گفت: آرام بخش با صدای بسیار بلند نتانیاهو تماس فلسطینی آینده “افراد” را به عنوان الحاق بافندگی

در مصاحبه با فاسد کازینو مغول Sheldon Adelson رایگان, روزنامه, اسرائیل ha-Yom نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو گفت: آرام بخش با صدای بلند.

اگر چه او نمی با استفاده از کلمه او توصیف یک رژیم آپارتاید در اسرائیل تحت کنترل فلسطین غرب بانک.

او آشکارا با اشاره به بدون تابعیت فلسطینی به عنوان “افراد است.”

نتانیاهو خواهد پیوست دره اردن به طور رسمی به اسرائیل که در آن 60,000 فلسطینی زندگی می کنند که یکی از مناطق اسرائیل متعهد به واگذاری به فلسطین قدرت در سال 1993 اوسلو. او را نیز ضمیمه این زمین که در آن اسرائیل squatters تاسیس شهرک های یهودی نشین در سرزمین های فلسطینی.

اسرائیل ha-Yom پرسید: “س: با این وجود چند هزار فلسطینی زندگی می کنند در دره اردن. آیا معنی آنها را دریافت تابعیت اسرائیلی?”

نتانیاهو پاسخ داد:

  • “نه. آنها باقی خواهد ماند یک فلسطینی تحت محاصره. شما در حال الحاق Jericho. وجود دارد یک خوشه یا دو. شما نمی نیاز به اعمال حاکمیت بر آنها باقی خواهد ماند فلسطینی به نفر, اگر شما خواهد شد. اما کنترل های امنیتی نیز به این مکان است.”

چگونه در مورد اگر ما نمی?

من استدلال می کنند که چلیپا اسرائیلی از درگیری با فلسطینی ها است و انکار به فلسطینی تابعیت یک دولت است. در تماس با فلسطینی ها “موضوعات” نتانیاهو تصدیق کرد که آنها در حال شهروندان نیست. در هانا آرنت عبارت شهروندی حق و حقوق. فلسطینی ها هیچ شهروندی در دولت است. آنها نه حق دارند به حقوق.

آنها افراد آنها راه قرون وسطی زندگی مردم تحت سلطنت مطلقه بودند افراد است. تنها دموکراتیک متحده واقعا باید شهروندان است.

به جناح راست اسرائیل می ترسد که نتانیاهو در سازمان ملل متحد ترک-ضمیمه بقیه فلسطین غرب بانک الحاق به تقاضا برای یک دولت فلسطینی. این ترس تشدید نتانیاهو در دفاع از کوشنر طرح برای خاورمیانه که شامل زبان در مورد یک دولت فلسطینی اگر چه به توصیف آن نیست و در واقع یک دولت است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آن چه نامیده می شد در آپارتاید آفریقای جنوبی یک Bantustan.

نتانیاهو اعتراف کرد آنجا گفت: از کادر رهبری فلسطینی:

  • “آنها باید اذعان کرد که ما کنترل امنیت در تمام مناطق. اگر آنها رضایت به این همه پس از آن آنها را به یک نهاد خود را که رئیس جمهور تهمت تعریف می کند به عنوان یک دولت است. کسانی هستند که ادعا می کنند و یک دولتمرد آمریکایی به من گفت: “اما نتانیاهو آن را نمی خواهد یک دولت است.’ من به او گفتم تماس با آن چه شما می خواهید.”

من گفت: من از هشام B. شرابی یادبود سخنرانی:

