واشنگتن – سن. برنی ساندرز (I-Vt.) با صدور بیانیه زیر را امروز در مورد این هفته coronavirus امداد قوانین توسعه یافته توسط آمریکا:

“به من اجازه دهید با تشکر از سخنران پلوسی برای شناخت عظمت بحران با آن مواجه هستیم و در آینده با تعدادی از طرح های پیشنهادی در coronavirus لایحه او به تازگی معرفی شده برای ارائه کمک های اضطراری به کسانی که به شدت به آن نیاز دارید.

“واضح است که در این بی سابقه ای در برابر ما نیاز به افزایش قابل ملاحظه بودجه برای دولت و دولت های محلی را فراهم خطر پرداخت برای کارگران ضروری و صرفه جویی در خدمات پستی. من این را تحسین سخنران از جمله این و بسیاری دیگر از مهم مقررات در لایحه

“به نظر من این سنا باید بهبود این قانون اگر ما به اندازه کافی آدرس دو تا از ضروری ترین نیازهای رو به خانواده های شاغل در حال حاضر: بهداشت و درمان و امنیت اقتصادی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس روشن ساخته است که هر کس در امریکا باید دریافت مراقبت های بهداشتی نیاز آنها بدون در نظر گرفتن درآمد از جمله دهها میلیون نفر که خود را از دست دادهاند کارفرما-ارائه بیمه. به جای پرداخت یارانه کبرا خواهد بود که عظیم سادگی به صنعت بیمه — به اعتقاد من مدیکر باید قدرت را به پرداخت تمام مراقبت های بهداشتی صورتحساب بیمه و بیمه تا زمانی که این بحران است. این رویکرد را ارائه پوشش برای همه مردم ما بسیار بیشتر مقرون به صرفه.

“اگر ما برای جلوگیری از رکود بزرگ دیگری است آن را کاملا ضروری است که هر کارگر در این کشور همچنان به دریافت چک و مزایای. به نظر من متوسط فرمت در حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی است که همان تضمین حقوق کارگران و نمی خواهد در تامین امنیت برای مردم کار. هر قانون در سنا برای رسیدگی به این بحران اقتصادی باید شامل ارائه تضمین 100 درصد از حقوق کارگران تا 90000 دلار در سال است. این چیزی است که در حال انجام است با موفقیت در بسیاری از کشورهای اروپایی و آنچه که باید در اینجا انجام می شود.

“علاوه بر این من معتقدم که مجلس سنا باید قابل ملاحظه ای گسترش مستقیم اضطراری پرداخت به خانواده های شاغل. به نظر من یکی اضافی $1,200 بررسی کافی نیست. سنا باید یک 2000 $در هر ماه اضطراری پرداخت برای هر آمریکایی تا زمانی که این بحران است.

“این بحران بی سابقه ای خواسته های بی سابقه قانونگذاری پاسخ. من مشتاقانه منتظر به کار با همکاران خود در بهبود و گسترش خانه لایحه قبل از آن در نظر گرفته شده است در سنا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im