#SayHerName: در Breonna تیلور 27th, تولد, طرفداران تقاضا عدالت در تیراندازی مرگ لویی پلیس

نژادی و عدالت طرفداران خواستار سه لویی افسران پلیس که شات Breonna تیلور به مرگ در ماه مارس اخراج می شود بلافاصله و با عنوان جرم جنایی به اتهام او قتل است.

جمعه شده اند تیلور 27th تولد. همراه با قتل جورج فلوید توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس و Ahmaud Arbery توسط یک افسر سابق در گرجستان مرگ او شده است یک کاتالیزور برای سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس بیش از دو هفته گذشته.

طرفداران خواست عمومی را فراموش نکنید تیلور که کشته شد مارس 13—همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری است. تیلور خانواده گفت: توجه رسانه ها در این مورد شده است اندک تا حدی با توجه به همه گیر و مربوط به بحران اقتصادی.

“قلب و ذهن ما هستند به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری و مبارزه برای همه ما کشته خواهران و برادران ایم” سازمان Tamika D. مالوری. “تولدت مبارک Breonna تیلور. ما فراموش نکرده اند شما.”

تیلور که یک E. M. T. کشته شد حداقل هشت بار پس از ماموران جان Mattingly برت Hankison و Myles Cosgrove به زور وارد آپارتمان او برای اجرای یک حکم جستجو. افسران بودند و بنا به گزارش ها به دنبال دو نفر آنها بر این باور بودند که فروش مواد مخدر در یکی دیگر از خانه و تا به حال دریافت حکم تیلور آپارتمان زیرا آنها معتقد بودند یکی از متهمان دریافت کرده بود بسته وجود دارد.

خانواده ثبت غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه در برابر لویی مترو پلیس گفت: پلیس تا به حال هیچ دلیلی برای ورود تیلور آپارتمان در وسط شب و “اسپری تیراندازی به اقامت در مجموع بی توجهی به ارزش زندگی انسان است.”

اف بی آی اعلام کرد مارس 21 که آن را باز رسیدگی به تیلور, مورد, اما این سه افسر درگیر با این حال باید با جرم و هنوز هم در مرخصی اداری.

بیش از سه میلیون نفر باید امضا طومار در Change.org به تقاضای عدالت برای تیلور و طرفداران خواست هواداران به تماس برای پاسخگویی به قتل او. Cate جوان یک نویسنده و منتقد فرهنگی راه اندازی مجازی یادبود جمعه شامل 10 اقدامات حامیان می تواند از جمله:

  • اهدا به طور مستقیم به تیلور خانواده;
  • ارسال کارت تولد برای Breonna به کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون خواستار اتهامات عنوان شده برای سه افسر;
  • ارسال در مورد تیلور در مورد رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگهای #SayHerName و #BirthdayForBreonna; و
  • اهدا به لویی جامعه وثیقه صندوق برای حمایت از معترضان که در حال نشان دادن در تیلور نام.

با نفوذ عدالت اجتماعی طرفداران پیوست کمپین ویروسی و ارائه ایده های بیشتر برای کسانی که می خواهند برای کمک به تیلور خانواده است.

“ما می خواهیم عدالت برای Breonna تیلور. استمرار عدالت شامل شارژ افسران که ضربه او هشت بار. که در آن عمل است ؟ توییتی فعال برنیس پادشاه پرداختن به این سوال به کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear لویی شهردار گرگ فیشر و لویی پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de