ساندرز و وارن کسب بالاترین نمرات در مهاجرت عدالت کارت امتیازی توسط تگزاس-بر اساس حقوق گروه

به عنوان تگزاسی و رای دهندگان در 13 کشورهای دیگر سر به پای صندوق های رای روز سه شنبه در مقدماتی حزب دموکرات در انتخابات تگزاس مبتنی بر مهاجر گروه حقوق RAICES اقدام صندوق منتشر مهاجرت کارت امتیازی برای نامزدها تعیین سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن هستند بهترین راه حل مناسب برای تصویب یک نمایشگاه مهاجرت عدالت دستور کار است.

این گروه 2020 مهاجر عدالت پلت فرم نامزد کارت امتیاز مدرج هر دو وارن و ساندرز با B – برای تعهد خود را به تحمیل یک مهلت قانونی برای اخراج حصول اطمینان از مهاجران دسترسی به مشاور حقوقی و مهار قدرت CBP و سازمان های یخ.

“بیش از چهار گذشته بحث رسانه ها خودداری کرده است برای پرسیدن سوال در مورد این مسئله مهم است و زمانی که آنها خارج از زمان فرار ایم” RAICES عمل است. “این غیر قابل قبول است با توجه به تمام non-stop بیگانه و حملات نژادپرستان نسبت به مهاجران با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. از آنجا که ما تصمیم به شکستن سیاست به اطلاع رای دهندگان که در آن نامزدها ایستاده است.”

RAICES عمل ارزیابی سیاست های مهاجرتی سیستم عامل از این چهار نفر باقی مانده عمده دموکرات نامزد ریاست جمهوری—Sanders, Warren سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ—به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ضد سیاست های مهاجرتی کشیده اند محکومیت از گروه های حقوق بشر و سازمان ملل متحد.

کارت امتیازی است که به سه بخش تقسیم شده: نامزدها’ برنامه ریزی برای سیاست های موثر بر مهاجران در ایالات متحده سیاست های موثر بر کسانی که سعی در عبور از جنوب مرز ایالات متحده و سیاست های موثر بر افرادی که در خارج از کشور هستند.

وارن و ساندرز هر دو به ثمر رساند نمرات بالا در تعدادی از مناطق که در آن دیگر از نامزدهای شکست خورده است. هر دو رو اعتبار برای حمایت به:

  • جدا فدرال مهاجرت از اجرای قانون محلی است.
  • ایجاد دسترسی به عدالت سفارش برای مهاجران و پناهجویان.
  • پایان سریع حذف که تحت آن سطح پایین ماموران اداره مهاجرت می تواند به سرعت اخراج مهاجران مستند نشده.
  • پایان سه و ده سال بارها که ممنوعیت مهاجران از ورود به ایالات متحده اگر آنها تعلق اصطلاح “حضور غیر قانونی” و سپس از چپ به طور موقت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

وارن و ساندرز هر همچنین نقاط به دست آورده در برخی از دسته بندی که در آن دیگر نیست; RAICES تحسین وارن برای تعهد خود را به ایجاد دولتی نیروی کار که سفید بررسی برتری های مربوط به فعالیت در ایالات متحده آمریکا مهاجرت سازمان و اعتبار ساندرز با حمایت به مردم اجازه می دهد به ناحق اخراج توسط اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به بازگشت به ایالات متحده است.

“ما تحسین آن دسته از داوطلبانی که ساخته شده تلاش برای تغییر مسیر در مهاجرت و به دور از اجرای تاکتیک های است که آخرین دموکراتیک دولت و جریان ضد مهاجرتی دولت اجرا شود” گفت: RAICES.

بایدن به دست آورده C+ برای مهاجرت خود را در دستور کار, در حالی که مهر و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو دریافت F نمرات. بلومبرگ امتیاز به دست آورده در تنها هفت نفر از 34 دسته.

مهاجرت ذکر شده بود به عنوان نگرانی برای رای دهندگان تگزاس در یک نظرسنجی که توسط دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبیون در پاییز گذشته و Latinx مردم را تشکیل می دهند یکی از سریعترین بخش در حال رشد از جمعیت این ایالت. توسط 2022, Latinx رای دهندگان انتظار می رود را تا 25 درصد از رای دهندگان تگزاس.

RAICES اقدام گفت که قصد دارد برای تعامل با کاندیداها و فشار آنها را به اتخاذ تمام جنبه های این گروه مهاجر عدالت پلت فرم از جمله گسترش مجوز کار برای مهاجران مستند نشده از طریق اقدامات اجرایی ایجاد یک کمیسیون حقیقت و آشتی برای وداع و جدایی خانواده و بازسازی CBP با “اساسا ماموریت های انسان دوستانه و خدمات اجتماعی ظرفیت.”

“ما را تشویق تمام نامزدها برای حمایت از مهاجر عدالت پلت فرم به عنوان یک کل به A+ ایم” RAICES عمل است. “تشویق مبارزات به انجام بهتر در مهاجرت و به خجالتی و دور از صحبت کردن در مورد این مسئله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>