دانشمندان ظاهرا دیده می شود داخل یک سیاره برای اولین بار

محققان به تازگی کشف آنچه در آن مانند به نظر می رسد در داخل یک سیاره بر اساس یک مطالعه جدید.

  • این اولین بار است که دانشمندان کشف کرده اند در معرض هسته ای از یک سیاره با توجه به مطالعه است.

چه خبر است:

  • دانشمندان گفتند که دیده ام “داخل” از یک سیاره برای اولین بار. محققان نگاه در داخل کشور از این سیاره به یادگیری در مورد آن آرایش و ساختار با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله “طبیعت است.”
  • این مطالعه منجر نویسنده دیوید آرمسترانگ یک فیزیکدان در دانشگاه وارویک در انگلیس در بیانیه ای گفت که “این اولین بار است که ما کشف کرده ایم که یک دست نخورده در معرض هسته ای از گاز غول پیکر (کره زمین) در اطراف یک ستاره است.”
  • ستاره و سیاره هسته ای — به نام TOI-849b — آیا گزارش 730 سال نوری از زمین ایالات متحده امروز گزارش. خورشید مانند خورشید ما است. این سیاره به اندازه (نسبتا) در نزدیکی نپتون با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

پس این به چه معنی است ؟

محققان تا به حال خود را در اولین فرصت به دیدن هسته عظیم گاز سیاره شبیه به مشتری یا زحل است. سیارات گازی تمایل به یک هسته جامد زیر گاز. اما آن سخت است برای دیدن آنها با توجه به اخبار بی بی سی.

با توجه به مطالعه دو دلیل وجود دارد که چرا دانشمندان می تواند در داخل گاز سیاره و پیدا کردن هسته:

  1. این سیاره موفق به تبدیل شدن به یک گاز کامل سیاره معنی جو هرگز به آن بالقوه است.
  2. این سیاره را دیدم گاز خود محروم دور. این سیاره ممکن است فقط دیده جو پاره پاره و دور آن را به عنوان درنگ به نزدیک به نزدیکی ستاره و یا سیاره ی دیگری است.

آرمسترانگ گفت: اخبار بی بی سی: “من فکر می کنم یکی از بزرگترین سرنخ است که ما دریافتیم این سیاره در داخل ‘داغ Neptunian کویر’ است که در این منطقه از پارامتر فضایی که در آن ما به طور معمول نمی پیدا کردن سیارات است.”

“که اشاره به آن که آن را از طریق رفته کاملا غیر معمول تکامل است. به من که نکات آن است که بیشتر احتمال دارد که آن را از دست دادن آن فضای … اما ما نیاز به برخی از مشاهدات مطمئن شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>