ساندرز خواستار ‘بی سابقه قانونگذاری در پاسخ به کروناویروس بحران—نه شرکت های بزرگ کمک مالی

سناتور. برنی ساندرز بالا بردن زنگ بیش از سنا لایحه محرک اقتصادی کشیده تا به جنگی داخلی اثرات جهانی coronavirus همه گیر داد که این قانون است که بی جهت تحت تاثیر لابی و منافع کسب و کار — و نه مردم آمریکا.

“در حال حاضر زمان اجازه می دهد تا شرکت های بزرگ به استفاده از این وحشتناک بحران پاره کردن مالیات دهندگان ایالات متحده و احتکار از همه گیر” ورمونت سناتور در بیانیه ای گفت: یکشنبه.

$1 تریلیون محرک لایحه در حال تدوین در مجلس سنا و اتاق رهبری با هدف رای دادن در این قانون در روز دوشنبه. بنا به گزارش گنجانده شده در این لایحه تعدادی از مقررات کمک به صنایع تحت تاثیر خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس—بزرگ کمک مالی که ساندرز گفته شد بیش از حد به درخواست آمریکا مالیات دهندگان در زمان بحران.

با توجه به ساندرز:

فقط در چند روز گذشته ما شاهد نمونه های متعددی از لابی و عوامل خود را برای مبارزه به نفع ویژه: صنعت هواپیمایی خواسته است برای 50 میلیارد دلار خصوصی در صنعت فضا برای درخواست 5 میلیارد دلار در این صنعت هتل می خواهد $150 میلیارد انجمن ملی تولید کنندگان می خواهد $1.4 تریلیون شورای بین المللی مراکز خرید می خواهد تضمین تا $1 تریلیون آدیداس می خواهد به دزدکی حرکت کردن در پی ارائه اجازه می دهد مردم را به استفاده از pretax پول برای پرداخت هزینه عضویت در باشگاه تناسب اندام و تجهیزات—حتی زمانی که بسیاری از سالن های ورزشی و فروشگاه های خرده فروشی در حال بسته در سراسر کشور و شرکت های بزرگ تولید گوشت خوک با استفاده از coronavirus به فشار کنگره برای تسریع مهمان ویزای کارگر حتی در زمانی که مسافرت های بین المللی و مهاجرت تا حد زیادی تعطیل.

ادامه مذاکرات بین حزب دموکرات و جمهوری خواهان و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin. در ظاهر در فاکس نیوز یکشنبه, Mnuchin گفت که یک معامله نزدیک بود بین دو طرف و مجلس نانسی پلوسی.

“من صحبت کردن به میچ مک کانل چاک شومر سخنران و من فکر می کنم ما باید درک اساسی” گفت: Mnuchin. “ما به جلو نگاه به بسته بندی آن را تا امروز.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان سیاسی‘s جیک شرمن گزارش روز شنبه, هنوز هم وجود دارد تعدادی از برجسته مسائل مربوط به حل و فصل شود.

دموکرات امیدواریم که برای اضافه کردن به مزایای بیکاری برای کارگران و پرداخت مرخصی استعلاجی در حالی که محدود کردن شرکت های بزرگ, سوء استفاده از پول کمک مالی. این لایحه است که انتظار می رود عبارتند از: پرداخت نقدی برای کارگران است.

ساندرز در بیانیه خود روز شنبه خواستار اقدام جسورانه برای محافظت از مردم آمریکا است.

“در این زمان از بحران بی سابقه و بی سابقه قانونگذاری پاسخ است که با تمرکز بر اورژانس در سلامت نیازهای مراقبت از مردم قرار می دهد که خانواده های کارگر و فقیر جلوتر از مدیران و شرکت های بزرگ گفت:” ساندرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de