دانشمندان فقط به نام یک مار جدید پس از Salazar Slytherin. در اینجا جزئیات

محققان تصمیم گرفت به نام یک گونه جدید از مار پس از یک تاریخی “هری پاتر” شخصیت که همچنین دارای روابط مارها و یکی از هاگوارتز خانه.

محققان کشف یک گونه جدید از سبز pit viper به عنوان وقایع در مجله Zoosystematics و تکامل است. به طوری که آنها تصمیم به نام گونه های جدید پس از Salazar Slytherin یکی از بنیانگذاران Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry.

Slytherin تاسیس مدرسه در کنار Godric Gryffindor, Rowena Ravenclaw و هلگا Hufflepuff. Slytherin است که اغلب به عنوان یک شرور خانه هاگوارتز مکان.

شخصیت Slytherin صحبت به مارها در داستانی “هری پاتر” جهان است. مار نماد خود هاگوارتز خانه بیش از حد.

بنابراین دانستن این محققان تلقی جدید مار به Trimeresurus salazar.

با توجه به مجله ناشر Pensoft “جدید سبز pit viper نشان می دهد منحصر به فرد نارنجی مایل به قرمز راه راه در حال حاضر بر روی سر و بدن در مردان است.”

این گونه است که در یک گودال ادم خائن و بدنهاد است که یک گونه سمی معمولا در بر داشت در سراسر آسیا با توجه به سی ان ان. این گونه های خاص کشف شده در هند. وجود دارد بیش از 48 نسخه از این ادم خائن و بدنهاد در آن منطقه از جهان به تنهایی.

منجر نویسنده Zeeshan میرزا مرکز ملی علوم زیستی در هند گفت: “آینده اختصاص داده شده بررسی های انجام شده در سراسر شمال شرقی هند کمک خواهد کرد که سند تنوع زیستی است که تحت تهدید متعدد از توسعه فعالیت های که شامل جاده گسترش کشاورزی و برق آبی پروژه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de