در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث مرحله در لاس وگاس پنج شنبه شب دیابت برنی ساندرز ذکر شده قابل توجه آمار نشان می دهد که چقدر “چیز عجیب و غریب” تاجر میلیاردر مایکل بلومبرگ سطح از ثروت است که به خصوص در یک کشور در تلاش برای مبارزه با بی خانمانی بحران بدهی دانشجویی و دیگر مسائل.

“مایک بلومبرگ صاحب ثروت بیشتر از پایین 125 میلیون آمریکایی گفت:” ساندرز. “که اشتباه است. که غیر اخلاقی است. که باید در مورد زمانی که ما یک و نیم میلیون نفر در خواب, کردن در خیابان. هنگامی که ما بچه ها که نمی توانیم به رفتن به کالج. هنگامی که ما 45 میلیون نفر برخورد با دانش آموز بدهی.”

“ما نمی توانیم همچنان شاهد یک وضعیت که در آن در سه سال گذشته میلیاردرهای در این کشور دیدم $850 میلیارد افزایش در ثروت خود را—تبریک آقای بلومبرگ—اما آمریکا به طور متوسط در سال گذشته دیدم کمتر از 1% افزایش می دهد.”
—سن. برنی ساندرز

“ما مشکلات بسیار زیادی رو به این کشور” ساندرز ادامه داد. “و ما همچنان نمی تواند از دیدن یک وضعیت که در آن در سه سال گذشته میلیاردرهای در این کشور دیدم $850 میلیارد افزایش در ثروت خود را—تبریک آقای بلومبرگ—اما آمریکا به طور متوسط در سال گذشته دیدم کمتر از 1% افزایش در درآمد خود را. که اشتباه است.”

بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک و هشتم-ثروتمندترین فرد در آمریکا با خالص ارزش $64.2 میلیارد پاسخ داد که او “بسیار خوش شانس” اما گفت که او باید پول زیادی است که به خاطر او “بسیار سخت کار می کرد برای آن است.”

“و من آن را دور” گفت: بلومبرگ که به صرف بیش از 400 میلیون دلار در تبلیغات در دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه.

سازمان دیده بان بورس:

ساندرز بعد گفت فردا نیوز—از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت بلومبرگ L. P.—که آن را “نبود شما ساخته شده که تمام این پول شاید خود کارگران نقش بازی در آن را به عنوان به خوبی.”

“این مهم است که کسانی که کارگران قادر به اشتراک گذاشتن منافع” گفت: Sanders. “من می خواهم کارگران قادر به نشستن در شرکت تخته, و همچنین, به طوری که آنها می توانید برخی می گویند بیش از آنچه که اتفاق می افتد به زندگی خود را.”

به عنوان مت Bruenig از مردم سیاست پروژه نوشت در یک پست وبلاگ اواخر روز چهارشنبه Sanders,’ سخنان در بحث مرحله به احتمال زیاد انجام نگرفته بلومبرگ سطح ثروت نسبت به آن مقدار از جمعیت ایالات متحده.

در فدرال رزرو در آخرین نظرسنجی از مصرف کننده منابع مالی (SCF) اطلاعات Bruenig اشاره کرد: “پایین 38 درصد از خانواده های آمریکایی دسته جمعی در ارزش خالص $11.4 میلیارد دلار به این معنی است که مایکل بلومبرگ صاحب نزدیک به 6 برابر مقدار ثروت به عنوان آنها انجام دهد.”

“تعریف ثروت مورد استفاده در این مقام SCF نشریات شامل اتومبیل به عنوان ثروت” نوشت Bruenig. “اما دانشگاهیان که مطالعه نابرابری ثروت مانند ادوارد ولف اغلب به حساب نمی آید اتومبیل به عنوان ثروت چرا که آنها به سرعت در حال-مستهلک durables مصرف کننده است که اکثر مردم واقعا نمی تواند فروش به صورت عملی دلیل است که آنها نیاز به یک ماشین به اطراف و زندگی می کنند. زمانی که شما حذف اتومبیل از تعریف و ثروت و آنچه که شما در پیدا کردن است که پایین 48 درصد از خانواده ها کمتر در ترکیب ثروت از مایکل بلومبرگ می کند. این است 60.4 میلیون خانوار یا 158.9 میلیون نفر است.”

“بدون در نظر گرفتن که اندازه گیری استفاده می کنید,” Bruenig نتیجه “نتیجه روشن است: ایالات متحده به طور همزمان به برخی از ثروتمندترین افراد روی زمین و به بزرگی propertyless طبقه است که به ندرت یک پنی به نام خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im