“ترس از آنچه اتفاق خواهد افتاد اگر او اجازه می دهد تا رای مردم’: گروه های حقوق بشر می دانم چرا تهمت وحشتزده توسط پست الکترونیکی-در برگه های رای

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه نگران دموکراسی طرفداران یک بار دیگر با بالا بردن حملات خود را در رای گیری حقوق به دروغ ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در برگه های رای که ذاتا “تقلب” و پیشنهاد نتایج انتخابات عمومی ماه نوامبر خواهد بود نامشروع اگر یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی استفاده می شود.

رئیس جمهور—که به مدت طولانی برافراشته در برابر قرار است رای دهندگان “تقلب” با وجود مطالعات متعدد نشان دادن موارد تقلب در رای گیری هستند “vanishingly نادر” و ابدا به اندازه کافی مشترک به نتایج انتخابات—در زمان هدف در توییت خود در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که با صدور یک فرمان اجرایی در اوایل این ماه برای ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان در دولت برای انتخابات ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که نظم ناعادلانه است آن را به عنوان اجازه می دهد “هر کسی زندگی در دولت” از جمله افرادی که “هرگز حتی فکر قبل از رای گیری” به بازیگران برگه های رای در انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد که بسیج برای اولین بار رای دهندگان است که فعالیت های مشکوک.

“درجه تهمت متنفر پست الکترونیکی-در رای گیری باید به شما بگویم که چیزی وجود دارد که او را از ترس ایم” این حمایت مردمی گروه ایستاده تا امریکا. “او می ترسم از آنچه اتفاق خواهد افتاد اگر او اجازه می دهد تا مردم رای بدهند.”

ایستادن امریکا ملحق شد طرفدار دموکراسی گروه تقسیم و اجازه امریکا رای گیری روز سه شنبه در یک تماس را فشار دهید سهشنبه که در آن سازمان را محکوم کرد رئیس جمهور توييتها. Sean Eldridge, رئيس جمهور از ایستادن امریکا به نام تهمت تظاهرات مقابل پست الکترونیکی-در رای گیری که او خود استفاده کرده است در انتخابات گذشته—”ارتفاع نفاق.”

“با وجود این رئیس جمهور را دروغ شما به مراتب بیشتر احتمال دارد به توسط رعد و برق زده نسبت به ارتکاب رای-با-ایمیل تقلب در ایالات متحده آمریکا” Eldridge به مطبوعات گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آرا توسط ایمیل مایک پنس آرا توسط ایمیل و مردم آمریکا باید قادر به رای دادن توسط ایمیل بیش از حد.”

این گروه به نام مجلس سنا به تصویب 4 میلیارد دلار در انتخابات کمک مالی برای کمک به گسترش رأی-با-سیستم های پست الکترونیکی در سراسر کشور است.

“انتخابات کمک باید غیر قابل مذاکره بخشی از آینده بسته امداد و ما باید دموکرات ها در هر دو مجلس به استفاده از اهرم خود و اطمینان حاصل شود که آن را شامل” Eldridge گفت. “آنها نمی تواند بدون پاسخ است. زیرا اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها می خواهند رای از طریق پست و بدون هیچ بهانه ای غیابی به عنوان یک گزینه برای هر رای دهنده در این سال است.”

در رسانه های اجتماعی تفکیک بنیانگذاران عزرا لوین بود که در میان کسانی که رای دهندگان هشدار داد که رئیس جمهور در حال آماده سازی به ادعای کلی انتخابات است “شم” اگر او از دست می دهد.

“او به ما گفتن بازی خود را طرح” لوین هنوز توییتی. “آماده شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها به دنبال طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه و دیگر گروه GOP به چالش کشیدن کالیفرنیا برنامه ای برای ارسال ایمیل در آراء هر رای دهنده در دولت است.

پس قبل از coronavirus pandemic, کلرادو, واشنگتن, هاوایی, اورگان و یوتا همه انجام انتخابات از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری. در هفته های اخیر کشورهای دیگر از جمله میشیگان مریلند و اوهایو را مرتب به ارسال برگه کاغذ به رای دهندگان برای انتخابات آینده پس از ماه گذشته در شخص اولیه انتخابات در ویسکانسین بود که مربوط به ده ها تن از Covid-19 عفونت.

“پست الکترونیکی-در برگه های رای که به نوعی از تکنولوژی جدید” فعال دلیله معشوقه سامسون Asterales توییتی. “آنها شده است مورد استفاده برای چندین دهه است. نظامی از آنها استفاده می کند. تمام متحده از آنها استفاده کنید. شما استفاده می شود. گرفتن. واقعیت این است که شما می ترسند که اگر آن را آسان تر برای رای بیشتر رای مردم…و رای آنها در برابر شما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im