سناتور. برنی ساندرز در روز پنج شنبه اعلام کرد او به حمایت از تعدادی از cofounders از مارس برای زندگی ما جنبش و دیگر تفنگ های گروه کنترل تاییدیه آمد که کمتر از دو هفته پس از سناتور ورمونت اعلام کرد یک فشار جدید علیه خشونت مسلحانه در آمریکا

“مردم مریض و خسته از تفنگ و خشونت و زمان در حال حاضر برای همه ما با هم به ایستادن به NRA,” ساندرز گفت. “من افتخار می کنم به حمایت از این رهبران جوان در مبارزه با خشونت اسلحه.”

در یک ویدئو اعلام حمایت فعالان Delaney Tarr, رایان Deitsch رابرت Schentrup, Maxwell فراست Nurah Abdullhaqq کریس Grady, Thandiwe عبدالله و داود مؤمن بیان حمایت خود را از ساندرز و سناتور “intersectional” رویکرد به حل خشونت اسلحه در امریکا است.

“او می شود که تمام مسائل ما مبارزه برای متصل هستند و تفنگ و خشونت نمی شود اما علائم سیستماتیک بی عدالتی در این کشور می گوید:” فراست.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در فوریه 8, Sanders آورده مارس برای زندگی ما از بنیانگذاران مت Deitsch به عنوان یک مبارزه تفنگ پیشگیری از خشونت مشاور. Deitsch در یک صدای جیر جیر شنبه با استقبال خود را از فعالان دیگر به برابر شده است.

“برنی ساندرز در حال ساخت یک intersectional جنبش برای پایان دادن به خشونت اسلحه اپیدمی” Deitsch گفت.

فعالان همه ابراز شور و شوق خود را در مورد ساندرز’ نامزدی در تماس تلفنی با سناتور پیام مهم و گام درست در مسیر درست در خشونت اسلحه و دیگر مسائل پیش روی کشور است.

“به افتخار به بخشی از این جنبش و به تایید برنی سندرز برای رئیس جمهور” گفت: Tarr. “ما با هم می تواند به ایجاد یک امن تر و عادلانه تر امریکا است.”

Abdullhaqq کوتاه بود اما به نقطه است.

“برنی است برای مردم,” او گفت: “بیش از هیجان زده به تایید او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im