  • “Statelessness به معنی فقدان کامل از تابعیت یک دولت به رسمیت شناخته شده. به این معنی شما لازم نیست که یک گذرنامه; شما باید یک بی بند و دو پاس. این بدان معناست که بسیاری از کشورها قبول نمی کند این بی بند و دو پاس. به این معنی که شما نمی توانید آزادانه شما لازم نیست که در قانون اساسی حمایت شما اغلب می توانید یک کار اجازه اموال خود را امن نیست چرا که مردم می توانند آن را به دور از شما و شما لازم نیست دسترسی به دادگاه های ملی است که می تواند داوری آن اختلافات است . . . چه دولت انجام دهد ؟ آن را کنترل زمین و آب و هوا. اگر یک کره شمالی MiG پرواز بیش از سن دیگو تمام جهنم می شکند سست است . . . اگر اسرائیل هواپیما پرواز بیش از کرانه, سوگند ملایمی? نه یک دولت است. اگر قابل توجهی منابع آب یک رودخانه و یا چیزی بودند مصادره شده توسط کانادا وجود خواهد داشت مشکل از آنجا که آمریکا آب آن متعلق به دولت فدرال است. اما اگر 85 درصد از آب در کرانه منحرف است به اسرائیل مهاجران که همه حق است زیرا هیچ دولت فلسطینی. آب نیست و متعلق به هر کسی. این سرزمین بدون مرد. متحده کنترل مهاجرت است. اما فلسطینی ها اخراج کسی و چگونه ؟ وجود دارد مقدار زیادی از [اسرائیل] با مهاجران در کرانه اما دولت خود را که در پشت آنها.”

به مفهوم “Bantustan” در اینجا چیزی است که مقاله ویکیپدیا می گوید:

  • “تحت بانتو سرزمین در قانون شهروندی از سال 1970 دولت محروم, سیاه آفریقای جنوبی از حق شهروندی خود که محروم از معدود باقی مانده های سیاسی و حقوق مدنی در آفریقای جنوبی اعلام کرد و آنها را به شهروندان این سرزمین . . . او فرایند ایجاد چارچوب قانونی برای این طرح تکمیل شد توسط سیاه و سفید سرزمین در قانون شهروندی از سال 1970 که به طور رسمی تعیین شده تمام سیاه و سفید آفریقای جنوبی به عنوان شهروندان این سرزمین حتی اگر آنها در زندگی سفید “آفریقای جنوبی” و لغو خود را در آفریقای جنوبی در تابعیت… Bantustans در داخل مرزهای آفریقای جنوبی شد طبقه بندی شده به عنوان “خود مختار” یا “مستقل”. در تئوری خود مختار Bantustans حال کنترل بسیاری از جنبه های داخلی خود عملکرد اما هنوز کشورهای مستقل. مستقل Bantustans (ترانسکی, Bophuthatswana, Venda و Ciskei; همچنین به عنوان شناخته شده TBVC متحده) در نظر گرفته شده بودند به طور مستقل. در واقع آنها به حال کمی زیرساخت های اقتصادی ذکر و با چند مورد استثنا شامل عصری قطع نشد. این بدان معنی است که Bantustans کمی بیشتر از دولتهای دست نشانده کنترل آفریقای جنوبی. سراسر وجود “مستقل” Bantustans آفریقای جنوبی تنها کشور باقی مانده به رسمیت شناختن استقلال خود را.”

1200px-Bantustans_in_South_Africa.svg_-7

فلسطینیان در دره اردن در حال ساخته شود مانند سیاه آفریقای جنوبی زندگی می کردند که در آفریقای جنوبی اما اعلام شد بیگانگان در کشور خود و اختصاص به یک بی دندان, puppet-مانند “Bantustan” خود را برای شهروندی است. این چیزی است که نتانیاهو به معنای زمانی که او آنها را “فلسطینی افراد است.” Bantustan افراد است.

در این مناطق که اسرائیلی ها نیست (تا کنون) الحاق فلسطینی ها هنوز هم تحت کنترل امنیتی از اشغال نظامی اسرائیل. اما دوباره آنها هیچ شهروندی در دولت است. اسرائیل باعث می شود سیاست های آنها, اما آنها نمی توانند در آن سیاست. آنها بدون تابعیت. همانطور که برای فلسطین “اقتدار” “آن چه به شما خواهد شد.” آن را به یک دولت است. آن را نمی خواهد اجازه به انجام وظایف یک دولت است.

به من گفت: در سال 2013 است که شما نمی تواند نگه داشتن 5 میلیون نفر بدون تابعیت برای همیشه که این هیولا شده است. اما ظاهرا شما می توانید انجام این کار برای چند دهه شاید یک قرن یا بیشتر است.

شرم آور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net