ساندرز می گوید Coronavirus ‘یک پرچم قرمز برای زمان ناکارآمد و بی فایده سیستم بهداشت و درمان’

سناتور. برنی ساندرز سخنرانی روز جمعه خطاب به “درس های این کشور می توانند یاد بگیرند” از شیوع کروناویروس که به شدت مترقی خواسته های مدیکر برای همه, پرداخت مرخصی استعلاجی و سیاست های دیگر که ارائه سلامت و امنیت اقتصادی برای همه.

ساندرز یک سال 2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد که امریکا برای سود سیستم بهداشت و درمان را ترک کرده است ده ها میلیون نفر از مردم در ایالات متحده ایجاد یا underinsured در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس برجسته نیاز به یک سیستم است که تحت پوشش هر کس به عنوان یک حق است.

“اگر این یک پرچم قرمز برای زمان ناکارآمد و بی فایده سیستم بهداشت و درمان رک و پوست کنده من نمی دانم چه است” ساندرز گفت: از COVID-19. “ما فقط به عنوان امن به عنوان حداقل شخص بیمه شده در امریکا است.”

“این بحران باید یک لحظه که در آن مردم از سوالات اساسی در مورد dysfunctionality فعلی ما سیستم بهداشت و درمان” این سناتور ورمونت اضافه شده است.

در علاوه بر این به خواستار مدیکر برای همه, تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان Sanders, نام فوری گسترش مزایای بیکاری و پرداخت مرخصی استعلاجی برای کمک به کارگران و دیگران تحت تاثیر coronavirus.

دولت در پاسخ باید “با توجه به آسیب پذیر ترین افراد در این کشور” ساندرز گفت: نه تنها ثروتمند و شرکت های بزرگ است.

سازمان دیده بان ساندرز’ کامل سخنرانی:

خواندن با عجله متن ساندرز’ سخنان زیر:

بعد از ظهر خوب با تشکر از شما برای بودن در اینجا. در میان عمده بهداشت و درمان و بحران اقتصادی در حال حاضر رو به کشور ما, من می خواهم برای چند دقیقه به صحبت در مورد درس های ما می توانند یاد بگیرند که در دراز مدت در مورد آنچه که ما امروز در حال تجربه.
 
به عنوان من در مورد بحث دیروز ما در کشور با آن مواجه است به عنوان هر کس می داند پزشکی و بحران اقتصادی که ما را دیده اند و نه برای نسل های. و ما باید آماده برای این واکنش در یک اقدام بی سابقه راه خاصی است که دولت ما پاسخ می دهد به طور موثر و محافظت از منافع همه مردم ما بدون در نظر گرفتن درآمد خود را و یا جایی که آنها زندگی می کنند. به عبارت دیگر این فقط در مورد دادن معافیت های مالیاتی به شرکت های بزرگ اما در مورد به خاطر سپردن مردم امروز که پول زیادی ندارند که عصبی هستند در مورد اقتصادی خود را در قراردادهای آتی و چشم انداز بهداشت و درمان.
 
نیازی به گفتن نیست ما باید با افزایش انبوه در دسترس بودن از کیت های آزمایش برای coronavirus و سرعت که در آن آزمون پردازش می شوند. ما نیاز به پیش بینی افزایش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان به این معنی که ما باید بیشتر مراقبت های ويژه و فن های ما باید بیشتر پزشکان و پرستاران و پرسنل پزشکی از همه نوع – و ما باید مطمئن شوید که این خط مقدم پرسنل به خوبی محافظت از بیماری ها را درمان می کنیم. من به صحبت پرستاران به تازگی که نگرانی بسیار زیادی در مورد اینکه آیا آنها در حال گرفتن نوع از دانش و تجهیزات آنها نیاز به طوری که آنها نمی شوند.
 
