سانتا آنیتا ممنوع, رسانه های صاحبان از دلایل

سانتا آنیتا بود مثل شهر ارواح در آخر هفته گذشته, اما از آن خواهد شد حتی کمتر ساکنان برای نامعین طول زمان هنگامی که آن رزومه زنده مسابقه جمعه.

این Stronach گروه سانتا آنیتا شرکت مادر ممنوع طرفداران از حضور در این مسابقات آخرین شنبه و یکشنبه و در آغاز این هفته هیچ رسانه ها و یا صاحبان اسب خواهد بود و مجاز به حضور در.

“ما باید توانایی برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض هر بهداشتی و مقررات دولتی در حالی که همچنان به حمایت از صنعت ما” این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

تنها کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره مجوز مربیان و ضروری پرسنل که اسب ها در حال اجرا است که بعد اجازه خواهد داشت در محل در طول بعد از ظهر. ضروری پرسنل شامل مسابقه مقامات به عنوان تعیین شده توسط CHRB ایمنی کارکنان (آمبولانس رانندگان آهنگ خدمه تعمیر و نگهداری) و تخصصی مربوط به فراشی کارکنان برای پاکسازی این تاسیسات.

تنها سواران با مانت در مسابقه روز مجاز خواهد بود برای ورود به سوارکاران و آنها خود را در دماهای آزمایش روزانه. هر کسی هر گونه نشانه های بیماری را رد خواهد شد برای دسترسی به محل.

در علاوه بر این:

— سوارکاران’ قالبهای خواهد بود فاصله حداقل مورد نیاز شش فوت از هم جدا.

— همه سوارکاران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن دستکش های سواری در تمام زمانها.

— سوارکاران ممنوع است از هر گونه تماس فیزیکی بین خود و دیگران است.

— سفر برای سوارکاران محدود خواهد شد.

این Stronach گروه همچنین اعلام کرد این دستورالعمل به شرح زیر:

— هیچ پرسنل جدید مجاز به همراهی یک اسب بر روی TSG اموال از خارج از دولت از جمله سوارکاران مربیان ورزش سواران و دامادی.

— اسب باید کشتی به یک مربی که در حال حاضر دارای یک انبار در سانتا آنیتا, دروازه طلایی رشته یا San Luis Rey مرکز آموزش.

— هر کسی که در سفر در سطح بین المللی از جمله صاحبان, مربیان, سوارکاران دامادی و ورزش سواران باید تحت اجباری 14 روز در قرنطینه و با تصویب یک معاینه فیزیکی قبل از مجاز بر روی زمینه.

سانتا آنیتا برنامه ریزی شده است برای اجرای سه شرط مسابقات این هفته از جمله سن لوئیس ری و evening در روز شنبه و جنجالی ستاره در روز یکشنبه.

اولین پست جمعه 1 p. m. برای هشت مسابقه برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im