شاهزاده سعودی بازداشت 3 عضو ارشد خانواده سلطنتی

7 مارس (فردا) — عربستان شاهزاده محمد بن سلمان است که دستور دستگیری سه نفر از اعضای خانواده سلطنتی است.

دو پادشاهی برجسته ترین چهره در میان این سه تن از بازداشت شدگان دستگیر جمعه به اتهام کودتا تلاش وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش شده است.

این دستگیری ها شامل پادشاه جوان و تنها بازمانده برادر شاهزاده احمد بن عبدالعزیز 78 سابق تاج شاهزاده محمد بن نایف و سلطنتی پسر عموی شاهزاده نواف بن نایف.

دستگیری ها دیده شده است به عنوان تلاش برای سرکوب رقبای بالقوه به عنوان برنامه های خود را برای تنوع بخشیدن به اقتصاد را کوتاه و, قیمت نفت, پادشاهی درآمد اصلی منبع تضعیف شده میان coronavirus نگرانی است.

بن سلمان, 34, عمل کرده است که عملا حاکم عربستان سعودی به نمایندگی از پدرش پیری پادشاه سلمان بن عبدالعزیز آل سعود, 84, از پدرش منصوب و او را به عنوان ولیعهد در سال 2017.

در اوایل ولیعهد دریافت جهانی ستایش او به عنوان وعده اصلاحات اقتصادی و اجتماعی که منجر به لغو برخی از محدودیت بر حقوق زنان مانند حق رانندگی, اما او نیز موضوع را به بحث از جمله سخت درمان از فعالان حقوق زنان.

در سال 2017 بن سلمان همچنین دستور بازداشت صدها نفر از دیگر چهره های برجسته از جمله سلطنتی آمار و ارقام و کسب و کار مردم که قفل شده بودند تا در یک ضد فساد پاکسازی در ریتز کارلتون هتل. پنج-باز ستاره هتل re-opened سال گذشته پس از آنکه مقامات توافق با بسیاری از بازداشت شدگان به بهبود $107 میلیارد دلار دارایی بیش از سه ماه تحقیق با توجه به دادستان کل شیخ سعود Mojeb. مقامات حاضر به حل و فصل با 56 از متهمان که منتقل شده به زندان دادستانی کل گفت.

سال بعد او به ریاست قتل واشنگتن پست روزنامه نگار جمال Khashoggi داخل سفارت عربستان در استانبول ترکیه با توجه به ایالات متحده آمریکا سازمان های اطلاعاتی.

منتقدان همچنین می گویند امتناع خود را به عقب پایین از مداخله نظامی در یمن منجر به فاجعه انسانی قرار دارد.

بن سلمان منتقدان نیز ستایش شاهزاده احمد به صورت ظاهر به انتقاد از عربستان به جنگ در یمن در برخورد با معترضان در لندن در سال 2018 اما او پس گفت که نظر او بودند را بگشایند.

سابق تاج شاهزاده محمد بن نایف بود که برای اولین بار در خط به تاج و تخت تا زمانی که او به عنوان جایگزین ولیعهد سه سال پیش توسط پسر پادشاه و همچنین مجلس به عنوان وزیر کشور. در وزیر نقش او اعتبار با شکست دادن القاعده شورش گرفتن در عربستان سعودی در 2000s و توسعه روابط نزدیک با آمریکا و سازمان های اطلاعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de