ما نیاز به به طور قابل توجهی بهبود ارتباطات و همکاری با کشورهای دیگر به اطمینان حاصل شود که ما در حال یادگیری همه چیز که ما می توانیم در مورد موفقیت و شکست از کشورهای دیگر به عنوان آنها در مقابله با این بحران است. و ما باید صادقانه با مردم آمریکا و برقراری ارتباط به طور موثر و به طور مستقیم به عنوان ما می توانیم با تمام اطلاعات علمی است که ما می توانیم ارائه.
 
بیشتر و مهمتر از پاسخ ما به کل این بحران باید هدایت تصمیم گیری از پزشکان و دانشمندان و محققان نه سیاستمداران.
 
اما به عنوان ما را در مبارزه با این بحران همچنین مهم است که ما درس چگونه ما به جایی که ما امروز و آنچه که ما باید انجام دهیم در آینده به طوری که ما بهتر آماده برای شبیه بحران هایی که ممکن است.
 
نظرسنجی پس از نظرسنجی ها در حال حاضر به ما نشان می دهد که مردم آمریکا درک کند که ما باید انجام چه هر دیگر عمده کشور در روز زمین می کند که برای تضمین بهداشت و درمان برای همه مردم ما به عنوان یک انسان حق است نه یک امتیاز. همانطور که ما شروع به دیدن شکست و آسیب پذیری های فعلی بهداشت و درمان, سیستم حدس من این است که این اعداد و تقاضا برای مراقبت های بهداشتی جهانی تنها بالا برود.
 
مردم آمریکا می پرسید: چگونه ممکن است که ما صرف دو برابر سرانه به مردم کانادا و کشورهای دیگر در حالی که 87 میلیون از ما در حال ایجاد یا underinsured.
 
و بدیهی است که در این بحران و باور به این معنی که افرادی که بیمار هستند امروز کسانی که بیدار شد صبح امروز با علائم کروناویروس, هستند, گفته, “شما می دانید من احساس بیمار اما من نمی تواند استطاعت برای رفتن به یک دکتر است.” و زمانی که کسی نیست برای درمان ویروس – کسی که قادر به پرداخت هزینه برای رفتن به دکتر – که بدان معنی است که این عفونت می تواند گسترش به بسیاری از دیگران قرار دادن ما در خطر است.

بنابراین این فقط یک سوال است که در زمان عادی – غم انگیز باور نکردنی – که ما از دست دادن 30,000 نفر در سال به دلیل آنها نمی تواند به پزشک در زمان, اما در حال حاضر عدم وجود بهداشت و درمان را تهدید می کند افراد دیگر نیز هست.
 
چگونه می تواند از آن بود که زمانی که ما صرف بسیار بیش از آنچه در کشورهای دیگر در حال گذراندن, ما میلیون ها نفر از مردم که ممکن است در برخورد با این ویروس اما آنها نمی تواند رفتن به دکتر به دلیل آنها نمی تواند استطاعت آن است ؟ این سوال است که باید طنین انداز در هر آمریکایی را داشته باشید.
 
اگر این یک پرچم قرمز برای زمان ناکارآمد و بی فایده سیستم بهداشت و درمان رک و پوست کنده من نمی دانم چیست.
 
به نفع همه ما باید مطمئن شوید که هر فرد در این کشور است که باید به دنبال درمان های پزشکی می توانید به یک پزشک رایگان بدون در نظر گرفتن درآمد خود را. بدیهی است که آنچه ما باید انجام دهید در حال حاضر در وسط یک بحران است اما آنچه که ما باید انجام دهید به عنوان یک ملت در آینده نزدیک.
 
در اینجا فقط چند نمونه در مورد چگونه پوچ و ناکارآمد فعلی ما سیستم بهداشت و درمان است.
 
برآورد شده است که یک باتری کامل از آزمایشات برای coronavirus هزینه های بیش از 1300 دلار در هر اونس. اول از همه نگاهی که – $1,300 به آزمون مردم باید بدانند که اگر آنها به ویروس و یا نه.
 
در امریکا امروز 40 درصد از مردم ما ندارد و 400 دلار در بانک برای پرداخت هزینه های اضطراری هزینه.
 
