سانتا آنا مدارس بسته هستند coronavirus اما معلمان گفت: هنوز به نشان می دهد تا

Santa Ana, معلم, تینا آندرس نشان داد تا برای کار در روز دوشنبه به یک کلاس درس که خالی بود چرا که دانش آموزان گفته شده بود به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

آندرس و سایر معلمان تعجب: نقطه چیست ؟

“آن را پوچ نشسته وجود دارد” گفت: Andres, یک معلم ریاضی در مک آرتور اساسی متوسط.

مانند دیگر معلمان آندرس معتقد است که این منطقه باید اجازه می دهد تا تمام معلمان خود را برای کار از خانه.

و سانتا آنا متحد است که تکیه در این جهت گفت: آلفونسو Jimenez یک منطقه معاون سرپرست.

“وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در حال تغییر بسیاری از اطلاعات جدید” Jimenez گفت: پس از یک کنفرانس تلفنی با مدیران منطقه. در طول روز به مناطق مختلف اعزام و دیگران در این منطقه شنیده اطلاعیه از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو آنها را تشویق هر کسی که می تواند به ماندن در خانه و حفظ فاصله اجتماعی از دیگران است.

در تئوری این لیست می تواند شامل معلمان در کلاس های درس با دانش آموزان است.

Jimenez گفت که در حالی که اکثر سانتا آنا متحد معلمان و کارکنان گفته شد به نشان می دهد تا به کار در روز دوشنبه “بیش از احتمال زیاد روز چهارشنبه, ما ممکن است کارکنان از راه دور; که در آن آن را به عنوان در حال حاضر.”

آیا معلمان باید تعهد در کار بود و یک موضوع مورد بحث و بررسی توسط اعضای هیئت مدیره مدرسه تاریخ و زمان آخرین جمعه, مارس 13 زمانی که آنها رای به تعطیل کردن مدارس از طریق آوریل 10.

متولی کارولین تورس به تازگی عضو هیئت اشاره کرد که در مواقع استرس او نمی خواست به زور به کارکنان برای رسیدن به دانشگاه.

“معلمان همیشه در خط مقدم” گفت: تورس یک 7th grade, معلم, در آناهایم. اگر هدف این است که برای کاهش گسترش بیماری او اشاره کرد نگه داشتن معلمان در پردیس است راه را برای رفتن.

متولی والری Amezcua های مختلف را. او گفت: معلمان باید مسئولیت حتی یک دستور به عمل به عنوان اولین پاسخ دهندگان.

“هنگامی که شما یک کار را در زمینه های خاص شما موظف به پاسخ گوی اضطراری” Amezcua گفته همکاران او.

اد Sibby سخنگوی کالیفرنیا انجمن معلمان روز دوشنبه گفت که هیچ دستور برای مربیان به اولین پاسخ دهندگان در یک بحران مانند این یکی.

“در صورت وقوع زلزله در طول روز در مدرسه ما به ویژه نقش و مسئولیت” Sibby گفت. “‘(اما) این است که یک بحران قریب الوقوع که ما را دیده اند و نه موج سقوط نشده است. در این مثال بهترین معلمان می توانید انجام دهید این است که به همه چیز می توانید انجام دهید – سعی کنید برای کاهش و جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر.”

با توصیه های در مورد آنچه که مردم می توانید برای جلوگیری یا کاهش سرعت این ویروس به سرعت در حال تغییر – گاهی اوقات بیش از یک بار در روز – اورنج کانتی مدارس در حال آماده سازی آنلاین درس و take-home بسته های کار برای دانش آموزان است. اما بعضی از آنها هنوز برای نهایی کردن که چگونه آنها را به کار گیرند در طول این غیر معمول بار.

تورس که می آموزد در آناهایم اتحادیه دبیرستان منطقه گفت: الزامات مورد نیاز برای معلمان باید تغییر سرعت در منطقه: “در صبح روز یکشنبه ما فکر کردیم که ما در آینده است. و یکشنبه شب ما نبود.”

“هر منطقه پاسخ کمی متفاوت” تورس اضافه شده است. “این حس من است که بیشتر خواهد شد و رویکرد به آنلاین و کار از خانه.”

در مک آرتور اساسی متوسط معلمان نشان داد تا در ساعت 8 صبح برای کار به پیدا کردن صندلی های راه اندازی – شش فوت از هم جدا برای یک جلسه در هنرهای نمایشی منطقه آندرس گفت. اما که تنها مناسب در حدود یک پنجم از کارکنان پس بقیه بیرون ایستاده بود و گوش از طریق یک سیستم بلندگو. معلمان گفته شد که آنها نیاز به در دسترس خواهد بود در طول ساعات کار. اما آنها همچنین گفته شد که برخی از کار می تواند از راه دور از جمله کسانی که بیش از 65 یا دیگر عوامل خطر ابتلا به این ویروس و همچنین به عنوان کسانی که مراقبت از کودک و یا نیاز به مراقبت از پدر و مادر است.

در عین حال روز دوشنبه یک معلم نشان داد تا با نوزاد خود. و حداقل یک زن و شوهر از معلمان از جمله یکی که تا به حال عمل جراحی قلب باز نیز آمد به دانشگاه برای کار روز Andres گفت.

“معلمان حکومت از جمله پیروان.”

به مربیان داده شد دستورالعمل در مورد چگونه به راه اندازی از راه دور برنامه های یادگیری که در دسترس خواهد بود از طریق مدرسه در وب سایت و در چاپ برای دانش آموزانی که نمی باید از Wi-fi.

پس از جلسه معلمان رفت و خود را هنوز هم خالی کلاس های درس.

“ما نشسته وجود دارد تعجب آنچه در واقع ما می تواند انجام دهد که ما نمی تواند انجام دهد از خانه” آندرس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de