در پاسخ به قدرتمند, نوادا, آشپزی اتحادیه کارگران انتقاد از مدیکر برای همه در جدید آگهی—یک نقد است که به آسانی کشف و ضبط بر برخی از 2020 دموکرات ایالت و سناتور ” برنی ساندرز در شب چهارشنبه ساخته شده در این مورد که چرا دستیابی به تک پرداخت کننده است بنابراین حیاتی برای اتحادیه کارگران و هر کس دیگری در ایالات متحده است.

“بسیاری از اتحادیه های کارگری در سراسر این کشور—از جمله برخی در متحد کردن اینجا و آشپزی اتحادیه بخشی از Unite Here—کاملا درک می کنیم که ما را به حرکت به مدیکر برای همه” ساندرز یک سال 2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در ظاهر در MSNBC. “و به این دلیل است که اگر شما بحث را به اتحادیه شديد آنها به شما خواهند گفت که صرف نیمی از وقت خود را در برابر استدلال کاهش برای بهداشت و درمان است که آنها را.”

“آنها در حال از دست دادن افزایش دستمزد به دلیل هزینه های بهداشت و درمان سر به فلک کشیده است” ساندرز ادامه داد. “هنگامی که همه در امریکا جامع بهداشت و درمان و هنگامی که ما با پیوستن به بقیه از جهان صنعتی با تضمین بهداشت و درمان برای همه مردم کارگری می توانید سپس مذاکره برای دستمزد بالاتر بهتر شرایط کار بهتر و حقوق بازنشستگی. بنابراین من فکر می کنم آینده برای اتحادیه های کارگری است که از طریق مدیکر برای همه است.”

خواسته MSNBC میزبان Chris Hayes, برای پاسخ به 2020 رقیب پیت Buttigieg را صدای جیر جیر چهارشنبه “piggybacking” در آشپزی اتحادیه کارگران انتقاد از مدیکر برای همه ساندرز گفت: “پاسخ من این است که من یک مقدار زیادی بیشتر اتحادیه حمایت از پیت Buttigieg است و یا من فکر می کنم هرگز.”

تماشا کنید:

آشپزی اتحادیه—یک نیروی سیاسی قدرتمند در نوادا است که دارای دموکراتیک ریاست جمهوری و پارلمانی در فوریه. 22—تکرار انتقاد مشترک است که مدیکر برای همه خواهد بود “پایان” بهداشت و درمان اتحادیه در خود آگهی. این اتحادیه دو برابر کردن بر انتقاد در واکنش به این ادعا مدیکر برای همه خواهد “را دور سیستم مراقبت از ما ساخته شده است بیش از هشت دهه است.”

رهبران اتحادیه و اعضای حمایت مدیکر برای همه بارها و بارها تحت فشار قرار دادند که در برابر خط حمله. “من واقعا خشمگین از 16 میلیون نفر از کارگران که با هم پیوست و سودا برای سلامتی بهتر برنامه های حفره دار در برابر میلیون ها نفر از آمریکایی ها در تلاش برای به دست آوردن بهداشت و درمان پوشش” خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) رئیس جمهور مری کی هنری گفت: در ماه اوت گذشته.

با توجه به نیروی کار برای پرداخت کننده تک, 19 اتحادیه ها به نمایندگی از نزدیک به 10 میلیون کارگر در سراسر ایالات متحده را تایید و تشکر. Pramila Jayapal را (D-شستشو.) مدیکر برای همه عمل 2019.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در پاسخ به Buttigieg را صدای جیر جیر جمعه شعار خود را “مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را” گزینه عمومی طرح سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز متهم سابق South Bend, ایندیانا, شهردار “تداوم” یک “ناخالص اسطوره است.”

“نه هر اتحادیه عضو اتحادیه بهداشت و درمان قصد دارد که حفاظت از آنها” نلسون توییتی. “کسانی که فراموش کرده اند آن را به مبارزه مانند جهنم به آن را نگه دارید. اگر شما باور در کار و سپس شما می خواهم به درک آسیب به یکی از آسیب به همه است.”

به عنوان HuffPost‘s دیو Jamieson گزارش شنبه “آشپزی عضویت خود را تقریبا به طور قطع تقسیم بر موضوع” مدیکر برای همه که عملا از بین بردن بیمه خصوصی و ارائه مراقبت جامع برای هر کس که در ایالات متحده به صورت رایگان در نقطه ای از خدمات.

ساندرز’ پیشنهاد خواهد نیاز است که شرکت پس انداز از مدیکر برای همه تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش کارگران دستمزد و مزایای بازنشستگی.

“ساندرز رو برخی از پرسش های دشوار در مدیکر برای همه و برخی از heckling زمانی که او صحبت می کرد قبل از اینکه اعضای اتحادیه در لاس وگاس در ماه دسامبر” Jamieson اشاره کرد. “اما لاس وگاس را نقد کنید مجله گزارش داد که او در غیر این صورت لذت می برد, ‘مشتاق پذیرش’ با جمعیت ‘بصورتی پایدار و محکم پشت ساندرز’ و شعار ‘برنی! برنی!’ در زمان است.”

آشپزی اتحادیه هنوز تایید 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

Sal Rosselli رئیس اتحادیه ملی کارکنان بهداشتی درمانی که تایید ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.), گفت HuffPost که “در طول سال اعضای قربانی دستمزد و دیگر اقتصادی را افزایش می دهد برای رسیدن به کارفرما پرداخت می شود, بهداشت و درمان برای آنها و خانواده خود را—در حال حاضر هر قرارداد چرخه مبارزه برای حفظ آن است.”

“مدیکر برای همه به بهداشت و درمان کردن چانه زنی جدول پس از پیشرفت های ساخته شده می تواند به حقوق بازنشستگی و دستمزد و آموزش کودک/مراقبت از سالمند و دیگر مسائل اقتصادی گفت:” Rosselli.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im