سناتور. برنی ساندرز در شنبه تحسین یک مطالعه جدید منتشر شده امروز توسط یک تیم از اپيدميولوژيستها در کارشناسی مجله پزشکی لانستکه در بر داشت که مدیکر برای تمام خواهد شد صرفه جویی آمریکایی ها $450 میلیارد و جلوگیری از 68,000 غیر ضروری و میر در هر سال است.

“این مطالعه تایید می کند که مدیکر برای همه را نجات دهد مردم آمریکا $450 میلیارد دلار در هزینه های مراقبت های بهداشتی و جلوگیری از 68,000 مرگ و میر غیر ضروری – هر سال” ساندرز گفت. “به عبارت دیگر تضمین مراقبت از سلامت به عنوان یک حق انسانی با ایجاد یک مدیکر برای تمام سیستم هزینه خواهد شد قابل ملاحظه ای کمتر از فعلی ما ناکارآمد سیستم مراقبت های بهداشتی. آن را به صرفه جویی در خانواده های طبقه کارگر هزار دلار و از آن جلوگیری خواهد شد ده ها هزار نفر از آمریکایی ها از مرگ در هر سال. در حالی که مدیران اجرائی در صنایع دارویی و بیمه بهداشت و درمان صنعت ممکن است آن را دوست ندارم ما به پایان خواهد رسید خود را به حرص و آز و تصویب مدیکر برای همه زمانی که من رئیس جمهور.”

با توجه به مطالعه توسط جایگزین کردن حق بیمه deductibles شرکت پرداخت و از جیب هزینه با مالیات مترقی سیستم مدیکر برای تمام خواهد شد صرفه جویی در خانواده به طور متوسط هزار دلار در هر سال و ارائه خواهد شد خانواده های کم درآمد بیشترین امداد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مبارزه بیمارستان در خدمت جوامع کم درآمد خواهد بود به خصوص با کمک مدیکر برای همه با از بین بردن جبران نشده مراقبت های پزشکی افزایش نرخ بازپرداخت به مدیکر سطح و کاهش سربار اداری, با توجه به مطالعه است.

این مطالعه همچنین debunks حملات متعدد در مدیکر برای همه از خصوصی صنعت مراقبت های بهداشتی ساخته شده است که بیش از 100 میلیارد دلار سود در سال گذشته است. پزشکان و بیمارستان ها را ببینید زیادی صرفه جویی در هزینه و زمان از ساده ما پف کرده و ناکارآمد اداری و صدور صورت حساب سیستم اجازه می دهد پزشکان به صرف زمان بیشتری را با بیماران این مطالعه نشان داد.

مطالعه آخرین در یک سری از مطالعات انجام شده بیش از سه دهه گذشته است که پیدا کرده اند که تضمین مراقبت های بهداشتی جهانی از طریق یک تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی نه تنها به طور چشمگیری بهبود سلامت و رفاه مردم آمریکا, آن کمتر از هزینه فعلی ما ناکارآمد سیستم مراقبت های بهداشتی قرار می دهد که سود بیش از مردم است.

ماه گذشته یکی دیگر از مجله پزشکی نشان داد که 19 نفر از 22 مطالعات انجام شده در طول 30 سال گذشته به این نتیجه رسیدند که در حال حرکت به یک مدیکر برای همه, تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی کمتر از هزینه فعلی ما سیستم مراقبت های بهداشتی در سال اول و همه از این مطالعات نشان داد که این امر هزینه کمتر در داخل یک دهه از اجرای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de