‘ساندرز رز به بالا’: Jackson, می سی سی پی شهردار چکو لومومبا تایید برنی بعد از سراسر شهر بود مردم حزبی

چکو Antar لومومبا این 36 سال شهردار Jackson, می سی سی پی تایید بهداشت ، برنی سندرز برای رئیس جمهور در روز جمعه پس از “افراد حزبی” است که در آن جکسون ساکنان اکثریت رای به نفع سناتور ورمونت بیش از 2020 دموکراتیک رقبا.

“سناتور. ساندرز نشان داده قوام خود را در حمایت از سیاست هایی که همسو با اهداف نگرانی و اصول جوامع ما” گفت: لومومبا یک مترقی بود که در انتخاب شهردار در سال 2017 در یک وعده را به جکسون “رادیکال ترین شهرستان در این سیاره است.”

“من باور دارم که تایید از خودم باید نشان دهنده بیش از فقط شخصی خود من و افکار و دیدگاه ها و نظرات.”
—چکو Antar لومومبا شهردار Jackson, می سی سی پی
“در حالی که ما معتقدیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهم است که به پیشرفت این ملت این است که به سادگی به اندازه کافی در جکسون” لومومبا در بیانیه ای گفت. “ما به انجام بیش از فقط از بین بردن جهان ما نمی خواهیم به زندگی می کنند. ما باید برای ایجاد جهانی که ما می خواهیم به زندگی می کنند.”

لومومبا گفت Buzzfeed که هدف از این افراد حزبی را به خود جکسون تشکیل یک صدا در انتخابات ریاست جمهوری تایید شده. می سی سی پی دموکراتیک اولیه مسابقه در مارس 10.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“من باور دارم که تایید از خودم باید نشان دهنده بیش از فقط خود من افکار شخصی مشاهدات و نظرات” گفت: لومومبا. “آن را باید ملاحظه از افرادی که تحت تاثیر سیاست نهفته هر رابطه تحقیق و بحث از آن فرد در صورتی که ارتباط بودند تا پیروز شویم.”

“ما تصمیم گرفتیم که ما می خواهم که مردم به حزبی است که سازگار با مجامع عادی ما به بحث در مورد مسائل عمده در شهر ما” لومومبا اضافه شده است. “ساندرز رز به بالا.”

ساندرز جشن حمایت در بیانیه ای خواستار لومومبا یک “مدافع قوی برای تغییر تدریجی.”

“به عنوان کسی که صرف تمام زندگی خود را در مبارزه برای بازگرداندن قدرت به مردم وجود دارد این است که هیچ کس بهتر است برای اطمینان حاصل شود صداها از همه Jacksonians گنجانده شده در روند سیاسی گفت:” ساندرز. “من مفتخر به دریافت این حمایت و نگاه به جلو به کار با هم به عنوان ما برای ساخت یک جنبش در سراسر این کشور به صورت اقتصادی و نژادی و اجتماعی و زیست محیطی عدالت برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>