ساندرز بادبان برای سومین متوالی اولیه پیروزی در نوادا

Feb. 22 (UPI) — برنی ساندرز ادعا سومین پیروزی متوالی شنبه به رسانه های متعدد اعلام کرد او برنده نوادا قفقاز در مدت کوتاهی پس از 5 p. m.

“رئیس جمهور — من می دانم که او ناراحت می شود بسیار به راحتی. بنابراین به او بگویید که ما میخوایم او را ضرب و شتم” ساندرز گفت: تشویق جمعیت در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, شب شنبه.

“در نوادا ما فقط کنار هم قرار دادن چند نسل چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود در نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور” ساندرز گفت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اولیه بود رهبر در انتخابات در نوادا بود اما در دور دوم در اوایل بینی که در آن ساندرز بود 44.6 درصد از نمایندگان و بایدن به حال 19.5 درصد است.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., تا به حال 15.6 درصد از نمایندگان و وارن بود 11.8 درصد است.

“ما در حال رفتن به برنده شدن در اینجا در تگزاس, ما در حال رفتن را به نفع خود در سراسر کشور از آنجا که مردم آمریکا در حال مریض و خسته از یک رئیس جمهور که در همه زمان” ساندرز گفت: حامیان در تگزاس که در آن او است که مبارزات انتخاباتی در پیش است که دولت در 3 مارس اولیه. “آنها مریض و خسته از یک دولت فاسد. آنها مریض و خسته از یک رئیس جمهور است که تضعیف دموکراسی آمریکایی که فکر می کند او بالاتر از قانون و, که ظاهرا هرگز خواندن قانون اساسی این کشور است.”

این سناتور ورمونت دوم تلاش در به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

ساندرز توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک و ثبت شده است به عنوان یک مستقل برای بسیاری از تقریبا 40 سال فعالیت سیاسی.

در اوایل روز شنبه رئیس جمهور تهمت توییتی در مورد ساندرز’ سرب در نوادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>