ما نیمی از مردم ما زندگی چک چک.

اگر اتومبیل خود را شکسته شدن آنها نمی توانیم آن را ثابت و اگر کسی می گوید که آنها آن را هزینه $1,300 برای آزمون برای تعیین اینکه آیا شما باید coronavirus اگر آنها بیمار آنچه را که قرار است انجام دهید ؟ چه اتفاقی می افتد به آنها را?
 
چگونه می توانید کسی بدون بیمه استطاعت به پرداخت $1,331 تست کنید زمانی که آنها حتی نمی باید 400 دلار در بانک ؟ آنچه را که قرار است انجام دهید ؟ چه اتفاقی می افتد به آنها را? آیا آنها به payday در وام دهنده که در آن نرخ بهره به طور متوسط بیش از 390%? آیا آنها قرض گرفتن پول از خانواده خود? و یا انجام آنها بدون آزمون ؟ که هر پزشک در جهان را به آنها بگویید یک آزمایش آنها باید.
 
و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید ممکن است پوشش شرکت می پردازد برای پوشش هزینه آزمایش برای کسانی که بیمه آنها را پوشش نمی دهد هزینه درمان – که می تواند هزینه دهها هزار دلار است.
 
چه بی رحمانه است ؟ چقدر پوچ است ؟ برای گفتن به مردم “با عرض پوزش شما باید coronavirus ما تحت پوشش هزینه آزمون, اما در حال حاضر شما خود را و آن را به هزینه دهها هزار دلار برای درمان کنید.” که کاملا پوچ است.
 
به وضوح آنچه که ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که اگر کسی coronavirus می شود که فرد درمان است که آنها نیاز دارند.
 
به عبارت دیگر سیستم فعلی ما مردم را بیمه اما حتی اگر شما بیمه شما حتی ممکن است توانایی برای سفر به یک دکتر در نزدیکی شما.

چون در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد یک سیستم است که در آن بسیاری از بیمارستان های روستایی تعطیل شده و آنها نمی تواند پیدا کردن یک دکتر در جوامع خود.
 
واقعیت امروز و این یک مسئله است که ما باید برای مقابله با این است که ما به اندازه کافی ندارد و پزشکان ما به اندازه کافی ندارد و بیمارستان و ما به اندازه کافی ندارد درمانگاه در جوامع روستایی و شهرستانها داخلی.
 
بیشتر ما در یک وضعیت زمانی که ما به شدت نیاز به مقرون به صرفه داروهای تجویزی در عین حال ما یک صنعت داروسازی است که در ادامه به میلیاردها دلار سود با شارژ با قیمت های ظالمانه برای داروهای تجویزی گاهی اوقات تا 10x در این کشور نسبت به کشورهای دیگر است.
 
به نظر من هزینه موثر ترین راه برای اصلاحات ما ناکارآمد و بی رحمانه سیستم را به حرکت به یک مدیکر برای همه, تک پرداخت کننده سیستم بهداشت و درمان.

و من فکر می کنم در میان این بحران بیشتر و بیشتر آمریکایی ها درک حقیقت آن.
 
آن است که تقریبا غیر ممکن است به این باور است که هر کسی می تواند هنوز هم فکر می کنم این قابل قبول برای ادامه و با سیستم بهداشت و درمان است که برگ های, دهها میلیون نفر از مردم بیمه. ظلم و ستم و پوچی که مشاهده واضح تر است در میان این بحران از آن تا کنون بوده است.
 
و اجازه دهید روشن باشد. عدم بهداشت و درمان مقرون به صرفه و پزشکی نه تنها تهدیدی برای بهداشت و درمان و رفاه بیمه. آن را تهدید می کند هر کسی که می آید در تماس با آنها.

در واقع آنچه که این بحران آغاز شده است به ما یاد می دهد این است که ما فقط به عنوان امن به عنوان حداقل شخص بیمه شده در امریکا است.
 
