ساندرز Gillibrand, بوکر, Warren, Markey, Merkley Harris, معرفی اورژانس مراقبت های بهداشتی تضمین عمل

واشنگتن – امروز دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) معرفی بهداشت و درمان اضطراری تضمین عمل به از بین بردن تمام از جیب هزینه های سلامت برای هر فرد در آمریکا در طول COVID-19 بحران است. سناتور کریستن جیلیبرند (D-n. y.) ادوارد Markey (D-جرم.), الیزابت وارن (D-جرم.), Cory Booker (D-N. J.), Jeff Merkley (D-سنگ.), و کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) cosponsored قانون.

“در طول این بحران بهداشت عمومی ما باید مطمئن شوید که هر کس در امریکا است که قادر به دریافت تمام مراقبت های پزشکی نیاز آنها بدون در نظر گرفتن درآمد خود را وضعیت مهاجرت یا پوشش بیمه. هیچ در این کشور باید ترس برای رفتن به دکتر به دلیل هزینه — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر. مردم آمریکا شایسته اورژانس مراقبت های بهداشتی پاسخ است که ساده و جامع و مقرون به صرفه” گفت: Sanders. “ما باید توانمند مدیکر به پرداخت تمام صورتحساب های پزشکی از بیمه و تحت بیمه — از جمله داروهای تجویزی — در طول مدت بیماری همه گیر کوروناویروس. زمانی که بسیاری از مردم در این کشور در حال مبارزه اقتصادی و وحشت زده در فکر تبدیل شدن به بیمار, دولت فدرال مسئولیت به بار هزینه های مراقبت های بهداشتی کردن پشت مردم آمریکا. قانون ما امروز معرفی می کند که فقط.”

جدید رای گیری نشان می دهد قریب به اتفاق شور و شوق برای ساندرز’ پیشنهاد. با توجه به داده ها را برای پیشرفت 73 درصد از رای دهندگان آمریکایی حمایت مدیکر پوشش همه را از جیب هزینه های بهداشت و درمان در این اورژانس از جمله 58 درصد از جمهوری خواهان. در مقایسه با 55 درصد حمایت جداگانه پیشنهاد برای پوشش هزینه بیمه حق بیمه از طریق COBRA یک برنامه فدرال است که اجازه می دهد تا کسانی که شغل خود را از دست به طور موقت خود را حفظ سابق کارفرمایان پوشش بیمه درمانی. هنگامی که با مدارک و شواهد که ساندرز’ اورژانس مدیکر پیشنهاد قابل توجهی کمتر گران با وجود پوشش میلیون ها مردم بیشتر 61 درصد ترجیح ساندرز’ رویکرد در مقابل 14 درصد که مورد حمایت کبرا یارانه ها.

ساندرز قبلا استدلال کرد که پیشنهادات برای گسترش مزایای کبرا با مالیات دهندگان یارانه ارائه می کنند شرکت های بیمه با صدها میلیارد دلار در سود ثروت باد آورده اما هیچ چیز به پوشش کسانی که در حال حاضر فاقد کارفرما-ارائه بیمه و یا کسانی که همچنان به عنوان منصرف از به دنبال کمک های پزشکی به دلیل بالا deductibles که نیاز به حدود 1800 دلار به طور متوسط سالانه در خارج از جیب هزینه های قبل از خصوصی تحت پوشش بیمه در ضربات.

ساندرز’ قانون در تضاد خواهد به سادگی اهرم موجود مدیکر پرداخت زیرساخت های مقرون به صرفه و کارآمد پرداخت همه هزینه های درمان برای بیمه و پوشش همه را از جیب هزینه های چنین به عنوان copayments و دیداکتبل برای کسانی که در حال حاضر عمومی یا خصوصی بیمه. این لایحه همچنین توقف پزشکی مجموعه بدهی منع شرکت های بیمه خصوصی از افزایش هزینه های, و مداوم نیاز دارد جمع آوری داده ها و گزارش در هفته سلامت اختلافات مربوط به COVID-19. این قانون موثر خواهد بود تا یک COVID-19 واکسن به طور گسترده ای در دسترس عموم است.

