عربستان سعودی به پایان می رسد مجازات اعدام برای جرایم مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی

آوریل 27 (UPI) — عربستان سعودی دیگر نمی خواهد اجرا افراد متهم به جنایات زمانی که آنها افراد زیر سن قانونی سازمان ملل و کمیسیون حقوق بشر گفت.

با استناد به یک فرمان سلطنتی امضا شده توسط شاه سلمان کمیسیون حقوق بشر رئیس جمهور Awwad Alawwad اعلام کرد این تصمیم یکشنبه گفت: آن را به کمک به نوسازی کشور خاورمیانه را مجازات.

“این حکم بدان معنی است که هر یک از افرادی که از دریافت حکم اعدام برای جرائم مرتکب شده در حالی که او جزئی دیگر می تواند در صورت اعدام” Alawwad در بیانیه ای گفت. “به جای این افراد دریافت خواهد کرد حکم حبس بیش از 10 سال در یک نوجوان بازداشتگاه.”

از جمله استفاده از مجازات اعدام است در برابر U. N. کنوانسیون حقوق کودک که عربستان سعودی را تصویب کرده است.

فرمان اعلام شد, تقریبا یک هفته پس از عفو بین الملل منتشر شد آن 2019 جهانی, نقد و بررسی مجازات اعدام و جزئیات این عربستان سعودی 184 نفر در سال گذشته قرار دادن پادشاهی در میان پنج کشور که اداره اعدام به عنوان مجازات است.

Published جمعه, این گزارش گفت: اکثر عربستان سعودی را اعدام برای مواد مخدر و قتل اعتقادات هر چند بین المللی سازمان حقوق بشر گفت: آن را به حال مستند افزایش مجازات استفاده می شود در برابر اقلیت مذهبی شدند.

معلوم بود که این حکم صادر شد و یا زمانی که این امر می تواند در اثر بود اما اعلام کرد در روز پس از عربستان سعودی به پایان رسید شلاق به عنوان مجازات در موارد انضباطی.

Alawwad گفت: این دو تصمیم گیری نمونه هایی از چگونه عربستان سعودی است که اصلاح آن در حقوق بشر و نشان دهنده پادشاهی تعهد به شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز چشم انداز 2030 طرح که با هدف کاهش اقتصادی کشور وابستگی به نفت است. خواستار طرح به صورت چندین مترقی اصلاحات اجتماعی از جمله افزایش حضور زنان در محل کار است.

“اصلاحات بیشتر خواهد شد در آینده” Alawwad گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de