بیشتر ما تنها کشور مهم بر روی زمین می کند که دستور پرداخت خانواده و پزشکی را ترک کنند. و ما می بینیم که چگونه است که بحران تأثیر است که در آن ما هستند.
 
به عنوان ما صحبت می کنند وجود دارد میلیون ها نفر از کارگران — در حال حاضر — که گفته بودن برای رفتن به محل کار و در عین حال آنها ممکن است بیمار است و باید به ماندن در خانه.

اما این همان خانواده را در صورت های مالی خراب کردن اگر آنها نمی رفتن به محل کار. این کارگران در صنعت رستوران, حمل و نقل, صنعت, گردشگری, خرده فروشی — به عبارت دیگر افرادی که در تعامل با مردم هر روز.
 
در حال حاضر در زمانی که نیمی از مردم ما زنده به چک چک و در یک زمان از ثروت عظیم و نابرابری درآمد ما باید به طور مستقیم آدرس اقتصادی استیصال در مواجهه با تعداد زیادی از آمریکایی ها است.
 
بنابراین ما باید در نهایت تصویب مرخصی خانواده برنامه در ایالات متحده برای حفظ این ویروس از گسترش و حفظ آمریکایی ها سالم است.
 
ما باید آن را انجام دهد در حال حاضر.

مردم باید برای رفتن به محل کار زمانی که آنها بیمار هستند آن است که ناعادلانه به آنها آن است که ناعادلانه به مردم در تماس با آنها هستند. و در عین حال این واقعیت وجود دارد چرا که ما تنها کشور مهم در زمین به تضمین مرخصی خانواده و بیمار زمان.

در نهایت از یک امنیت ملی چشم انداز آن قابل درک است که ما وابسته به چین و کشورهای دیگر برای, ماسک برای داروهای تجویزی برای دستکش های لاستیکی و قطعات کلیدی مورد نیاز برای ساخت پیشرفته تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.

به عنوان یک نتیجه از جهانی شدن و ما فاجعه تجارت و سیاست ما شده برون سپاری میلیون ها نفر از مشاغل و کارخانه های خارج از کشور که طی آن وارد اقتصاد ما. در حال حاضر ما شاهد یکی دیگر غم انگیز و ویرانگر ناشی از این سیاست که ما خودمان را وابسته به کشورهای دیگر به ارائه ضروری ترین چیزهایی که ما نیاز به مبارزه با یک بیماری همه گیر و حفاظت از زندگی مردم در کشور ما است.

در حال حاضر تجارت چیز خوبی است اما باید بر اساس عقل سلیم و اصول. آن است که بر اساس حفاظت از کارگران آمریکایی و حفاظت از امنیت ملی ما مطمئن شوید که ما در حال تولید آنچه ما نیاز داریم در این کشور در این رویداد از یک بحران ملی.

در حال حاضر زمان برای شروع به بازگرداندن تولید و ساخت به ایالات متحده و تصویب نمایشگاه تجارت و سیاست به طوری که ما هرگز در این موقعیت دوباره.

در حال حاضر در اینجا این است که خط پایین. همانطور که ما در حال برخورد با این بحران ما نیاز به گوش دادن به دانشمندان و محققان و متخصصان پزشکی و نه سیاستمداران.

ما نیاز به حرکت به سرعت به آماده شدن برای افزایش تصاعدی از موارد ما خواهد بود در اینجا مشاهده می کنید در کشور ما است.

اما به ما که ما باید شروع به فکر کردن در مورد چگونه به عنوان یک جامعه ما می توانیم مراقبت های بهداشتی و سیستم اقتصادی است که انسانی که مهربان است و با این نسخهها کار برای همه مردم و نه فقط ثروتمندترین.

در حال حاضر که یک موضوع است که مردم تا به حال به فکر می کنم برای یک مدت طولانی, اما من فکر می کنم در این لحظه از بحران بیشتر و بیشتر مردم درک کنند که ما نیاز به تغییرات اساسی به اقتصاد ما و ما نیاز به تغییرات اساسی ما به سیستم بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im