سانتا کلاریتا زن و شوهر تا به حال خود را در آسیای جنوب شرقی کروز تمدید 14 روز اما انتخاب نیست. یک مسافر کشتی خود را قرارداد Coronavirus منجر به قرنطینه روی الماس شاهزاده در حال حاضر لنگر انداخت در ژاپن است.

کارل گلدمن تعجب همسرش, Jeri Seratti-گلدمن با 16 روز کروز روی عرشه کشتی به عنوان یک ترکیب تولد و هدیه کریسمس, او گفت:.

این جفت ارز تقریبا ساخته شده آن را به بازگشت به ایالات متحده به عنوان برنامه ریزی شده اما در حال حاضر آنها گیر کرده در یک کابین در بندر یوکوهاما در ژاپن تا فوریه. 19.

این Goldmans صاحبان ایستگاه رادیویی KHTS در سانتا کلاریتا اند وارد بخش هایی از خود را قرنطینه ماجراجویی در ایستگاه وب سایت و در نظر گرفتن همه چیز را در گشاد گشاد راه رفتن به پایان ترین پست های اخیر از چهارمین روز از قرنطینه با یک تیزر.

“به کارل و Jeri ازدواج آن را از طریق یکی دیگر از یازده روز قرنطینه در داخل کابین خود را ؟” پکتیا میباشد. “به ما بپیوندید در روز برای به روز رسانی در ماجراهای خود.”

  • کارل گلدمن سانتا کلاریتا می ایستد در uppder عرشه الماس Princesswhile با پوشیدن یک ماسک و دستکش را پس از او و همسرش, Jeri مجاز بودند در خارج برای یک ساعت در روز شنبه در ژاپن است. (حسن نیت ارائه میدهد از کارل گلدمن)

  • Jeri Seratti-گلدمن شوی لباس در وان حمام اتاق خود را در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم است که در گیر در ژاپن به عنوان خدمه و مهمانان در هیئت مدیره شده اند قرنطینه به مدت دو هفته پس از یک مورد از Coronavirus تایید شد سه شنبه, فوریه. 5. (حسن نیت ارائه میدهد از کارل گلدمن)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • آمبولانس وارد در بندر یوکوهاما ژاپن در مورد مسافران حمل و نقل مورد نیاز به بیمارستان های محلی با توجه به کوروناویروس. برخی از 3,600 خدمه و مهمانان بودند قرنطینه داخل کشتی کروز پس از یک مسافر تایید شد به Coronavirus Feb. 4. (حسن نیت ارائه میدهد از زادگاه ایستگاه)

  • کارل گلدمن و Jeri Seratti-Goldman (جلو) ژست برای عکس با دو نفر از دوستان از سنت جورج یوتا جری و علامت Jorgensen در حالی که در تعطیلات در جنوب شرقی آسیا در ماه ژانویه است. (حسن نیت ارائه میدهد از زادگاه ایستگاه)

  • خدمه روی عرشه الماس شاهزاده ادامه خدمت به سه وعده غذا در روز برای مهمانان که قرنطینه روی عرشه کشتی کروز پس از یک مورد از Coronavirus تایید شد در آخرین روز از 16 روز کروز در سراسر آسیای جنوب شرقی. (حسن نیت ارائه میدهد از کارل گلدمن)

تست همه

این زن و شوهر دو از بیش از 2500 مسافر بودند که قرنطینه در کشتی. در اوایل صبح روز یکشنبه در ژاپن 64 نفر از جمله 12 شهروندان ایالات متحده گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی منتقل و پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus گلدمن گفت.

این Goldmans بودند و در میان آنها نیست.

این زن و شوهر تا به حال شنیده اخبار از شیوع این ویروس در زمانی که آنها به رهبری به ژاپن برای کروز, Jan. 17. آنها را دیدم اولین داستان از شیوع این بیماری پس از آنها در حال حاضر میره دور از یوکوهاما.

برای اولین بار اعلام کرد که کسانی که در کشتی ممکن است در معرض آمد در آخرین روز از سفر گلدمن گفت: زمانی که یک مورد تایید شده از یک مسافر که تا به حال رفتگان کشتی در هنگ کنگ است.

کاپیتان سرعت به بندر اما قبل از این مسافران می تواند ژاپنی, مقامات بهداشتی سوار به آزمون بیش از 3600 مسافران و خدمه در هیئت مدیره.

“آنها برای رفتن به تست همه” گلدمن گفت: در مصاحبه روز شنبه. “از آن زمان آنها حدود 36 ساعت به حداقل بازدید از هر اتاق. آنها در واقع فقط تست شده ما اولین بار با یک دماسنج چرا که به نظر می رسد اولین نشانه است (بالا) درجه حرارت.”