“بهداشت و درمان حق است نه یک امتیاز گفت:” Gillibrand. “این COVID-19 همه گیر ساخته شده است روشن است که هر فردی نیاز به دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب و مراقبت های بهداشتی اضطراری تضمین عمل خواهد پوشش هر کس خارج از جیب هزینه های مراقبت سلامت در این اورژانس بدون در نظر گرفتن وضعیت بیمه. من افتخار می کنم به همکاری با سناتور سندرز و همکاران من به معرفی این قانون مهم از آنجا که ما نیاز به تضمین درمان و مراقبت برای هر فرد آمریکایی به منظور ایمن بازگشایی اقتصاد ما.”

“به عنوان ملت در ادامه به پاسخ به COVID-19 گیر این مهم است که همه خانواده ها دسترسی به مراقبت های بهداشتی نیاز آنها بدون نیاز به نگرانی در مورد از جیب هزینه ها گفت:” بوکر. “این قانون را تضمین بدهی های پزشکی و هزینه های مراقبت های بهداشتی نیست موانع برای کسانی که به دنبال مراقبت. این به ویژه مهم است برای جوامع کم درآمد com”munities از رنگ و جوامع مهاجر که بیشتر در سلامت بی عدالتی هستند و به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19.”

“هیچ آمریکایی نباید به شکست پرداخت برای مراقبت های پزشکی به خصوص در طول بهداشت عمومی اورژانس گفت:” وارن. “با خانواده ها تلاش برای پایان می رسد دیدار در حال حاضر بیشتر از همیشه خوشحالم به همکاری با سناتور ساندرز در لایحه ای را برای پاک کردن از جیب هزینه های لازم برای مراقبت های بهداشتی و توقف پزشکی مجموعه بدهی در طول این بحران اقتصادی است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“آمریکایی ها نباید نگرانی در مورد اینکه آیا آنها می توانند هزینه درمان اگر آنها پایین آمده با کروناویروس” گفت: Markey. “آنها نباید نگرانی در مورد ورشکستگی ناشی از صورتحساب های پزشکی و یا خارج از جیب هزینه. کنگره گرفته است مراحل کلیدی برای حمایت از اقتصاد ما و ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است اما ما باید بیشتر برای محافظت از آمریکایی ها در این زمان از بحران است.”

“هیچ خانواده باید ورشکسته چرا که آنها تا به حال بدبختی از بیمار شدن — به خصوص که ملت ما همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با یک خطرناک بیماری همه گیر” گفت: Merkley. “در یک بیماری همه گیر در هر یک از ما بهتر است اگر کسی که بیمار می تواند رفتن به دکتر و مراقبت به عنوان به زودی به عنوان آنها به آن نیاز دارید. زمان در حال حاضر برای کنگره برای از بین بردن خارج از جیب هزینه های سلامت برای مراقبت ضروری و توقف مجموعه ای از بدهی های پزشکی برای کمک به هر کس مراقبت از آنها نیاز دارید و برای کمک به کشور ما از طریق این بیماری همه گیر.”

“این COVID-19 همه گیر قرار می گیرد آمریکایی ها تحت تنش های فوق العاده ای گفت:” هریس. “در بالای تعجب که چگونه آنها خواهد پرداخت اجاره و قرار دادن غذا روی میز پرداخت و برای درمان پزشکی در صورتی که بیمار نباید دیگر نگرانی برای خانواده ها. من افتخار می کنم به پیوستن به همکاران من به معرفی این قانون برای محافظت از بیماران از هزینه موانع به مراقبت های پزشکی نیاز آنها برای سالم ماندن.”

“شکسته ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که عدم محافظت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به اقدام جسورانه برای جلوگیری از بیشتر آمریکایی ها از بیمار شدن یا مرگ” گفت: نماینده Jayapal که با حمایت این قانون در خانه. “هر کس در امریکا باید تضمین دسترسی به مراقبت های بهداشتی به ویژه در طول یک اورژانس ملی.”

“تنها راه برای حذف تهدید COVID-19 است برای حفظ همه سالم و عمل بدون تاخیر برای جلوگیری از گسترش” گفت: سارا نلسون بین المللی رئیس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA که اتحادیه تایید شد. “زمانی که هر فرد به وزن پرداخت صورتحساب خود و یا پرداخت برای مراقبت های پزشکی ما همه کمتر امن است چرا که بهداشت عمومی طول می کشد یک صندلی عقب به شخصی نگرانی های مالی. ما نیاز به مراقبت برای همه و حتی کسانی که از ما با اتحادیه مذاکره پوشش مراقبت های بهداشتی باید به نگرانی در مورد copays, deductibles و یا نسخه هزینه های. ما فیزیکی و روانی و سلامت مالی بستگی به مراقبت کامل برای همه است.”

