سن ژوئن گزارش 3 مرگ و میر بیشتر در شیوع در چهار گوشه منطقه ای مرکز مراقبت

BLANDING — San Juan County اعلام کرد شش اضافی مرگ و میر برای روستایی شهرستان در حدود 16000 نفر.

سه نفر از کسانی که مرگ و میر در مردان بیش از سن 84 که ساکنان چهار گوشه منطقه ای مرکز مراقبت. که باعث می شود سه COVID-19 بيمار که مرده ام به عنوان یک نتیجه از یک شیوع در Blanding دراز مدت مراقبت از تاسیسات آغاز شد که در پایان ماه ژوئن.

همانطور که از 12 جولای که شیوع تا به حال 50 موارد تایید شده — 33 ساکنان و 17 کارکنان با توجه به یک پست در مرکز مراقبت وب سایت و تایید توسط San Juan County مقامات بهداشتی.

وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر موارد اما San Juan County نشده از هم جدا منبع از موارد جدید و در عین حال با توجه به San Juan County Health مدیر کرک Benge.

سه تن دیگر از مرگ نمی شد ساکنان مرکز مراقبت, اما آنها می میرند هفته یا ماه پیش. یکی بود یک زن سن 65-84 که گذشت در ماه جولای در حالی که دوم شد و یک مرد سن 65-84 که در ماه ژوئن. سوم بود که بیش از 85 سالگی که در مرگ ممکن است. هر سه در بیمارستان بستری شد در زمان مرگ خود را Benge گفت.

تاخیر در گزارش مرگ و میر به علت از دست رفته اطلاعات پزشکی که مقامات شهرستان اطلاع داده شد و از مرگ و میر.

“ما آگاه شده آنها می خواهم درگذشت و در یک زن و شوهر از موارد ما می خواهم تایید مرگ” Benge گفت: “اما ما در انتظار اطلاعات اضافی حتی اگر ما می دانستیم که ما تا به حال یک COVID مثبت بلافاصله آن روشن نیست اگر مرگ و میر ناشی شد COVID-19. ما نمی خواهم به آنها را به حساب اگر آن چیزی بود که کاملا نامربوط بنابراین ما در حال انتظار برای برخی از تاییدیه های اضافی.”

او گفت: تأیید بر این مرگ و میر بود فقط یک تصادف با انتشار سه اضافی مرگ و میر به عنوان بخشی از چهار گوشه و مرکز مراقبت از شیوع بیماری است. در مجموع سه تن از ساکنان در حال حاضر بدلیل این مرکز مراقبت از شیوع بیماری است.

“ما غمگین برای به اشتراک گذاشتن که سه تن از ساکنان که قبلا تست شده COVID-19 مثبت در گذشت” خواندن بیانیه ای در چهار گوشه سایت تاریخ 12 جولای. “یکی از آن دسته از ساکنان گذشت در یک بیمارستان در جمعه, جولای 10. دو نفر از کسانی که ساکنان گذشته در گذشت شب 11 ژوئیه سال 2020 است. خانواده های ساکنان ابلاغ شده است و ما بیان ما عمیق ترین همدردی به دستياران خانواده و دوستان و به ما کارکنان که هم عزاداری خود را از دست دادن.”

سه نفره مرگ و میر Benge گزارش روز شنبه دو نفر اعضای ملت ناواهو در حالی که یکی نیست.

این شش مرگ و میر را در این شهرستان در مجموع به 17 COVID-19 مربوط به مرگ و میر و Benge اعلام آمد با یک درخواست از سن ژوئن بهداشت عمومی “به یاد همه اعضای جامعه برای انجام بخشی خود را برای محافظت از همه از جمله ما آسیب پذیر ترین مردم.”

او گفت: هر دو استان و شهرستان ارائه هر گونه منابع شده اند که درخواست آنها از چهار گوشه مقامات از جمله ماسک و دستکش و روپوش.

“ما COVID-19 مثبت ساکنان در حال درمان و مراقبت در امن و بال در مرکز ما که دارای یک ورودی جداگانه و کارکنان. کارکنان که در کار ما امن بال هستند اجازه ورود به مناطق دیگر از امکانات ما” در بیانیه ای گفت:. “اعضای هیات که COVID-19 مثبت خود quarantining در خانه های خود. ما آرزو می کنم همه ما COVID-19 ساکنان و کارکنان کامل و بهبودی سریع است.”

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>