک میلیون سال” از لغو مدرسه.

مقامات تلاش خواهد کرد به باز کردن 1,800 مدارس اواسط ماه آوریل وجود دارد اما “بسیاری از ناشناختهها و بسیاری از چالش ها” که ممکن است نگه داشتن آنها را توقیف باقی مانده از سال تحصیلی, او گفت:.

شهر نیویورک آغاز خواهد شد از راه دور یادگیری در مارس 23 و دانش آموزان که نیاز به فن آوری به شرکت می توانید انتخاب کنید تا دستگاه در روز پنج شنبه و جمعه در دفتر شهردار گفت. اپل و T-Mobile “اطمینان خواهد داد که در هفته های آینده, 300,000 شهر نیویورک دانش آموزان مدرسه که در حال حاضر نمی باید به اینترنت متصل دستگاه خود را برای مدرسه خود را ،

جمعه لس آنجلس Unified School District رای به نزدیک مدارس خود را برای حداقل دو هفته.

چند کشورهای دیگر و شهرستانها به اتخاذ اقدامات شدید برای مبارزه با گسترش COVID-19 از جمله ایلینویز و اوهایو که گفت: همچنین تمام کافه ها و رستوران ها. کالیفرنیا نیز دستور داد ساکنان بیش از 65 سال سن برای منزوی کردن خود در خانه.

مریلند اوهایو و میشیگان, New Mexico, اورگان و ناحیه کلمبیا هفته گذشته نیز دستور داد خود را به مدارس بسته شده است.

اوهایو یکی از چهار متحده برنامه ریزی شده برای برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه همراه با, آریزونا, و ایلینوی و فلوریدا توصیه می شود دولت حرکت رای دادن به ماه ژوئن است.

“ما نمی توانیم به مردم آن را در بهترین منافع خود را به ماندن در خانه و در همان زمان به مردم به رای گفت:” DeWine. “ما نباید مردم را مجبور به انتخاب بین سلامت خود و وظایف قانونی خود به عنوان شهروندان است.”

کنتاکی وزیر امور خارجه مایکل آدامز همچنین اعلام کرد دولت به تعویق انداختن آن انتخابات از ماه مه تا ژوئن.

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

تقریبا خالی ایستگاه مترو دیده می شود به عنوان coronavirus احتیاطی حفظ ridership کم در فرگت غرب ایستگاه مترو در واشنگتن دی سی در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. عکس توسط Kevin Dietsch/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de