“بیش از 36 میلیون نفر فقط شغل خود را از دست داده و در بسیاری از موارد خود را پوشش مراقبت های بهداشتی و همچنین در وسط یک بیماری همه گیر” گفت: Alex Lawson, مدیر اجرایی تامین اجتماعی کار می کند. “حتی بسیاری از مردم که هنوز بیمه را شرکت می پردازد و دیداکتبل که می توانید آنها را به ورشکستگی. مردم در دههی 50 و اوایل دهه 60 که به احتمال زیاد بیشتر موارد شدید COVID-19 اما نیست عین حال واجد شرایط برای مدیکر در بزرگترین مالی و همچنین پزشکی در خطر است. این است که چرا ما از اورژانس مراقبت های بهداشتی تضمین عمل به سرعت لغو از جیب برای هزینه های مراقبت های بهداشتی برای همه در این کشور در طول اضطراری برای بهداشت عمومی.”

“ثبت نام پرستاران در خط اول جبهه از COVID-19 همه گیر و ما می دانیم که از تجربیات ما در بالین که افرادی که در حال ایجاد یا underinsured موارد فوق هستند مراقبت های بهداشتی آنها نیاز دارند زیرا آنها می توانند آن را ندارند” گفت: بانی Castillo, RN, مدیر اجرایی ملی پرستاران ایران. “ما نمی توانیم به اندازه کافی پاسخ به COVID-19 بحران مگر ما تضمین مراقبت های بهداشتی برای هر فرد زندگی در کشور ما است. بهداشت و درمان اضطراری تضمین عمل را انجام دهد فقط به این اطمینان که هر بیمار می شود مراقبت از آنها نیاز بدون از جیب هزینه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. پرستاران ملی ایالات تحسین سناتور ساندرز نماینده کنگره Jayapal و کنگره باس برای معرفی این مهم قوانین و خواستار هر عضو کنگره برای حمایت از این لایحه است.”

ساندرز’ لایحه برخوردار از حمایت از 32 سازمان های ملی و اتحادیه های کارگری از جمله اتحادیه خدمه پرواز-CWA فدراسیون بین المللی از فنی و حرفه ای مهندسین پرستاران ملی ایران, خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) ایالات الکتریکی رادیو و دستگاه کارگران آمریکا; مرکز محبوب دموکراسی تفکیک لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان (LULAC), MoveOn.Org ملی داخلی کارگران اتحاد مردم عمل تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته عمومی شهروند تامین اجتماعی کار می کند طلوع جنبش متحده ما رویا خانواده های شاغل, پارتی, کسب و کار برای مدیکر برای همه Debs-جونز-داگلاس موسسه دموکراسی برای امریکا دموکراتیک سوسیالیست آمریکا فرصت های اقتصادی موسسه, موسسه سیاست اقتصادی و ایمان و عمل شبکه بهداشت و درمان-شرکت, شهر, اکشن, Jane Addams ارشد مرکز کار کمپین برای پرداخت کننده تک حقوقی صدای مدیکر برای همه در حال حاضر همکاران برای عزت و حقوق Presente.org و مترقی دموکرات آمریکا است.

پیوستن به Congresswomen Pramila Jayapal (D-شستشو.) و باس (D-کالیفرنیا.) در خانه به cosponsor بهداشت و درمان اضطراری تضمین عمل نمایندگان DeFazio (D-سنگ.), Garcia, J. (D-بیمار است.), کندی (D-جرم.), خناس (D-کالیفرنیا.) Meng (D-n. y.), Ocasio-کورتز (D-n. y.) عمر (D-Minn.), Pocan (D-Wis.) Pressley (D-جرم.), راسکین (D-Md.), Bonamici (D-سنگ.), Dingell (D-Mich.), کوهن (D-Tenn.), نورتون (D-DC) Tlaib (D-Mich.), و Espaillat (D-n. y.).

برای خواندن خلاصه ای از این لایحه اینجا را کلیک کنید.

برای خواندن بخش توسط بخش طرح این لایحه اینجا را کلیک کنید. اینجا را کلیک کنید.

برای خواندن متن این لایحه اینجا را کلیک کنید.

برای خواندن یک نظرسنجی یادداشت در این لایحه اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de