رهبر اقلیت سنا چاک شومر روز دوشنبه با ارسال نامه به تمام 74 فدرال بازرسان به طور کلی خواستار آن است که آنها بلافاصله بررسی “شرم آور” و “غیر قانونی” کاخ سفید در اقدامی تلافی جویانه در برابر خبرچین که مطرح کرده اند هشدار در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوء رفتار و سوء استفاده از قدرت است.

شومر این تقاضا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اخراج از شورای امنیت ملی کارمند سرهنگ الکساندر Vindman و سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland هر دو از آنها را شهادت در برابر رئیس جمهور به عنوان بخشی از مجلس نمایندگان استیضاح پرس و جو.

“بدون شجاعت خبرچین و نقش بازرسان طور کلی مردم آمریکا ممکن است هرگز شناخته شده اند که چگونه رئیس جمهور شدید قدرت خود را در اوکراین یک رسوایی است.”
—رهبر اقلیت سنا چاک شومر

این نیویورک تایمز در توصیف این ختم را به عنوان آغاز مغلوب ساختن پیشی جستن “پاکسازی” از کارکنان خود را به عنوان او به دنبال انتقام برای استیضاح که فقط به پایان رسید در هفته گذشته با حمله داعش’ تقریبا متحد رای به تبرئه. ناشناس تهمت مشاور گفته سی ان ان که Vindman و Sondland اخراج شد “سیفون کردن لوله ها.”

“اگر چه LTC Vindman زندگی می کردند تا به سوگند خود را به محافظت و دفاع از قانون اساسی ما توسط شجاعانه پله به جلو به حقیقت او شده است وحشیانه حمله توسط رئیس جمهور و مجبور به تحمل تهدید به خود و خانواده خود ایمنی” شومر در نامه ای نوشت به گلن خوب بازیگری بازرس کل وزارت دفاع است.

“این حملات بخشی از یک خطرناک در حال رشد الگوی مقابله به مثل در برابر کسانی که گزارش خطا را تنها برای پیدا کردن خود را هدفمند توسط رئیس جمهور و موضوع را به او خشم و vindictiveness” شومر اضافه شده است. “آنها همچنین شامل تلاش برای عموم شناسایی ناشناس و خلاف کاران است که با استفاده مناسب از کانال های قانونی در ابتدا گزارش رئيس جمهور در تلاش برای مصالحه ملی ما امنیت شخصی خود بهره مند شوند.”

شومر خواست به “اقدام فوری به منظور بررسی هر گونه و همه موارد از اقدامات تلافی جویانه در برابر هر کسی که ساخته شده و یا در آینده باعث محافظت آشکار ریاست جمهوری سوء رفتار به کنگره و یا بازرسان و به طور کلی.”

این رهبر اقلیت سنا همچنین خواستار آن شدند که بازرسان به طور کلی اطلاع کنگره آخرین بار آژانس و گروه کارکنان یادآور شد از حقوق قانونی خود “را محافظت آشکار ناشناس و رایگان از اقدامات تلافی جویانه بود.”

“بدون شجاعت خبرچین و نقش بازرسان طور کلی مردم آمریکا ممکن است هرگز شناخته شده اند که چگونه رئیس جمهور شدید قدرت خود را در اوکراین رسوایی” شومر نوشت. “این است که وقت بر شما که خبرچین مانند LTC Vindman—و دیگران که با قرار دادن زندگی خود را در خط برای حفاظت از آزادی های ما—حفاظت برای انجام آنچه ما امیدواریم و انتظار داریم کسانی که در خدمت کشور ما را انجام خواهد داد که به نام: حقیقت را بگویید.”

جزئیات شومر کامل نامه به خوب:

عزیز اقدام بازرس کل خوب:

من نوشتن در پاسخ به اقدامات تلافی جویانه در برابر سرهنگ الکساندر Vindman و خبرچین مانند او به دنبال شهادت خود را قبل از کنگره در مورد رئیس جمهور از تلاش برای جلب دخالت خارجی در سال 2020 انتخابات است.

LTC Vindman یک تزئین افسر نظامی که دریافت بنفش قلب پس از زخمی در عراق و برادرش یوجین Vindman بودند از کار اخراج شدند در 7 فوریه سال 2020 از نقش خود در شورای امنیت ملی. اگر چه LTC Vindman زندگی می کردند تا به سوگند خود را به محافظت و دفاع از قانون اساسی ما توسط شجاعانه پله به جلو به حقیقت او شده است وحشیانه حمله توسط رئیس جمهور و مجبور به تحمل تهدید به خود و خانواده خود ایمنی است.

