عربستان سعودی در دیوان عالی کشور به پایان می رسد شلاق به عنوان مجازات

آوریل 25 (UPI) — مجمع عمومی عربستان سعودی در دیوان عالی کشور تصمیم گرفته است برای پایان دادن به شلاق به عنوان مجازات در موارد انضباطی.

دادگاه عالی کارگردانی کرده است دادگاه های پایین تر برای محدود کردن مجازاتها به جای حبس یا جریمه با توجه به سند ذکر شده توسط Al Arabiya English, اخبار سایت.

ضرب و شتم از بدن انسان با شلاق یا چوب استفاده شده است همراه با زندان محکوم در چندین موارد انضباطی در کشور از جمله جرائم مانند سرقت, جعل, افترا, تهمت زدن, مسمومیت های عمومی و آزار و اذیت.

این بخشنامه می گوید که تغییر بخشی از پادشاهی حقوق بشر اصلاحات.

شلاق در عربستان سعودی تحت در سال 2012 زمانی که وبلاگنویس محکوم شد به 1000 ضربه شلاق و 10 سال زندان پس از دستگیر شدن در سال 2012 for cybercrime و توهین به اسلام از طریق وب سایت خود را لیبرال عربستان شبکه. مورد دریافت اولین دور از 50 ضربه شلاق در ماه ژانویه برنامه ریزی شده بود برای دریافت باقی مانده 950 ضربه شلاق در بازه 50.

دور دوم از مژه ها به تعویق افتاد “دلایل پزشکی” به گفته سازمان عفو بین الملل.

این کشور “بی سابقه ای مواجه شده بین المللی انتقاد” سال گذشته برای ثبت آن در حقوق بشر با توجه به دیده بان حقوق بشر. در میان این لکه ها بر روی آن ضبط شد عدم پاسخگویی برای قتل عربستان روزنامه نگار واشنگتن پست و نویسندگان جمال Khashoggi در اکتبر 2018.

عربستان سعودی همچنین انجام یک رکورد 184 اعدامها در سال 2019 از جمله 84 به صورت غیر خشونت و جرایم مواد مخدر در حالی که مجازات اعدام به طور کلی کاهش یافته و در بقیه جهان است.

این کشور همچنان در عملیات نظامی علیه حوثی ها در یمن از طریق 2019 است که در نتیجه حدود 90 غیر قانونی حملات هوایی و کشته و مجروح شدن هزاران نفر از غیر نظامیان پس از آن آغاز شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im