هر کسی که مورد آزمایش قرار گرفته حدود 37.5 درجه سانتیگراد (99.5 درجه فارنهایت) به نمونه ها به مقامات برای آزمایش در یک آزمایشگاه با نتایج 24 ساعت بعد که 10 تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

که بود که Goldmans پیدا کردن آنها گیر برای 14 روز.

این می تواند بدتر

“به اعتقاد من 14 روز قرنطینه در کابین ما خواهد بود آزمون نهایی ما 31 سال با هم” گلدمن شوخی در یک پست در KHTS سایت. “ما KHTS کارکنان می داند که ازدواج ما تنها جان سالم به در برد زیرا ما کار جداگانه طبقه و من از دفتر بیشتر از روز است.”

قرنطینه می تواند بدتر و شوهر اضافه کرد: آنها خدا را شکر آنها تا به حال یک اتاق با بالکن به دریافت هوای تازه هر روز.

دیگران نمی شد خیلی خوش شانس, از جمله یک زن و شوهر مسن که استعداد کروز از یک نوه و یک دوست. چهار نفر از آنها در گیر در یک اتاق گلدمن گفت.

“من نمی توانم تصور کنید که چگونه آنها در حال انجام” گلدمن گفت شنبه. “من مطمئن هستم که وجود دارد دیگر خانواده ها با بچه های جوان. من احتمالا چوب چنگال در سر من.”

کروز ارائه تجارب جدید برای Goldmans مانند تماشای سوپر باول در حالی که تنها درک کلمات “بله” و “49ers” که گلدمن گفت: هیچ ترجمه ژاپنی. رخ داده است که فقط قبل از Goldmans متوجه آنها می شود قرنطینه.

آنها تا به حال برای جوشاندن آب برای تمیز کردن آن قبل از نوشیدن و آنها شسته و لباس های خود را در وان حمام اتاق خود را, او گفت:. و با تشکر از الماس شاهزاده افزایش پهنای باند وای فای و اضافه کردن مطالب اضافی به آن جریان کانال Goldmans شده اند قادر به تماشای فیلم که تا به حال دیده نشده قبل از اینکه به جای گفتن بارها و بارها غربالگری “Dumbo.”

این Goldmans تحسین تلاش های الماس شاهزاده به مطمئن شوید که آنها عرضه شد با یک وسیله ای برای نگه داشتن در تماس با خانواده و همکاران در بازگشت به خانه.

“ما قادر به مات و متحیر کردن,” او گفت:. “ما برای تماشای یک فیلم یک روز که درمان است و من یک روشن شدن و دریافت مقدار زیادی از مواد خواندن.”

اما بزرگترین چالش شد و هماهنگی آنها برای رفتن به ادامه برای دریافت کار انجام می شود در حالی که آنها در گیر شدند هزاران مایل از خانه. خوشبختانه کشتی ارائه اینترنت رایگان و خدمات تلفن به کسانی که در هیئت مدیره.

و یکی یکی مردم شده اند اجازه خروج از مربوطه خود را برای لذت بردن از طبقه بالا به مدت یک ساعت. این Goldmans تا به حال فرصت خود را در روز شنبه.

“این احساس آزادی کامل” او گفت:. “این فوق العاده بود.”

کشتی همچنان به خدمت سه وعده غذا در روز برای هر اتاق.

این Goldmans شد در ابتدا گفت: آنها را به قرنطینه می شود و دوباره هنگامی که آنها به سفارت آمریکا اما از آنجا برداشته شده است Carl گلدمن گفت.

از Feb. 8 برخی 37,000 موارد Coronavirus گزارش شده در 28 کشور و منجر به بیش از 800 مورد مرگ و میر بیشتر در چین, آژانس های خبری گزارش شنبه شب. تنفسی ویروس سرچشمه در ووهان چین ادعا کرده است که زندگی یک ملی آمریکا یک زن 60 ساله که فوت در ووهان پنج شنبه. مقامات دولت فدرال را تایید کرده اند یک ده نفر در ایالات متحده از جمله شش در کالیفرنیا است.

این Goldmans طرح به روز رسانی اطلاعات در سراسر قرنطینه در ایستگاه خود را ،

“ما می دانستیم که از ما می تواند به نوبه خود ما وضع به یکی دیگر از ماجراجویی در سفر زندگی ما” گلدمن نوشت جمعه. “همسر من در حال حاضر می تواند امینی کمدین ساخت ما کاغذ توالت در حال اجرا بسیار کم به ضربه-خشک کردن لباس در حمام ما به قانون باز در باشگاه کمدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de