‘گفت: آرام بخش, با صدای بلند,’ مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد 5 میلیارد دلار سلاح قرارداد تعلق می گیرد به افزایش 2020 شانس در ویسکانسین

چندین کشتی سازی شرکت ها ممکن است به دلایل به پرونده شکایت رسمی با نیروی دریایی ایالات متحده و دولت پاسخگویی دفتر رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه پیشنهاد چند میلیارد دلار سلاح قرارداد اهدا شد به یک ویسکانسین شرکت به دلیل وضعیت آن محل در یک کلید 2020 میدان نبرد دولت است.

صحبت کردن با کارگران در Fincantieri مرینت دریایی در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این شرکت انتخاب شد برای 5.5 میلیارد دلار قرارداد برای ساخت 10 هدایت موشک ناوچه به دلیل سرعت و قدرت مانور آن کشتی های موجود—و از آنجا که این شرکت در محل در یک چرخش دولت است.

“من از شنیدن این مانور یکی از عواملی که شما انتخاب شدند برای قرارداد” رئیس جمهور گفت:. “دیگر این است که موقعیت خود را در ویسکانسین اگر شما می خواهید به حقیقت را می دانم.”

همیشه می گفت آرام بخش با صدای بلند و تضعیف اعتماد به دولت در طول راه” Peter W. خواننده فکر می کنم تانک جدید آمریکا توییتی در پاسخ.

Fincantieri مرینت دریایی اهدا شد قرارداد در مارس ضرب و شتم شرکت در مین می سی سی پی و آلاباما. مین است که پشتیبانی نمی شود یک جمهوری خواه برای ریاست جمهوری در بیش از سه دهه است که در حال حاضر در حال انتظار برای رفتن به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در ماه نوامبر و محکم-ایالت می سی سی پی و آلاباما در انتظار رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد هیچ چیز عادی مورد commander-in-chief علنا اعتراف به این که دولت متعاهد روند خراب شده بود با ملاحظات سیاسی.”
—رابرت Mackey, رهگیری

در ویسکانسین بایدن در حال حاضر رای گیری 10 امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به Marquette دانشکده حقوق بررسی گرفته شده در ژوئن 18. هیلاری کلینتون به دقت از دست رفته به میدان نبرد دولت در سال 2016 با کمتر از 23,000 رای.

به عنوان رابرت Mackey نوشت: در این رهگیری در پنجشنبه shipbuilders که گذشت برای این قرارداد می تواند feasibly پرونده اعتراض با گائو این قانون تهیه و تدارکات را بدست آورد.

“وجود دارد هیچ چیز عادی مورد commander-in-chief علنا اعتراف به این که دولت متعاهد روند خراب شده بود با ملاحظات سیاسی” نوشت Mackey.

این سه شرکت که از دست داده در قرارداد باید 10 روز اعتراض پرونده از روز آنها یاد بگیرند که استدلال برای اعطای کار به Fincantieri مرینت دریایی ممکن است سوال برانگیز با توجه به گائو.

“که صدای شما در حال شنیدن است که هر نیروی دریایی کسب [امور عمومی افسر] قرار دادن تلفن خود را در “مزاحم نشوید” و فعال خود را در خارج از دفتر و خودکار پاسخ ایمیل تا اعتراض پایان دوره” نوشته اندرو Clevenger یک سیاست دفاعی خبرنگار در رول تماس بگیرید.

Jodi Vittori از مبارزه با فساد دیده بان شفافیت بین المللی اضافه شده است که کنگره ایالات متحده و بازرس کل نیروی دریایی می تواند دلیلی برای بررسی قرارداد.

در ظاهر خود را در ویسکانسین رئیس جمهور همچنین ادعا کرد که 15000 نفر شغل ایجاد خواهد شد توسط هدایت موشک ناوچه پروژه قبل از تغییر تعداد پیش بینی شده برای 9,000. هر دو برآورد شد و بیش از یکی را به جلو با تشکر. مایک گالاگر (R-Wisc.) در ماه آوریل که پیش بینی شده “بیش از 5000 مستقیم و غیر مستقیم شغل” ایجاد خواهد شد بیش از یک دوره 10 ساله به عنوان یک نتیجه از قرارداد.

در این رهگیری Mackey اصلاح رکورد مورد تهمت و ادعا می کنند در طول سخنرانی خود که او شخصا مداخله در طراحی قبلا “خیلی به دنبال” ناوچه کمک به طراحی “مدل های زیبا.”

“آن را مانند یک قایق بادبانی با موشک بر روی آن” رئیس جمهور گفت: کارگران است.

در واقع Mackey نوشت: این ناوچه است که بر اساس یک کشتی جنگی است که در وجود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا قرارداد به Fincantieri مرینت دریایی.