صرفه جویی در خدمات پستی ایالات متحده قبل از اینکه خیلی دیر

شاید شما متوجه شده ام کمتری وجود دارد دفاتر پست در سراسر. در دهه گذشته خدمات پستی ایالات متحده بسته شده است تقریبا 200 امکانات در سراسر کشور در تهاجمی تلاش برای انجام دور با و در نهایت یک موسسه خصوصی است که از کشور خود را. در که شامل تعداد دفاتر پست استفاده می شود که در خیابان اصلی در نزدیکی سنت وینسنت بیمارستان و در استراتفورد خیابان. مانند بسیاری از آنها بسته شد و نه جایگزین. کسانی که بسته شدن را ترک کرده اند بریدج شهر 150,000 مردم دقیقا با چهار ادارات پست.

منطق استفاده می شود توسط کسانی که منجر به حمله است که USPS از دست دادن پول است. در واقع آن یک پول ساز با سود عملیاتی در سال های اخیر از $1.4 میلیارد دلار است. آنچه باعث شده است که مشکلات مالی آن است که در سال 2006 پستی پاسخگویی و بهبود عمل (پئع), بی سابقه قانون تحت فشار قرار دادند از طریق سیاستمداران که در خدمت 1% نیاز به قبل از بودجه از مزایای بهداشت و درمان برای USPS بازنشستگان برای 75 سال است.

کسانی که فریب خود را که به شدت یارانه ای “خصوصی” بخش می توانید انجام یک کار بهتر از USPS باید مراقب باشید آنچه را که آنها برای آرزو.

سالانه برگه که هیولایی است که 5.5 میلیارد و قصد دقیقا آنچه اتفاق می افتد: برش از یکی از کشور ارزش ترین منابع است. هیچ سازمان دیگر مورد نیاز است برای انجام هر کاری از راه دور مانند قبل از صندوق مزایای بهداشت و درمان برای 75 سال است. که پئع بود منفجر طریق سیاستمداران که در خدمت کسب و کار نخبگان باید تعجب هیچ کس. دستور کار خود را جمهوری خواه و یا دموکرات است برای نابود کردن پروژه های که در خدمت منافع مشترک به خصوص بسیار موفق آنهایی که مانند خدمات پستی. بیشتر در معرض خود را دستور کار است و بی بند و بار قبل از بودجه مورد نیاز

در سراسر کشور پستی کارگران و جامعه متحدان مانع بسته شدن بسیاری از امکانات. در میان اقدامات صورت گرفته در یک دفتر پست شغل در اورگان و نصب یک چادر شهر در مقابل یک مرکز در کالیفرنیا است. چند سال پیش مشابه محبوب فشار را متوقف و اقدام به حذف شنبه تحویل سرویس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در مقیاس بزرگ بین بردن امکانات تا به حال نتیجه قابل پیش بینی افزایش هزینه ها به دلیل فاصله بیشتر ایمیل باید سفر. در نظر بگیرید که یک آیتم از طریق پست و از یک بریدج آدرس به یکی دیگر از بریجپورت آدرس برای مثال در حال حاضر به یک مرکز توزیع در کیرنی نیوجرسی قبل از ورود در مقصد نهایی و سپس در نظر بگیرید که همان موشک دانشمندان که آمد تا با یکی که تگرگ خود را به عنوان از لحاظ مالی مسئول و حمله USPS به عنوان ناکارآمد است. کمتر امکانات نیز موجب بالا رفتن سرسام آور اضافه کاری برای نامه حامل قادر به تکمیل مسیرهای خود در هشت ساعت و دیگر رفت و آمد برای کارگران است که می تواند منتقل شود تا آنجا که 50 مایل با هیچ درخواست تجدید نظر و یا مراجعه.

بیش از یک صد هزار خوب پرداخت USPS مشاغل کشته شده اند به عنوان یک نتیجه از خصوصی سازی تلاش و تقریبا تمام استخدام های جدید در حال دماهای که منافع و حقوق و دستمزد به مراتب پایین تر از معمولی کارگران است. برای چندین سال privatizers نیز منتقل خیلی پستی کار به کالاهای اساسی یک شرکت بدنام برای خود دشمنی به کارکنان تا هماهنگ جامعه-کارگر کمپین آورده است که به پایان رسیده است. در حال حاضر USPS در نظر دارد برای شروع به تغییر کار به خارج کارفرما با یک رکورد حتی بدتر از استیپلز.

یکی زشت تر بخشی از داستان است که در رابطه محارم بین USPS privatizers و شرکت های بزرگ سیاستمداران است. قرارداد به دفاتر پست اهدا شد به CBRE املاک و مستغلات شرکت که مدیر عامل شرکت رابرت Sulentic در استیپلز هیئت مدیره. ریچارد بلوم CBRE رئیس هیئت مدیره تا سال 2014 است به چند میلیونر در کالیفرنیا و سناتور دایان فاینستاین. CBRE ساخته شده است میلیون ها نفر از معامله.

کسانی که فریب خود را که به شدت یارانه ای “خصوصی” بخش می توانید انجام یک کار بهتر از USPS باید مراقب باشید آنچه را که آنها برای آرزو. UPS و فدرال اکسپرس و دیگر حامل های خصوصی به مراتب گران تر از USPS و بسیار کمتر کارآمد است. و بر خلاف USPS وجود دارد بسیاری از نقاط کشور که حامل خصوصی انجام خدمات نیست.

یک علنا بودجه ملی خدمات پستی یکی از کشور ما دستاوردهای بزرگ. باید آن را بهبود نیست و نابود و جمعی تقاضا برای لغو پئع می تواند یک گام بزرگ در جهت درست است. مردم نیز باید با پیوستن به کارگران پستی به تقاضای پایان دادن به قرارداد با خارج فقط به عنوان آنها با کالاهای اساسی و همچنین پایان دادن به پستی تسهیلات تعطیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im