Sanders, خناس می گویند SCOTUS حاکم بر ضد بارداری فقط یک دلیل بیشتر به تقاضا مدیکر برای همه

بهداشت و درمان طرفداران شنبه متهم است که دیوان عالی ایالات متحده تصمیم در تولد کنترل دسترسی فقط آخرین شواهد که دولت فدرال باید گسترش مدیکر پوشش برای همه آمریکایی ها از بین بردن, برای سود سیستم است که در آن اشتغال به توانایی مردم برای به دست آوردن مراقبت های پزشکی.

مدت کوتاهی پس از 7-2 حاکم در مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل پنسیلوانیا اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درست بود به معاف کارفرمایان از نیاز به پوشش کنترل تولد برای کارکنان مذهبی یا اخلاقی در زمینه های بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) اشاره کرد که چگونه چنین احکام روشن است که تحت این زمان برای سود سیستم بهداشت و درمان, پزشکی تصمیم گیری خواهد شد هرگز به سادگی بین بیمار و پزشک است.

“بیماران توانایی پیشگیری از بارداری نباید به کارفرمایان. باید آن را یک تصمیم بین بیماران و پزشکان ایم” ساندرز که مدیکر برای تمام عمل از سال 2019 دارای 14 شرکت حامیان در سنا است. “بهداشت و درمان—از جمله کنترل تولد—یک حق و نه یک کارمند بهره مند شوند.”

ساندرز’ خشم و انزجار بیش از حکم تکرار که از ملی حقوق باروری گروه هایی مانند trevor trust و والدین طراحی شده اما این سازمان ها نیست نشان می دهد اساسا اصلاح سیستم بهداشت و درمان توسط پوشش هر کس که در ایالات متحده در زیر موجود مدیکر سیستم و در نظر گرفتن زنان بهداشت و درمان تصمیم گیری از دست کارفرمایان خود را.

“ما باید به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن عقبگرد از این حقوق با عبور مدیکر برای همه” گفت: Sanders.

تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) بعدها نوشت: در روزی که “این حتی نمی تواند یک مسئله بهداشت و درمان اگر نبود به اشتغال است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حکم آخرین مثال برای مدیکر برای همه طرفداران به نقطه را به آنها به عنوان نگرانی های خطرناک خطرات ذاتی در این زمان برای سود بیمه سلامت سیستم.

موسسه سیاست اقتصادی برآورد شده در مه که پس از coronavirus همه گیر آغاز شد و در ایالات متحده 16.2 میلیون آمریکایی از دست داده اند پوشش بهداشت دسترسی داشته باشند را از طریق کارفرمایان خود را به عنوان بحران بیکاری ناشی از بهداشت عمومی اورژانس را ترک کرده است بیش از 32 میلیون بدون کار. EPI و دیگران توصیه می شود پس از همه گیر آغاز شد که مدیکر و مدیکید تواند گسترش به مقابله با اثرات اقتصادی.

مترقی کنگره نامزدهای کریستوفر هیل که در حال اجرا است در تنسی و بث Doglio که در حال اجرا در واشنگتن همچنین نوشت: در رسانه های اجتماعی است که زنان را از دسترسی به کنترل تولد باید به یک کارفرما.

در سال 2014 پس از دادگاه اول حکم داد که کارفرمایان می توانند حاضر به پوشش ضد بارداری در Burwell مقابل Hobby Lobby, حال نوشت: در زمان magazine که این تصمیم نشان داد “که Obamacare—برای همه خوب آن را انجام داده در افزایش دسترسی به کیفیت و مقرون به صرفه بهداشت و درمان—کثیف است و قانون است.”

“آن را می پرسد کارکنان در هوی و هوس از آن کارفرمایان اهداف و ماموریت برای چه مزایای بهداشت و درمان دریافت می کنند,” هیل نوشت. “این پایدار نیست. یک فرد دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت نباید بستگی دارد که رئیس خود است.”

مدیکر برای همه خواهد نشان “آزادی” به آمریکایی نوشت عدالت دموکرات موسس و مجری رادیویی Kyle Kulinski در حالی که برای سود اشتغال مبتنی بر سیستم است که “ظلم و ستم.”

“آیا شما می دانید چه خواهد بود ؟ اگر کارفرمایان و شرکت های بیمه نیست درگیر در کنترل تولد و یا بهداشت و درمان در همه ایم” هالی Stallcup مدیر اجرایی افزایش ایمان مبتنی بر سازمان زنان در تگزاس است. “اگر همه پزشکی مربوط به تصمیم گیری واقعا بين پزشک و بيمار ، مدیکر برای همه خواهد بود خوشحال به کمک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>