آرکادیا مبتنی بر بازاریابی شرکت ساخته شده است یک وعده به سرمایه گذاران بالقوه: سرمایه گذاری در ما و ما به شما سنگ های قیمتی از ما معادن را همراه با ارزش پول دیجیتال و هنگامی که ما تبدیل به داد و ستد عمومی شما افزایش قابل توجهی بازده دادستان فدرال گفت: در مورد درخواست unsealed چهارشنبه.

این شرکت تا به حال سرمایه گذاران مطمئن باشند آنها متعلق به 50 میلیارد دلار در دارایی های, از جمله گسترده نادر جواهر عملیات استخراج در سراسر جمهوری دومینیکن, آرژانتین و مکزیک و ایالات متحده است.

گرفتن که در معرض توسط یک گسترده تحقیقات فدرال: هیچ یک از این واقعی بود به گفته دادستان.

محققان کشف این طرح در سال 2015 اما نه قبل از سرمایه گذاران اغوا به ریختن $147 میلیون به شم عملیات دادستان گفت.

استیو چن مدیر عامل شرکت ایالات متحده خوب سرمایه گذاری Arts, Inc. GemCoin و پنج شرکت دیگر استفاده می شود که همان Arcadia آدرس دفتر در لایو اوک Bouelvard موافقت به اعتراف به گناه به اتهام توطئه برای ارتکاب سیم تقلب و فرار از پرداخت مالیات دادستان گفت.

در مورد درخواست مطرح شده توسط دادستان چن 62 از بردبری بستری شرکت او هرگز متعلق به هر قیمتی معادن شرکت نکردند عملکرد سود فراتر از طرح cryptocurrency و سنگهای کهربا آنها به سرمایه گذاران تقریبا بی ارزش است و او هرگز در نظر گرفته شده برای شرکت خود به ارائه عمومی اولیه.

“آقای چن وعده به سرمایه گذاران به عنوان بی ارزش خود را به عنوان غیر موجود معادن و ساختگی دیجیتال ارز” آمریکا وکیل نیک هانا گفت.

دادستان گفت: چن قریب نزدیک به 5 میلیون دلار از بد بدست پول به خرید خانه در آرکادیا و Irvine, ثبت نام فرزند خود در سن گابریل و بودجه خود را قمار عادت و defrauding دولت از 1.8 میلیون دلار در مالیات است.

چن دفاع وکیل Naeun لبه بلافاصله پاسخ پنج شنبه به درخواست برای اظهار نظر.

گیرنده توماس ملوان و کارکنان را کنترل GemCoin در سپتامبر. 29 2015 در ارکدیا پس از FBI حمله به Arcadia کسب و کار پیش از آن در روز. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

طرح فرار از جولای 2013 تا سپتامبر 2015. چن و co-توطئه گران سرمایه گذاران به خرید و سرمایه گذاری است که در محدوده از $1 ، 000 و $30,000 هر یک از اسناد دادگاه گفت. او گفت: سرمایه گذاران آنها را دریافت خواهید کرد “امتیاز” است که می تواند تبدیل به سهام از زمانی که سهام این شرکت تا به حال آن IPO.

شروع در سال 2014 چن جایگزین سیستم امتیازات ارائه شده توسط fake ارز دیجیتال به نام “گوهر سکه.” او گفت: سرمایه گذاران cryptocurrency شد به طور گسترده ای مورد استفاده در امور مالی و صنعت طلا و جواهر و می تواند تبدیل به پول نقد در خودپرداز در آرکادیا ، چن همچنین ادعا کرد که ارزش ارز به طور مستقیم حمایت خود را غیر موجود معادن سنگ های قیمتی.

اگر سرمایه گذاران قادر به جذب دیگر سرمایه گذاران چن وعده “پاداش” را در قالب پول نقد, سفر لوکس اتومبیل ها و خانه در منطقه لس آنجلس.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار شروع به خر خر کردن این طرح در سال 2015 تشکیل پرونده اتهام تقلب علیه چن شرکت و در یک حمله از Arcadia دفتر کشف و ضبط دارایی های آن از جمله طنز در دره سان Gabriel یک هتل در اینلند امپایر, ماشین های ورزشی و جواهر صحنه و لباس طراحی شده برای فریب سرمایه گذاران با توجه به اسناد دادگاه.

در سال 2016 یک قاضی فدرال حکم داد که چن شرکت به سرمایه گذاران defrauded سفارش او را به پرداخت خسارت.

چن برنامه ریزی شده است را برای اولین بار حضور در دادگاه در این مورد در مارس 10, گفت: باراک اوباما در انتشار اخبار. Chen faces a ممکن است حداکثر حکم 10 سال زندان است.

لئونارد Stacy Johnson, 53, از هانتینگتون بیچ که مشغول به کار در چن در جهت ترویج USFIA و جواهر, سکه, التماس گناه در ماه جولای سال 2019 به یک تعداد از فرار از پرداخت مالیات و یک تعداد از اظهارات نادرست در مهاجرت سند انتشار اخبار گفت. جانسون است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در 22 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im