ساندرز’ کالیفرنیا پیروزی یک پیروزی بزرگ برای سازماندهی مردم قدرت

واشنگتن – مردم عمل مورد ستایش قرار داد این پیروزی را … برنی ساندرز در کالیفرنیا روز سه شنبه به عنوان یک پیروزی قاطع برای سازماندهی قدرت مردم. مردم عمل اعضا و عضو گروه فعال بودند در سازماندهی در سراسر کشور در روزهای منتهی به امشب رای دادن. کالیفرنیا 415 متعهد نمایندگان آن را بزرگترین جایزه در سه شنبه.

“این چیزی است که مردم قدرت به نظر می رسد مانند” مردم اقدام رایان گرین وود گفت. “مردم در چند نژادی کلاس می دانم که زندگی ما در خط در این انتخابات است. ما می توانیم یا باید یک نامزد که در حاشیه نیازهای ما به نام نه تاب قایق و یا ما می توانیم یک نامزد خواهد شد که مبارزه در کنار ما برای جهانی که با این نسخهها کار برای همه. امشب ما انتخاب ما است.”

مردم اقدام کالیفرنیا در تلاش بودند لنگر توسط دانشجو اقدام, سان فرانسیسکو, افزایش, اقدام, صندوق زمین بازی LA. دومی اظهارنظر درب برای برنی از سانتا مونیکا به Pacoima به شرق لس آنجلس به لانگ بیچ. پنجاه هزار نفر دیده خود را به رای دهندگان راهنمای آنلاین. مردم اقدام ملی داوطلب برنامه نیز برگزار شد بیش از 130,000, مکالمات از طریق متن با لس آنجلس رای دهندگان.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“برنی صحبت می کند به نیازهای واقعی و آرمان بسیاری از کسانی که شده اند شکست خورده سیاست به طور معمول” زمین بازی LA جمهور Tabatha Yelos گفت. “همین دلیل است که او ساخته شده است متنوع ترین ائتلاف حامیان در تاریخ, پیر و جوان مهاجر و بومی به هر رنگ و دین او ارائه یک فرصت منحصر به فرد را به نفع خود آینده ای بهتر برای همه است.”

در منطقه سان Francisco, San Francisco, افزایش صندوق اقدام و عمل مشغول آموزان در ایالتی سان فرانسیسکو و سن فرانسیسکو شهر کالج, برگزاری, نقطه, بسیار, کلاس میپیچد و tabling, به اشتراک گذاری 10000 نسخه خود چاپ voter guide. ملی ما داوطلب برنامه تکمیل تلاش های خود را با 17,000 متن گفتگو با رای دهندگان در این منطقه است.

“ما فقط شروع کار با ما 2020 کار” مردم اقدام لورل ولز گفت. “ما می دانیم که وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن تا زمانی که کنوانسیون ملی دموکرات ها می گویند هیچ چیز از انتخابات عمومی ، اما بگذارید چیزی به شما بگویم: این جنبش ریشه در ساختمان در سراسر نژاد و طبقه و جنسیت و نسل خطوط. آن را قوی تر از هر چیزی که آنها می تواند به ما بزنند و آن را به نفع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>