این حملات بخشی از یک خطرناک در حال رشد الگوی مقابله به مثل در برابر کسانی که گزارش خطا را تنها برای پیدا کردن خود را هدفمند توسط رئیس جمهور و موضوع را به او خشم و vindictiveness. آنها همچنین شامل تلاش برای عموم شناسایی ناشناس و خلاف کاران است که با استفاده مناسب از کانال های قانونی در ابتدا گزارش رئيس جمهور در تلاش برای سازش امنیت ملی ما را برای نفع شخصی.

نه تنها مقابله به مثل در برابر LTC Vindman های ناشناس خلاف کاران و دیگران مانند آنها شرم آور آن را نیز غیر قانونی است. در دهه های جمهوری خواهان و دموکرات ها کار کرده اند و در آمریکا شیوه ای برای محافظت از خبرچین و تشویق کارمندان فدرال برای گزارش خطا سوء مدیریت و فساد است. به عنوان یک نتیجه, همه کارکنان فدرال حق قانونی را محافظت آشکار به کنگره و به بازرسان کلی ناشناس و رایگان از اقدامات تلافی جویانه.

متاسفانه این حقوق در حال حاضر به چالش کشیده هرگز مانند قبل از ایجاد یک اثر سرما در میان کسانی که در دولت های قبلی ممکن است جلو آمده و به افشای سوء استفاده از قدرت است. اگر این اثر سرما همچنان ادامه دارد, آن را مانع توانایی ما برای برگزاری مقامات دولتی و نهادهای پاسخگو و آن را غیر قابل جبرانی آسیب به توانایی کنگره برای تحقق آن در قانون اساسی مسئولیت نظارت.

پس از عبور از بازرس کل عمل در پی واترگیت نهایی مسئولیت بازرسان عمومی شده است برای هر فردی به منافع عمومی. بازرسان به طور کلی جامعه همواره در خط مقدم حفاظت از خبرچین و توانایی خود را برای ارائه اطلاعات لازم به معرض سوء رفتار و اجازه مستقل نظارت دولت فدرال است. چرا که کار خود را و کار کنگره بستگی به تمایل خودی برای گزارش خطا شما باید یک نقش حیاتی در تضمین این که هر خبرچین در درون سازمان خود را به رنج می برند عواقب نامطلوب برای آمدن به جلو و گفتن حقیقت است.

بر این اساس من درخواست که دفتر خود را به اقدام فوری برای بررسی هر و همه موارد از اقدامات تلافی جویانه در برابر هر کسی که ساخته شده و یا در آینده باعث محافظت آشکار ریاست جمهوری سوء رفتار به کنگره و یا بازرسان و به طور کلی. من هم درخواست کنید که به شما اطلاع رسانی دفتر من و با توجه به تاریخ زمانی که پرسنل در سازمان و یا اداره شد آخرین اطلاع از حقوق قانونی خود را محافظت آشکار ناشناس و رایگان از اقدامات تلافی جویانه و به عنوان لازم و مستقیم رهبری خود سازمان و یا اداره به انجام این کار دوباره بدون تاخیر. در نهایت من درخواست که شما به دنبال ارائه به کنگره نوشته شده گواهینامه خود را از سازمان و یا اداره کل مشاوره است که او و یا او نیست و نمی خواهد اجازه مقابله به مثل و یا اقدامات تلافی جویانه در برابر هر کسی که یا در آینده باعث محافظت آشکار ریاست جمهوری سوء رفتار به کنگره و یا بازرسان و به طور کلی.

بنیانگذاران ما دیده می شود و مورد مطالعه جوامع حکومت با مشت آهنین ظالم و ادعا کرد که حق الهی پادشاهان بر این باور است که حقیقت اساسی برای بقای جمهوری ما. بدون شجاعت خبرچین و نقش بازرسان طور کلی مردم آمریکا ممکن است هرگز شناخته شده اند که چگونه رئیس جمهور شدید قدرت خود را در اوکراین یک رسوایی است. آن وقت شما که خبرچین مانند LTC Vindman—و دیگران که با قرار دادن زندگی خود را در خط برای حفاظت از آزادی های ما—حفاظت برای انجام آنچه ما امیدواریم و انتظار داریم کسانی که در خدمت کشور ما را انجام خواهد داد که به نام: حقیقت را بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im