ساندرز حفظ فرمانده سرب Buttigieg خواستار بررسی نوادا قفقاز

Feb. 23 (UPI) — دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز نگهداری یک فرمانده سرب در نوادا قفقاز در صبح روز یکشنبه با بیش از نیمی از آرا شمارش شد.

رسانه های متعدد اعلام کرد سناتور ورمونت برنده در شنبه شب پس از او برنده کثرت نمایندگان و او تا به حال 46 درصد از نماینده معادل در 3,523 با 60 درصد از حوزه گزارش.

ساندرز باقی ماند و جلوتر از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به دست آورده 1,496 دفاع کرد گرفته شد هيئت دولت معادل در 19.6 درصد و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg با 1,172 در 15.3 درصد است.

“در نوادا ما فقط کنار هم قرار دادن چند نسل چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور” ساندرز گفت: به یک پیروزی جشن در سن آنتونیو.

Buttigieg انتخاباتی اواخر شنبه شب با ارسال نامه ای به نوادا دولت حزب دموکرات درخواست آن را برای ارائه در اوایل رای و فرد در مجموع رای توسط حوزه اصلاح هر گونه خطا شناسایی شده توسط کمپین در اوایل رای گیری و تراز دوم و توضیح دیگر ناهنجاری ها در داده ها قبل از انتشار نهایی حزبی نتایج.

در این نامه مدعی است که روند یکپارچه سازی اولیه آرا به نتایج این فرد در قفقاز “گرفتار شد و با اشتباهات و تناقضات” بیان کرد که Buttigieg انتخاباتی دریافت بیش از 200 گزارش حادثه از حوزه در سراسر کشور.

این اتهامات از Buttigieg کمپین آمده پس از مسائل در آیووا قفقاز مربوط به یک برنامه مورد استفاده برای گزارش نتایج. یک recanvass از 81 حوزه نشان داد که Buttigieg سرب در دولت نمایندگان بیش از ساندرز افتاده بود به .08 درصد به عنوان شهردار سابق South Bend, Ind., دریافت 26.186 درصد و سناتور ورمونت دریافت 26.182.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن دریافت 773 هيئت دولت معادل در 10.1 درصد در حالی که ایالت مینه سوتا ctq کردم 364 در 4.8 درصد میلیاردر تام Steyer دریافت 310 در 4.1 درصد هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard به دست آورد ، تاجر اندرو یانگ و کلرادو بهداشت ، مایکل بنت دریافت دو و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک دریافت یکی اینکه آنها را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را.

سابق رژیم صهیونیستی نیویورک. مایکل بلومبرگ بود و نه در انتخابات در نوادا و نه او به نظر می رسد در انتخابات در کارولینای جنوبی به عنوان مبارزات انتخاباتی خود گفته است آنها را نبرند چهار مقدماتی و به نظر می رسد در باله در 14 متحده برای سه شنبه در مارس 3.

ساندرز آگهی همه نامزدها به عنوان کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه با 34 کنوانسیون ملی نمایندگان به دنبال Buttigieg در 23 با Warren Klobuchar و بایدن بیشتر است.

بایدن به دنبال تشویق هواداران خود در لاس وگاس پس از نوادا انجمن تماس ساندرز’ وضعیت به عنوان یک خود-توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

“ما زنده هستیم, ما در حال آمدن است و ما در حال رفتن به برنده می شود.” “I ain’t سوسیالیستی. I ain’t a plutocrat. من یک دموکرات — و من به آن افتخار می کنم.”

نامزدهای دموکرات به دنبال پرونده خود را به رای دهندگان در یک بحث در کارولینای جنوبی روز سه شنبه با Steyer دوباره زمینه Sanders, Buttigieg بایدن Warren Klobuchar و بلومبرگ.

Steyer آمار رای گیری مورد نیاز برای بحث بر اساس نتایج حاصل از یک CBS اخبار/نظرسنجی در کارولینای جنوبی منتشر شد صبح یکشنبه پس از ناکامی در جلب رضایت رای گیری مورد نیاز برای نوادا بحث است که در آن کنوانسیون ملی دموکرات ها برداشته اهداف مالی اجازه می دهد بلومبرگ به شرکت برای اولین بار. بایدن که منجر نظرسنجی با 28 درصد و به دنبال آن ساندرز با 23 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im